Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Navýšení rychlosti

Navýšení rychlosti

Pavel (30.3.2006 22:59:02)

Zítra je posledního a pořád ještě nemám navýšenou rychlost. Pište všichni kdo jste na tom stejně.

Agentsvr (30.3.2006 23:10:10)

Já už ten případ nejsem, protože jsem poměrně dost o ní urgoval. Zažádal si si o ní? Takhle můžeš čekat i do června.

Fx.. (31.3.2006 00:02:44)

Jo, jo, dali si limit tři měsíce od spuštění akce, takže klidně do června můžeš čekat. Zaurguj si to ve svým kontě na iex.cz. Je tam odkaz "změna služby" (nebo tak nějak:)) )A dej požadavek na tu rychlejší. Měli by to vyřídit do několika dnů, u mě to byly tři. Jenom bacha, pár lidem se stalo, že dostali za změnu služby fakturu. Ale stačilo, aby se ozvali na zákaznickou linku a všichni dostali dobropis. Zajímavý, ne? Zkouší to?

max (31.3.2006 00:38:20)

mě to taky ještě nezrychlily a to jsem žádal už 2.2!několikrát urgoval a pak jsem to zdal!!!a jak to tady všechno čtu tak jsem možná rád že mě to ještě nezrychliy!!jsou s tím samé problémy!!!

houstik (31.3.2006 11:44:55)

Já jsem to vyřešil jednoduše. Do 31.1. jsem měl připojení 1024/256 za 799,- měs. Jakmile zveřejnili navyšování rychlosti, tak jsem v aplikaci "moje konto" požádal o změnu tarifu na iex Ideal. Jedná se od 1.2. o rychlost 2048/256 a je to za 599,-/měs. Tuto změnu provedli do 2 dnů. Jsem spokojenej, mám dvojnásobnou rychlost a platím o 200 kč míň.

houstik (31.3.2006 11:46:26)

Jinak co se tyka jeste rychlosti, tak je jedna skvela věc na tom být zákazníkem Telecomu, protože když sdílím data a cokoliv stahuju v rámci sítě ADSL Českého Telecomu, tak jedu plnou rychlostí, i když vyčerpám limit FUP a tyto data se do FUP nepočítají... Jsou dokonce 3 huby, které sdružují zákazníky Telecomu a zde se stahuje stále plnou rychlostí bez FUP. Já už vyčerpal limit FUP, mám rychlost 128/128 kbps, ale při stahování z těchto hubů, ale i jiných, když se napojím na někoho s internet expresem, stahuji rychlostí 2048 kbps v praxi. až 200 kb/s a to už je důvod být u Telecomu nebo ne? :o))