Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Úplná nefunkčnost ADSL poskytovatele GTS Novera.

Úplná nefunkčnost ADSL poskytovatele GTS Novera.

Cebrus (17.3.2006 15:58:05)

Mám zajimavý problém. Jsem z Havířova a od úterka 14.3.06 mám nefunkční ADSL linku. Rád by jsem se zde dozvěděl mátéli někdo podobný problém, byť u jiných poskytovatelů a jak jste jej začali řešit. Já reklamací, ale není mi to zatím moc platné. Údajně to má v tuto chvíli v řešení Český Telekom.

Anonym (17.3.2006 16:02:25)

žádnej problém nemám, jsem rovněž z havířova patrně tě jenom odpálkovali aby se tě zbavili, musíš na ně víc tlačit

Cebrus (17.3.2006 16:56:56)

Každý den jeden až dva telefonáty. To co jsem do této doby zjistil je, že mi bez mého vědomí změnili přístupové heslo (což samozřejmě popřeli). I tak to neřeší problém nové heslo, které je proti logice shodné s loginem stejně nefunguje. Když jsem se zeptal technika jestli je normální používat shodné jméno a heslo odpověď zněla že ano. Ještě stále jsem byl slušný.

Anonym (17.3.2006 17:04:06)

Taky to mam shodne u jineho poskytovatele.

Cebrus (17.3.2006 18:11:35)

Připadá ti, že je to normální? Mi ne. Dodnes jsem si myslel, že normální je používat heslo neobsahujíci jména, slova. Prostě lehce odhalitelné. Mé původní heslo, které mám na smlouvě plně splňovalo dostatečné zabezpečení: kombinace velkých a malých písmen v kombinaci s čísly. Tak nevím proč ta změna k horšímu.