Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > VAROVÁNÍ před ČTc

VAROVÁNÍ před ČTc

Bumbes (3.4.2006 13:26:13)

PÓZÓÓÓR !!!!!!!! Nenechte se napálit Českým Telecomem - FUP je horší než byl dosud - jen si hrajou na vylepšování - o 4 GB se FUP přitvrdil na měsíc - takže SBOHEM ČTc - Počítejte a děste, se jak Vás zase někdo napálil !!! 1M (zaručených) bez FUP s veřejnou IP za 550,- vč DPH určitě nehledejte !!!

ADAM (3.4.2006 13:43:03)

Zatím mohu říct,že u mě se toto nevyskytlo.Zřejmě díky tomu,že to nemaj ještě pořadně vymakaný,mám teď opravdu neomezený internet.Takže já zase říkám "zatím díky žlutý ďáble".

Geis14 (3.4.2006 14:54:25)

Asi tak nějak. Mě taky jede IE jak nikdy, takže jsem 100pro spokojený. Bumbes asi bude dealer nějaké konkurenční firmy. :-)

tatik (4.4.2006 10:08:35)

co PORAD BRECITE NAD FUP!!?? umite cist? nez si neco vezmu tak si zjistim podminky te sluzby ne? mam TELECOM uz moc dlouho a jsem spokojen o FUPU vim a nevadi mi kdybych potreboval variantu bez FUP beru extreme ale zatim pro moje potreby mi staci sluzba s FUP

Bumbes (4.4.2006 11:51:19)

ty chytráku , o FUPu se začal Telecom zmiňovat až koncem loňského roku - před tím jen oblboval budoucí uživatele klamavou reklamou o superrychlém Express DSL internetu BEZ OMEZENÍ !!! 99% nových uživatelů se o FUPu dozvědělo , až když byl na ně aplikován - stačí si prohlédnout reklamní letáky z loňského roku , kterými ČTc bombardoval populaci - ANI ZMÍNKA O FUPU !!! Na hot-line se taky nepřetrhli s informováním o FUP při uzavírání smlouvy on-line Myslím , že většina nových uživatelů ani nevěděla nic o internetu , natož o podrazu zvaném FUP - nikde jinde totiž , než na netu se o FUP člověk nedozví Jen LAMA platí nehorázné ceny a ještě si u toho blahem chrochtá , že má FUP od ČTc

Anonym (4.4.2006 12:22:00)

Jen LAMA tvrdí, že tecom informoval o FUP až koncem loňského roku, mám ADSL od telecomu již 4 rokem (napřed broadband a pak express) a o FUP jako jediný provider informoval telecom na ferovku. Jdi si lecit sve mindraky jinam a nezasirej toto forum reklamou

Bumbes (4.4.2006 13:07:44)

Pořádně si přečti na co odpovídáš ... Hihi , pochopil jsem ... Telecom informuje o FUPu každého , to je pravda - TÍM , že ho aplikuje ... mám tu před sebou 3 reklamní letáky z loňského roku - o FUPu zmínka jen na tom posledním (z Listopadu), 1mm písmenka , úplně dole , dobré si vzít lupu ... Pokud sis nevšiml nedělám reklamu , ale ANTIreklamu podrazáckému chování jedné pseudostátní organizaci zvané Český Telecom , která lživou reklamou láká nové uživatele , zneužívá vázané smlouvy (každý si raději řekne , že to ten rok vydrží) , atd , atd .... Jen LAMA platí nehorázné ceny a ještě si u toho blahem chrochtá , že má FUP od ČTc

tatik (4.4.2006 13:09:38)

jezis marja:-)) TO DELA kazdej ze ti to neprijemny nasere nekam dolu a mini pismenkama ale proste to tam je:-))

tatik (4.4.2006 13:11:00)

imho ja kdyz sem porizoval IE sem nemel zadny info ale stacilo +- 20 minut v inet kavarne bo u kamose a vedel sem vse:-))

Bumbes (4.4.2006 13:16:47)

RE: tatik ano s tím souhlasím , jenže takhle se informuje minimum nových uživatelů ; největší % nováčků nabírá ČTc hot-line objednávkami (po lákavé letákové a TV reklamě) , tam se o FUP nezmíní , pokud se sám nezeptá ...

tatik (4.4.2006 13:19:15)

no ja nez nekam dam penize tak se sakra informuju:-))

Bumbes (4.4.2006 13:40:30)

RE: tatik já se také informuju , jenže nás je mizivé procento btw: podepsal jsem Sprint v akční nabídce s týdením FUPem 6GB (misto 2GB), jinak už bych byl dávno u jiného providera , ale tou letošní "zrychlovací" migrací mi tu smlouvu pravděpodobně anulovali , takže sbohem ČTc , jdu si opravdu užívat "neomezený" internet , hlavně jinam a za poloviční cenu ...

