Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak je to s tim FUPem u telecomu??

Jak je to s tim FUPem u telecomu??

mira (18.3.2006 16:19:48)

Vi nekdo jak je to s tim FUPem u telecomu ted? Mam 2048/256 ideal 8GB FUP, maze se mi po tydnu, takze ted tam mam asi jenom 100MB/8GB stazeno. Kdyz dam ale cely mesic, mam tam 7,8/8GB, pac jsem minuly tyden tahal ja divej. No ale jde mi o to, jestli az tam bude v souctu za vsechny tydny tech 8GB, stli me zpomali, nebo to maji vazne tak pom**ane, ze muzu zas dalsich 8GB. Ve skutecnosti jsem stahl 22GB, takze si nemuzu stezovat ani kdyby to bylo na cely mesic, ale zajima me jak to ve skutecnosti je. Trapne odpovedi typu "porid si tarif bez FUPu, kdyz chces stahovat" si prosim nechte od cesty. Chci jen radu od nekoho kdo se treba v souctu od zacatku mesice uz dostal pres svuj limit. Dekuji mnohokrat.

Anonym (18.3.2006 16:50:32)

A o co ti jako jde, telekom v tom má bordel takže jedeš pořád stejnou rychlostí já bejt tebou tak jsem potichu a rád. Můžou ti to zpomalit během pár hodin nebo taky vůbec. Uvědom si že tyto stránky čtou také technici telekomu takže ty je nepřímo upozorňuješ na chyby za které by jsi měl být rád.