Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Smlouva u ČTs

Smlouva u ČTs

mikee4 (30.3.2006 23:12:25)

Mám IESprint u ČTc přes samoinstalační balíček.Celkem všechno funguje cca 2 měsíce, ale nepřišla mi písemná smlouva.Pokud máte IE přišla vám vždy smlouva?

Anonym (30.3.2006 23:31:33)

Můj případ je stejný. Již rok mám ADSL přípojku od ČT a smlouva nikde.Nijak jsem to ještě neřešil, ale snad by se dala od Telecomu vyžádat na dotaz.

abonent (30.3.2006 23:35:37)

No musím přiznat, že mě to také překvapilo. Mám IExpres a sice jeden a půl měsíce, takže jsem zatím ještě neplatil, protože jsem byl připojen v akci. Jinak smlouvy a formuláře jsou ke shlédnutí na stránkách ČT. Smlouvu také nemám.

František (1.4.2006 16:45:46)

Konkrétní smlouva bývala k dispozici v aplikaci MOJE KONTO, ale od podzimu 2005 (kdy s touto invalidní aplikací začaly "globální problémy, na jejichž odstranění pracují vývojáři ČTc" = oficiální vyjádření) je vypnuta a zobrazuje se SMLOUVA NENÍ K DISPOZICI. K Internet Expres zřízenému v září 2005 mi písemná smlouva také nedošla, ale k čemu by mi byla, není v ní ani cena (jen odkaz na ceník na webu), ani technické podmínky služby (jen odkaz na všeobecné podmínky na webu), takže z hlediska reklamace je prakticky nanic.