tatik (4.4.2006 15:06:16)

no tak nechame toho ne:-)) ze je to neomezene zase TOLIK nelzou krohnou ti rychlost ale neplatis nic navic(ps mne se to jeste nepovedlo FUP) mam take jine povinosti nez porad neco sosat:-)) jasne zase kdo sleduje treba TV bo tak verim ze limitem neni zrovna nadsen ale prece ho nikdo nedrzi? zvoli si jinou alternativu nez je onen telecom a jde proste jinam:-)) nebo si priplati na ten tarif bez FUP DRUHA STRANKA veci je muj nazor only ze +- 70% uzivatelu je lidi kteri maj net sponzorovanej od rodicu a tezko jim vysvetlovat ze by to chtelo neco drazsiho bez omezeni.proste podle mne v dnesni dobe uz je celkem hodne na vyber zalezi jenom na lokalite+financni situaci(ktera BOHUZEL neni u nekoho zase tolik ruzova aby ten clovek mohl uvazovat o doopravdy neomezenem internetu)ps neni to muj pripad:-)) ale dokazu se vzit do pocitu tech lidi kdy proste dalsi kazda koruna zatezuje domaci rozpocet

Bumbes (4.4.2006 16:07:34)

RE: tatik to bude tutově hošánek od zdroje , nemá smysl mu nic vysvětlovat , je určitě dobře instruován od svého chlebodárce - proto mu nevadí FUP , páč žádný nemá , jen se v duchu nám zaFUPovaným chechtá - já už mu ale na jeho mzdu přispívat nebudu - už mám koncept odstoupení od smlouvy (nedodržení smluvních podmínek) a zítra to doladím a posílám - nebudu opět čekat , než se nějaký Telecomácký anonym konečně rozhodne (po týdnu) vyřídit mojí reklamaci , misto obhajování svého chlebodárce tady na foru ....

tatik (4.4.2006 16:36:53)

ano jsem primo sef techniku a poustim si tam 8GB/s neomezene za 52 kc s dph:-))

nespravedlivé (4.4.2006 18:12:54)

hele, tatik, jak to? já to mám za 50 bez DPH :-o ;-) ....děckama nezatopíš...

Anonym (4.4.2006 17:30:57)

Hele co to bylo za akcni nabidku? :D

Bumbes (4.4.2006 17:41:00)

Migrace z Optimalu na Sprint s novou rocni smlouvou - bylo to nekdy v cervenci , ale do Vanoc to tak fachalo (s obcasnymi beznymi zavadami "made in CTc") , teprve po novem roce se to zaclo cele nejak hroutit a porad jsem to reklamoval - asi se jim smazali nejake zaznamy , pac nevedeli vubec nic - co , kdy , kde a jak - doknce zmizeli i vsechny udaje z www Moje konto

Anonym (4.4.2006 17:45:27)

Nechci ti kazit radost,ale migrací na vyšší rychlost se závazek neanuluje,ale převede se na nový tarif.Takže pokud chceš teď odejít a nemáš dokončený závazek,tak zaplatíš poměrnou část zřizovacího poplatku,tedy 990/12*počet mesíců do dokončení závazku,to vše bez dph.

Bumbes (4.4.2006 17:52:24)

RE: Anonym kdybys to přečetl pořádně , tak se dočteš , důvod odstoupení smlouvy - 1. pokud nejsou schopni , plnit smlouvu oni 2. neustálé problémy a závady a velmi laxní prístup k nápravě btw: už jsem 4 den zaFupován 7kB/24kB , přestože nám vyčerpanou z limitu 12 GB 0 (slovy NULA) - 2x nahlášení závady - žádná změna

Bumbes (4.4.2006 13:33:14)

Když někdo nemá žádný net , tak asi těžko bude chápat co to je nějaký FUP , na www to pochopitelně nemůže zjistit , takže věří největší reklamní kampani co mu pořád běhá např v TV, a když se tam tvrdí , že je připojení nejrychlejší , nejlevnější a bez omezení , tak holt po tom skočí - a bohužel hot-line objednání služby je přece nejjednodušší ... Zkuste se poptat třeba na DC++ kolik nových uživatelů ČTc bylo informováno o FUP omezení a jakým stylem si pořídili svůj první internet ... To je , jako byste chtěli po žákovi v autoškole při první jízdě , aby si ladil za jízdy autorádio ...

earnil (4.4.2006 13:38:29)

To ale přece nemůžeš takhle brát. Když si něco kupuju, navíc na dlouhodobou smlouvu, tak si snad k tomu zjistim aspoň základní informace, ne? A že tomu někdo nerozumí? To snad není omluva, ne? Když si kupuješ auto nebo barák, taky nikoho nezajímá, jestli tomu rozumíš nebo ne.

