Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > nastaveni BitTorrentu

nastaveni BitTorrentu

Kubajz (29.3.2006 13:57:03)

caute, chci stahuju pres bittorrent, ale strasne pomalu... mam 3Mbit fup neprekroceno ale misto 250-300 kb/s stahuju 15-20 kb/s... pls pomozte mi s tim... dikes

Anonym (29.3.2006 14:57:28)

To je u public trackeru naprosto normalni, kdyz mas stesti tak stahujes i plnou, rychlost zavisi predevsim na rychlosti uploadu (pokud to mas omezeny doporucuju min. 10kB/s) a trpelivosti :), cim dele stahujes, tim ziskavas vyssi prioritu a stahujes i rychleji.

Kubajz (29.3.2006 15:22:09)

no u me to vypada tak ze mi to stahuje cim dal tim pomaleji...

Kubajz (29.3.2006 15:26:03)

nemuzes mi poradit nejake dobre public trackery??? potrebuju sosnout simsny a na czechbitsu jeste nemam vyssi hodnost... jo a potreboval bych docela poradit s uploadovanim, jestli mas icq tak ho tu pls napis... dikes Kubajz

Anonym (29.3.2006 21:24:16)

pouzij vyhledavace: www.torrentz.com www.isohunt.com vybirej torrenty s nejvetsim poctem uploaderu a stahovacu (seed & leech), muze se stat, ze budes stahovat plnou, anebo taky ze se maximalne dostanes na nejakych 20kB/s, nikdy nemej neomezeny upload - pokud uploadujes maximalni rychlosti skrtis tim i svuj download, podle mne tak 10kB/s staci

Kubajz (30.3.2006 15:05:03)

a nejake ceske???

jerky (30.3.2006 21:09:36)

"podle mne tak 10kB/s staci" od tebe bych chtěl tedy někdy něco stahovat. a torreny si nevybírám podle toho, kolik mají stahovačů/uploaderů, ale podle toho, co je nějak zajímavý či jinak těžko dostupný, jinak si to přece můžu koupit nebo vypůjčit:)

Anonym (30.3.2006 21:17:43)

Omyl, nejlepsi je skutecne vybirat torrenty, tak jak jsem rekl. Nicmene vypadas docela premoudrele, takze by te mohlo trknout, ze jsem uvadel odkaz na VYHLEDAVACE, k cemu slouzi vyhledavac te asi nenaucili?

jerky (30.3.2006 21:40:27)

No, koukám, zas jeden z tech debilů, který stahujou jen aby stahovali a je jim jedno co vlastně a proč a co s tím pak vlastně maj dělat: bude lepší si koupit další harddisk nebo bude lepší to dát na dvd, když už stojí jen 7 korun :) A ještě navíc nějaká socka, co se bojí, kdy na něj spadne nějakej ten FUP. Navíc tam plácáš úplný nesmysly - jak jsi přišel na to, že zrovna ,svůj "download si škrtíš" při uploadu víc než 10 kB/s? :))) Nezáleží spíš na tom, jakou máš přípojku - limit uploadu, chuděrko? To přece tazatel nijak nedefinoval. :)