Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak je to s tim FUPem u telecomu?

Jak je to s tim FUPem u telecomu?

mira (18.3.2006 16:17:34)

Vi nekdo jak je to s tim FUPem u telecomu ted? Mam 2048/256 ideal 8GB FUP, maze se mi po tydnu, takze ted tam mam asi jenom 100MB/8GB stazeno. Kdyz dam ale cely mesic, mam tam 7,8/8GB, pac jsem minuly tyden tahal ja divej. No ale jde mi o to, jestli az tam bude v souctu za vsechny tydny tech 8GB, stli me zpomali, nebo to maji vazne tak pom**ane, ze muzu zas dalsich 8GB. Ve skutecnosti jsem stahl 22GB, takze si nemuzu stezovat ani kdyby to bylo na cely mesic, ale zajima me jak to ve skutecnosti je. Trapne odpovedi typu "porid si tarif bez FUPu, kdyz chces stahovat" si prosim nechte od cesty. Chci jen radu od nekoho kdo se treba v souctu od zacatku mesice uz dostal pres svuj limit. Dekuji mnohokrat.

Anonym (18.3.2006 17:01:09)

na moje konto vůbec nespoléhej, já tam mám za celý měsíc 6,9GB a jede mi to už 4 dny max. do 70kb /s, taky ideal , ale už před 2 měs. jsem vždycky přetáhl týd. limit a nikdy se to nezpomalilo , oni v tom mají telekomáci pěkný zmatek , snad do půl roku se to zlepší

Vali (18.3.2006 19:17:30)

Ja mam taky ideal a mam v mem kontu 19Gb a jedu stale +-200 Minuly mesic jsem stahl 58Gb a rychlost mi nespadla?????