Bumbes (4.4.2006 13:47:09)

RE: earnil Vždyť o tom to je - málokdo se půjde strapňovat do internetové kavárny , když nemá ani páru o internetu - spoléhá se na to , že se s iternetem naučí doma sám , kde se mu nikdo nebude pošklebovat ... Každý spoléhá na fundovanou radu na nabízené hot-line , a tam mu samozřejmě nebudou vysvětlovat co to vůbec FUP je , hlavně když bude bodík za nového uivatele ...

earnil (4.4.2006 13:53:22)

No. Nikdo nikoho nenutí ztrapňovat se v inet kavárně. Stačí, když si přečte Všeobecné podmínky (dostane je třeba na Telepointu) a narazí tam na pojem FUP. Zavolá na hotline a řekne, "hele, co je to ten FUP?". A oni mu to řeknou. Žádná firma ti nelže. Naopak, každá firma neříká všechno. A je tvojí poviností si to zjistit. Co se snažím naznačit ke to, že z tohohle nemůžeš obviňovat ČTc (ani jiné ISP). Ze všeho možnýho klidně, ale z tohole ne. To je prostě chyba toho jednotlivého každého člověka.

Bumbes (4.4.2006 14:09:56)

RE: earnil jj pokud už víš , že něco jako FUP existuje a zeptáš se na to přímo , tak ti to vysvětlí - hlavně nezapomenou dodat , že tuto restrikci používají "všichni" provideři týdně dělám 3-5 compů průměrně , tak si pro sebe dělám průzkum , jak to vlastně probíhá - jedině ČTc omezení FUP bagatelizuje , a sám od sebe se neuráčí tento závažný detail uvádět - narozdíl od : Volnný , Tiscali , BlueTone , Nexta ... ti o FUPu informují automaticky , takže se mi nediv že už jsem na Žluťáka vysazenej , když mi pak zákazník pomalu vynadá , že jsem ho nevaroval a neinformoval ....

Anonym (4.4.2006 14:15:34)

Ale to je tvoje chyba,že svého zákazníka neinformuješ o FUP u služby kterou mu doporučíš,když o tom FUP zjevně víš,protože jsi zkušený uživatel nebo dokonce profesionál v oboru.

Bumbes (4.4.2006 14:24:45)

ty voe anonyme - jak můžu asi čuchat , že se zrovna rozhodne si pořídit net - většinou si každý hrdě vybere sám a mě si zavolají , až když jim nejde net a na hot-line jim řeknou , že to je FUP když někomu postavím comp a ptám se ne net , tak každý řekne , že se nejdřív musí naučit na PC a pak bude uvažovat o internetu ....

Zkušenost. (4.4.2006 16:30:09)

Ale na infolince Telecomu lžou, možná to mají dokonce v manuálu. Mne obelhali 2x. Výsledek: zrušil jsem 3 pevné linky. A co se týká internetu, Bumbes to má dobře odpozorovaný, takhle to fakt chodí, lidi co maj vytáčený připojení nebo žádný a nemaj net v práci nemaj šanci tohle prohlédnout.

Bumbes (4.4.2006 16:40:30)

RE: Zkušenost oni nelžou - jen tomu ty brigádníci sami nerozumí ....

dodo (5.4.2006 21:02:08)

Blbější přirovnání by se těžko našlo. To jako by prodejce auta stanovil měsíční vzdálenostní limit 1000 km, po němž se mi maximální rychlost sníží z 200 na 20 km/hod.? Podobnost s barákem mi uniká úplně. Přirovnávat služby k movitosti, či nemovitosti, asi není nejnázornější způsob výkladu svých myšlenkových pochodů. Leda by to pocházelo od permanentního zastánce ČTc. Pak i nelogika má logiku, což ovšem ze lháře poctivce neudělá, neb kdo hájí špatnost, sám se jí poskvrní.

earnil (6.4.2006 00:21:01)

Takže jenom aby bylo jasno, řeč byla o tom, jestli člověka, který prodává připojení k internetu musí zajímat, jestli jeho zákazník rozumí počítačům a terminologii. Proto to přirovnání k autu nebo baráku. Když si kupuješ auto, taky po tobě nikdo nechce řidičák a nikoho nezajímá, jestli víš, co je to ABS. A když si kupuješ dům, taky nikoho nezajímá, jestli dokážeš poznat, že je blbě postavený. A kdo tady řekne, že mu jakýkoliv ISP odmítnul říct, co je to FUP, nebo za jakých podmínek a kdy se uplatňuje, lže.

