Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Proc Telecom cpe lidem IE se smlouvou?

Proc Telecom cpe lidem IE se smlouvou?

Dzafa (21.3.2006 19:34:15)

Chci si zmenit sluzbu, ale nechci smlouvu.Ve sprave konta je jen nabidka pro zmenu sluzby se smlouvou.Mam adsl od telecomu 2 roky a proc mi cpou smlouvu, vzdyt ted jedu bez smlouvy.Me by zajimalo kdyz mi to Telecom automaticky navysi bez pozadani jestli mi daj na to take smlouvu.

Anonym (22.3.2006 07:00:23)

Kdybys nemel uzavrenou smlouvu, tak ti to nejede, protoze bys nemel pripojku. Tve tvrzeni ze fungujes bez smlouvy je tedy nepravda.

Tiger (22.3.2006 12:25:44)

Staci si domyslet, ze nemysli smlouvu, ale zavazek. Taky me stve, ze je tam zmena pouze na IE se zavazkem, ackoliv uz zadny nemam.

Mut (22.3.2006 15:50:13)

Čistě z praktického hlediska, aby měli dalších 12měsíců jisté prachy od tebe.. Pač se jim to celé hroutí, a potřebují kapitál na budování..pokud teda něco budují..

František (22.3.2006 19:16:24)

V této věci jsem učinil dotaz na ADMINHELP IOL, protože mám závazek splněný a přesto v aplikaci MOJE KONTO se mi ve změnách služby nabízí jen varianty IE se závazkem. Shrnu-li ve stručnosti odpovědi, je to takto: "Závazek při změnách služby, které jste prováděl se vždy přenesl na další službu a tudíž závazek ke dni 05.03.2006 je ukončen. V názvu služby se to však nijak nepromítá, služba Internet Expres Impuls se závazkem je pouze názvem námi poskytované služby. Při případném rušení služby Vám žádný poplatek nebude účtován, jelikož podmínku užívání služby ADSL po dobu 12-ti měsíců jste již splnil." "Při změně služby se závazkem je systém nastaven tak, že umožní pouze změnu ze závazku na závazek. Pokud je již závazek původní služby ukončen (což ve Vašem případě je k 05.03.2006), nebude žádný nový vznikat i když budete mít službu se závazkem." Sice mě taky štve, že ten závazek v názvu služby mám asi už nadosmrti, neboť podle jejich vyjádření se jej nejde zbavit, ale aspoň mám potvrzeno, že jsem jej již splnil.

Dzafa (22.3.2006 19:49:51)

Jezis a kdo se v tom ma pak vyznat.Jestlize je sluzba se zavazkem v nazvu, tak je strasny problem tam dotat jednu vetu, ktera by vse osvetlila. Za vety roku 2006 bych pouzil tohle(ja nevim, ze si ty spanele mysli, ze v cechach zijou cvoci): Je Fair User Policy u nových služeb výhodnější? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ANO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V souvislosti se zvýšením rychlosti dochází i k navýšení objemu přenesených u jednotlivých rychlostí. Pokud dnešní IE Ideal s rychlostí 512/128 má FUP, kdy po stažení 1GB se sníží rychlost na 256/128 a po stažení 2GB na 64/64, pak nový IE Ideal s rychlostí 2048/256 má FUP 8GB/měsíc, kdy až po stažení celého uvedeného objemu dochází ke snížení rychlosti, a to pouze na 128/128kbit/s.

Dzafa (22.3.2006 13:52:45)

Smlouvu jsem uzaviral, pred 2 roky na 12 mesucu.To chces jako napsat, ze po zaniknuti smlouvy(zavazku), ti automaticky vznikne novy zavazek kdyz sluzbu dal vyuzivas.Co to je za nesmysl!

Tiger (22.3.2006 16:22:20)

Smlouva dal pokracuje, jen by uz nemel byt zavazek.

Anonym (22.3.2006 18:24:05)

tak si počkej až ti to zvednou sami néé

Petr (23.3.2006 09:10:49)

koncem roku 2005 se začaly v telecomu objevovat náznaky toho,že v polovině roku 2006 začne žádat zvyšování VŠECH paušálů z důvodu přechodu na volání za paušál..Pro méně chápavé - budete volat neomezeně,ale zvýší se měsíční paušál..byla tam i prognóza že paušál standart (tzn i s ADSL) půjde na 550-600,- kč měsíčně s neomezeným voláním na pevné linky. Ti co mají linku pouze pro adsl, tímto zdraží internet...Taky tam byly náznaky zdražování z důvodů dlouhodobě zvýšených nákladů a paušály se již dlouho neměnily...Teď je ticho po pěšině,jelikož Telecom nabírá hodně lidí(a smozřejmě s úvazkem 12 měsíců) na ADSL internet, až "nábor" poleví začnou se zvyšovat poplatky za tel.stanice. A proto volejte a objednávejte ADSL pokud možno s co nejdelší smlouvou o závazku...

Jira (23.3.2006 12:00:10)

Tak to bude to poslední co udělaj.

Tiger (23.3.2006 12:36:49)

JJ, tim by u me uz definitivne skoncili. At si ty pausaly klidne zavedou, ale ADSL at je bez nich. Platit za neco co nepouzivam 600 je uz trochu moc.

Karel (23.3.2006 12:43:20)

Tak to už začni pomalu psát výpověď. To co tam píšou se blíží,zřejmě je informovaný stejně jako já...

Tiger (23.3.2006 12:46:26)

No jsem bez zavazku takze vypoved neni takovej problem.

Anonym (23.3.2006 13:03:05)

Mě závazek končí dnes, takže no problem. Ještě počkám na měsíc za 1,- Kč a potom asi bye bye náš milý Český Telecome. Byl jsem rok a půl naprosto spokojen, ale teď už ani náhodou. Předávám místo dalším sponzorům Jana Krause a předákům ČTc.