Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > nefungující ADSL

nefungující ADSL

spykee (26.3.2006 20:26:13)

je tady někdo komu nejde vůbec DSL? dnešním dnem je to 8 den co mi nejde(ted jsem přes dial up) když jsem volal na telecom tak jednou mi tam klučina řekl že se mění dslam, že to trvá tak 3 dny. když jsem tam volal v pátek tak mi baba řekla že přecházím na migraci ale je na mé lince nějaký technický problém. s tím at jdou někam. jak každemu napsal telecom že budeme předem upozorněni na změnu.. ani ň, žádný majl jen si prostě vypnou net a tím to končí. začínají mě štvát a to fest.

Anonym (26.3.2006 20:30:54)

Buď neumíš číst, nebo nemáš dostatečnou schopnost napsaný text pochopit. V každém případě je tento thread úplně, ale úplně na nic.

MirrA (27.3.2006 06:34:56)

Koukám že nejsi schopen poradit a raději si tu vybíjíš svoje komplexi tím, že každého kritizuješ! Při tom se ani nedokážeš podepsat! A to není jen jen tady, ale našel jsem tě i na jiných vláknech.

Anonym (27.3.2006 08:34:52)

ROFL Navic ta odpoved byla absolutne presna, duplicitni tema...

Nargon (26.3.2006 22:34:59)

No co ti tak poradim. Jestli to vubec nejde, tj ani se to nepripoji, tak podej okamzitou vypoved (jde pokud to 5dni v kuse nefunguje). A prejdi ke konkurenci. Oni maj uzivatelu dost, takze jim jeden pryc nebude vadit. A ty si usetris nervy s vyrizovanim.

Anonym (27.3.2006 09:43:03)

pokud ti zpomalili net jestlis prekrocil limit stahovani tak pokud mas rozbocovac od komplu dal vic jak 5 m tak je malej signal ze se ti ani nepripoji modem tak v tomto pripade pokud muzes pripoj bud komp nebo ten rozbocovac bliz a cekej na zacatek dalsiho mesice :) moza mas ale v haji modem

spykee (27.3.2006 20:56:52)

tak vám všem děkuju, modem v háji nemám.. mám 2... a už vím čím to je.. dnesak už mi to nedalo tak jsem zvýšil hlas na týpka a ten mi za 15 minut volal že zjistil že počítač špatně nakonfiguroval mou linku při migraci..