Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jsem technik CT: Technicke reseni Vaseho problemu do 5ti dnu ? na to zapomente!

Jsem technik CT: Technicke reseni Vaseho problemu do 5ti dnu ? na to zapomente!

Roman Souček (17.3.2006 18:20:16)

Pokazde kdyz chci resit nejakej technickej problem mi bude receno slovy klasika z infolinky "bezne do 5ti dnu". Kazdopadne od zacatku brezna na toto muzete spolehlive zapomenout, protoze zmeny napr. i blbyho annexu se musi provadet RUCNE a tech tu mame v rade pres 900! Pokud jste to pochopili, ano proacuji na technice Telecomu. Takze dokud se tato prehlcena situace neuklidni coz bude tak za 3 mesice, tak je zbytecne psat neustale urgence a kazdy druhy den se oto zajimat.

Roman Souček (17.3.2006 18:23:24)

Kolegy z infolinky jmenovat nechci, ale vsichni vime ze tudle veticky vyslovuji hodne casto. Ze zacatku do poloviny unora to tak bylo a provadelo se to do 2-4 dnu, ale ta doba je jiz pryc. Reklama na tento internet se opakuje snad 10x za den a technicke moznosti CT tomu neodpovidaji. Sem zvedavy jak by se to delalo kdyby tato zeme mela 5x tolik obyvatel.

Cage (17.3.2006 21:53:41)

A to jste tam na tom Telekomu fakt tak špatně s pracovním prostředím?:))))))))))Ne že bych měl nasazeny růžové brýle a myslel si,že vám to tam opravdu tak všecko běhá na drátku jak má,ale co ten pesimismus?:)))))Já si teda nemyslel,že po vstupu špaňelské Telefonicy to bude tak zlé,dokonce jsem si myslel že se nám budou snažit časem nabídnout lepší tarify třeba jako nabízí na bázi LLU ČRa Blutone Premium ,ale to byla asi jenom ode mne opravdu velká naivita!!No nic,díky za váš příspěvek a držím vám palce při další seberealizaci v novém zaměstnání. PS: Telekom si sám sobě s**e do krku,jsem zvědav jak mu to bude za čas chutnat.

Anonym (18.3.2006 15:36:03)

Myslim, že řídit se kecama nějakýho usmrkance z infolinky, kterýho vyhodili, protože nemakal, a on si teď řeší komplexy je opravdu nesmysl.

NIX (17.3.2006 21:58:29)

"Ale no tak kolego pesimismus není na místě:)))))))))))"

Anonym (17.3.2006 18:38:38)

NO ja nevim,ja jsem potreboval technika Telecomu,volal jsem ve ctvrtek vecer na infolinku a v patek dopoledne v 10:00 u me zvonil technik a vse vyresil.....

Anonym (17.3.2006 18:42:19)

tady se ty fosle asi bavi o tech novych sluzbach a ne o naky ty tfy problemu cos mels kdovi s cim

Anonym (17.3.2006 18:43:19)

Jakych novych sluzbach...???Telecom nabizi nejake nove sluzby,jsem si nevsiml....ja jsem mel problem s ADSL....

Anonym (17.3.2006 18:46:41)

He,he,technik Telecomu.....kdybys to sem tak napsal a jeste se podepsal svym jmenem,tak si v pondeli skocis jenom pro vypoved

Roman Souček (17.3.2006 18:49:38)

Ja jsem u Telecomu ukoncil pracovni pomer pred tydnem.

Nargon (17.3.2006 18:52:09)

Prepracovanost?

Anonym (17.3.2006 18:55:03)

Spis lenost...)))))

Roman Souček (17.3.2006 19:06:26)

Nevyhovujici postkomunisticke podminky a v posledni dobe prave zminena prepracovanost.

y2k (17.3.2006 18:52:19)

Snažíš se sice pošpinit ČTc dobře, ale je to hezký blud. Jako "technik" určitě víš, že změna z ANNEX A na ANNEX B se musí dělat vždy ručně, protože se jedná o výměnu HW za jiný.

uz-ne-telekomak (18.3.2006 03:39:44)

Romanku Romanku, cetl sis copak mas v pracovni smlouve ? Ja bejt tvym (uz nyni EX-) zamestnavatelem, tak bych ti naparil pokutku pri ktery by si jen smutne zaplakal. Uvedom si Romanku, ze to co pises ty jako nymand co delal na infolince (tipuju first-level ne-Usti ? Tvoje jmeno mi ale nezni povedome) sis dost "nakakal" do ust vzhledem k tomu, ze Telecom (at uz je jakkykoliv k zakaznikum) je/byl tvuj chlebodarce a doporucuju si precist smlouvu co jsi tehda nekdy podepsal. Nehlede na to, ze tvuj post je opravdu bohaty na informace, ktere vlastne nic nereknou a jak zde jiz nekdo napsal i (ci spise jedno z mala) prohozeni Annexu je HW zalezitost (vymena karty na D-SLAMu). To je dnes v mode vid ? nadavat na Telecom, ale to ze ti platil penize za to ze si pro nej pracoval, to je ti uz jedno. "proacuji na technice" - a na jake ? menis tam naplne v automatu na kafe ? Pokud se nepletu tak posledni cisla mluvily o trosku jinych hodnotach nez si napsal ty. To ze tam jiz nepracuji neznamena, ze nemam informace. Odesel jsem, ale nedovolil bych si napsat to co si udelal ty. Ackoliv nemam rad metody typu "udej napraskej zrad" trosku mne napadlo informovat CEOG (mam pocit ze tohle oddeleni se neprejmenovavalo) o tom copak jsi tu udelal a doufam, ze si jeste pamatujes o cempak bylo tohle oddeleni sidlici na Vysocanech (a taky kdo tomu sefuje). Preju prijemny den.

Anonym (18.3.2006 15:38:25)

Tak hrdino, pochlap se a napiš, kdepak si dělal. Na jakym oddělení a kde.