Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > NEAKTIVNÍ ADSL - VELKÁ KRIZE ČT

NEAKTIVNÍ ADSL - VELKÁ KRIZE ČT

pajus (22.3.2006 15:22:12)

Prosím všechny, kteří májí úplný výpadek internetu a daří se jim komunikovat s pracovníky ČT o radu, co dělat. Už týden nejedu vůbec. Chyba je na ústředně ČT, ale vůbec nevím jestli je chyba ŘEŠITELNÁ, protože uvažuji o zrušení. Nevím jak dlouho mám čekat až to zprovozní. Internet potřebuji nutně k práci a mezitím co nejede platím jak internet, tak paušál za telefon, který téměř nepoužívám a čekání mě stojí peníze. Volal jsem nejmíň 5x, psal 3 maily a 1 stížnost. Zkoušel modemy Sagem 840 a D-Link 362, přeinstalovat PC, přípoj bez splittru, nic. Napiště prosím ti co máte stejný problém a víte víc, popřípadě vám to už spravili.

Anonym (22.3.2006 15:35:51)

volal si tam 5x a co ti rekli? me reknou, nechame to proverit a ozvem se. nikdo ti nezavolal? telefon ti funguje

pajus (22.3.2006 15:49:40)

reknou jen že závada je nahlášena a není ji možné urgovat, protože je ve stádiu řešení, ale to je už asi třetí den. Reklamace jim nefungujou vůbec

Anonym (22.3.2006 17:08:50)

tak to maj asi v prd. dslam nebo tak neco. to urcite neurychlis, ale muzes volat na reklamace a pozadovat slevu za nefunkcni sluzbu...

Anonym (22.3.2006 16:50:22)

momentálně se poruchy řeší asi 14 dní

pajus (22.3.2006 17:05:43)

Hlavně aby byly vyřešeny a taky by nebylo špatné informovat zákazníky aspoň na stránkách telecomu o tom jak dlouho to potrvá. Mám pocit, že slušné chování končí podepsáním smlouvy.

FRANTA (22.3.2006 17:33:19)

To se nedá dazvat krizí. To je lumpárna. Vybírání peněz za něco co nefunguje díky monopolu. Co jsou to za lidi ve vedení, kteří si rozdělují miliony.

Anonym (22.3.2006 19:13:13)

Která že lama si zas plete zkratku Český Televize s Českým Krávokomem?

pajus (23.3.2006 07:04:49)

tak za 1. na zkratky ti kašlu, mrkni se na www.telecom.cz a napiš mě co vidíš v jejich názvu (Český Telecom a.s.), ale to asi normálního člověka napadne, když je na fóru o internetovém připojení za 2. zřejmě nemáš žádné problémy, tak sem nelez. Přál bych ti aspoň týden úplného výpadku, kdy nevíš na čem si a platíš zbytečně.