Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Druha fronta a jeden nastvanej SRACDSL User

Druha fronta a jeden nastvanej SRACDSL User

KUFI (3.2.2004 10:37:02)

Tenhle thread me doufam uz nikdo nesmaze.Snazil sem se tedka vyvarovat sprostych slov (jako uzivatel ADSL sem to mel ale tezky). Takze jeste jednou a s chladnejsi hlavou ;) Sem u Tiscali a asi sem se predevcirem dostal do ty druhy fronty s nizsi prioritou ,protoze moje rychlost ktera do ty doby pres den kolisala mezi 5-15KB a v noci 53KB, se nahle snizila na 0-2KB ve dne a na 0-5KB v noci.Do predvcerejska sem si rikal ze se s tim nejspis snazej neco delat a ze tak za pul roku se ty 512/128 mozna i priblizi.Jenze chyba lavky.Tech 5-15KB pres den (resp. 53KB v noci) byla jenom "sladka" odmena za to ze sem neprekrocil tech 10GB.Tak to fakt zabolelo... Docela sranda je ze moje smlouva este stale hlasa ze sem hrdym majitelem 192/64.A kolikrat se od ty doby zmenily parametry sluzby? Tak 2x či 3x ? 1) Je docela ferovy ze me Tiscali oficialne neinformovali o druhe fronte kam cloveka soupnou pri prekroceni 10GB limitu (10GB limit na bezlimitnim ADSL -to je Kocourkov :).Kdybych necet clanky na netu ,vubec bych o tomhle nevedel.To spolejhaji na to ze si to nekde lidi najdou a prectou si to? 2) Na jejich strance zadna moznost kontroly cerpani dat. limitu neni. 3) Zadnej mejl varujici o tom ze se blizim vycerpani onech 10GB mi samozrejme neposlali.Pamatuju si jak me tejden po migraci teprv prisel mejl ze me premigrovali.No neni se cemu divit,nejspis pouzivaji svoje ADSL -to "mirny" tejdeni spozdeni tomu tak odpovida :) Rad bych vedel proc si trebas zrovna Tiscali necha tohle libit.Doma (v Italii) prodavaj broadband a u nas 14,4 dial-up s 300ms pingem a 30% packet lossosem.Divny,temer nepochopitelny. Za moje tezce,otrokářsky vydelany kačáky dostavam mesic co mesic takovejhle křáp.Do konce zuctovaciho obdobi nesurfuju ,protoze pri tomhle stavu je to prakticky nepouzitelny.Stranka se bud (po minute) nenacte a vyhodi to chybu,v lepsim pripade se nacte bez reklam a obrazku (za 2 minuty). A jak to jede vam kdyz nejste ve druhy lajne? PS: A ne ze mi to zase nakej hujer smaze...kdyz uz sem se s tim psal.

Miroslav Šilhavý (3.2.2004 10:38:04)

Nikdo Ti thread nesmazal, ten druhej tam taky je, jen je níž, protože na něj nikdo nereagoval.

Vladimír (4.2.2004 17:14:07)

Volal jsem na serv.stř.Tiscali a tam jsem dostal informaci,že na adrese http://llsum.tiscali.cz je možnost se podívat na počet přenesených dat.Já jsem tam ale pohořel.

Salieri (4.2.2004 18:06:07)

Co tam mam napsat. Když tam napišu ADSL 512/128 tak to nebere. Ani různý varianty. Funguje jim to vůbec?

Vladimír (4.2.2004 18:16:35)

Má se tam psát přihlašovací jméno a heslo.

Pavel (4.2.2004 18:57:49)

Funguje to i na ADSL? I po zadání jména a hesla to háže "CHYBNÉ ÚDAJE"

Vladimír (4.2.2004 19:36:58)

Teď se musím všem omluvit.Zavolal jsem znovu na Tiscali,protože mě to také nešlo a oproti včerejšku jsem byl poučen, že tato služba je jen pro ty, kteří mají u Tiscali webhosting.

Anonym (4.2.2004 20:45:49)

to totiž měří JEN traffic na určitým webhostingu...tohle totiž není vůbec měření dat připojení... ukazuje to, jakých fundovaných odpovědí je možný se dočkat na helplinkách...

Petr Borecek (4.2.2004 17:38:17)

Ja byt tebou a temi co maji Tiscali tak otravuji CTU a skusil se skontaktovat s panem Sovou a lidi okolo Internet pro vsechny nebot to co Tiscali predvadi je dle me veci kafe nez od Ctc (Mozna je to tim ze od Ctc me uz celkem nic neprekvapi ala dial up s datovym limitem sem se smal az me bricho bolelo)