Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Prechod od CTc k CRa - vyplnte elektronickou registraci a ziskate zdarma modem!

Prechod od CTc k CRa - vyplnte elektronickou registraci a ziskate zdarma modem!

Pinda (22.3.2006 22:33:33)

Ahoj lidicky, tak bych se chtel s vami podelit o jednu kokotinu na kterou jsem naletel. Zvazuju prechod ADSL od CTc k CRa. Pri procitani webiku CRa jsem zachytil inforamaci o ziskani ADSL modemu zdarma pokud vyplnim registraci pomoci jejich weboveho formulare. Jak lakava nabidka! Hned jsem si vyhrnul rukavy a pustil se do vyplnovani hnusneho formulariku. Po chvili datlovani a odklikavani jsem se dostal na treti stranku. Prave se mi testuje linka, zda je vhodna pro zavedeni sluzby Bluetone Premium ADSL 1024 / 256 Voice 2006. Test konci OK. Ted se kontroluji data formulare, koukam na teplomer dolni listy svyho Firefoxu, ... uz to bude. A ejhle nejak chyba - zadejte 10 mistne referencni cislo. Asi jsem udelal chybu, vracim se na prislusnou stranku a kontroluji udaj. Sakra je v poradku, asi maji chybu ve validatoru formulare. Nelenim, volam na telefonni linku zdarma a oznamuji chybu. Slecna rika, ze neco takoveho slysi opravdu poprve. Pockejte, zeptam se chytrejsiho kolegy. Za chvili se dozvidam, ze se to pry stava. Mam to zkusit vickrat. Zkusil jsem to a pak mi to doslo. Ma ty svata prostoto, ty jelimane, troubo! Prd, zadny modem nedostanes. Ale nema to zadnou logiku. Nasrali me, a ja se na ne vykaslu.

Anonym (22.3.2006 23:47:52)

Správně, vykašli se na ně a dál používej omezený a předražený net od ČTc :-))))

Anonym (23.3.2006 00:29:42)

Přesně tak...:-DDD

Cage (24.3.2006 15:39:08)

Příště si musíš pořádně přečíst i to co je na konci stránky malým písmem.Platí do vyprodání zásob.A pak se tprve vztekej na svou vlastní hloupost.