Anonym (5.4.2006 21:20:37)

Zkuste se poptat třeba na DC++ kolik nových uživatelů ČTc bylo informováno o FUP omezení a jakým stylem si pořídili svůj první internet ... Člověk,který ví co je DC++ a umí ho nakonfigurovat a používat patří do škatulky nazvané velmi zkušený uživatel,takže to rozhodně není žádný internetový zajíc. Spíš mám jiné vysvětlení: pořídit to nejlevnější a chtít po tom ty nejlepší výkony jako po tom nejdražším - to přesně odpovídá mentalitě drtivé většiny DC-čkářů.

earnil (4.4.2006 13:13:23)

Nehledě na to, že reklamní leták je přesně jenom reklamní leták. Normální člověk, co si přečte všeobecné podmínky ví, co potřebuje. Pokud je někdo línej a rovnou podepíše, pak je to jenom JEHO chyba a i kdyby to nastokrát byla lichva, je to jenom TVŮJ problém, protože podepsat tě to nikdo nenutil.

Anonym (3.4.2006 15:31:03)

A jak k tomu prijdem my co jsme si zaplatili extreme jsem si priplatil kvuli tomu abych nemel limit. A potom me štve ze to nekomu jde i za podstatne mene penez

axe (3.4.2006 17:41:08)

jasne, garantovany megabit bez fup za 550 totiz nikdo nenabizi.

WiFi (3.4.2006 20:13:50)

tel.: 800 400 200 BlueTone WiFi stačí se zeptat .... nebo se podívat na jejich www ....

Anonym (3.4.2006 22:08:40)

Technické parametry služby Bluet*ne Wi-Fi: Sdílený přístup k internetu s celkovou kapacitou až 2048 kbit/s....... WIFI v bezlicenčním pásmu????

WiFi (3.4.2006 22:11:39)

kam to čumíš lamo - neumíš si ani najít správný www ????

WiFi (3.4.2006 22:18:13)

Prostřednictvím služby Bluetone Wi-Fi získáváte zcela autonomní výkonné přímé připojení do sítě Českých radiokomunikací a tím přístup k internetu bez jakýchkoli omezení a kompromisů a ... bez paušálů za telefonní linku. Služba Bluetone Wi-Fi nezpoplatňuje dobu připojení k internetu ani objem přenesených dat a ani jej nijak neomezuje. Služba je cenově výhodná díky sdílení pásma několika účastníky: volná kapacita se vyhrazuje dynamicky podle okamžité potřeby účastníků. Ceny za používání služby varianta služby předplacené období 30 dnů 90 dnů 180 dnů Bluetone WiFi 499 Kč 1 399 Kč 2 699 Kč částka za měsíc 499 Kč 466 Kč 450 Kč úspora za celé období - - - -99 Kč -295 Kč

axe (3.4.2006 23:17:08)

mmmm.... takze bluetone wifi je garantovany megabit bez fup? :o))) no nevim nevim :o), ale nejak se mi to nezda

Anonym (3.4.2006 19:36:11)

ty jsi mimo :-))))))))))))

Bumbes (3.4.2006 20:06:33)

Nevím kdo tu je mimo ??? Teď jsem si prohlížel nabídky všech DSL a nejhorší je ČTc Služba/cena/FUP Pokud si někdo zaplatil extreme tak ho můžu jen litovat (ty ses nechal napálit na 100%) - jsou totiž konkurenční nabídky "opravdu neomezeného !!!" DSL s cenou srovnatelnou s Telekomáckým zaFUPovaným , ba dokonce i levnější . Žádný agent nejsem , jen už nechci a nebudu platit nehoráznou cenu za minimum internetového komfortu . Jestli tu někdo obhajuje zlodějský ČTc bez poserfování si po nabídkách dalších DSL - tak je buď on agentem ČTc bo je líný párkrát kliknout v exploreru (bo to je lama , která to ani neumí) btw: takže zdravím sponzory ČTc a ostatní (ty co si to umí spočítat) ....

clie (3.4.2006 20:18:44)

No nechci se zastávat CTc (tohle měl udělat už před deseti lety a mohl mit čas odstraňovat nedostatky služby - teď to těžko dohání), ale pokud se podíváš ke konkurenci, tak mají ceny skoro stejné, za oněch 550 seženeš stejnou rychlost a FUP tam mají taky, třeba o něco větší, ale mají ho. Ale aby to nebylo jen na CTc, tak pokud se pocíváte ke konkurenci, tak ta po překročení FUP nesnižuje rychlost, ale třeba naúčtuje 100/2G, z čehoš dostaneš, že za mejch cca 15G měsíčně bych dal přes litra a né 600,- bez DPH a to už tak pěkný není ;o). Ale jinak jen a jen do CTc, ať to ještě zlepšej ;o)

Bumbes (3.4.2006 20:34:45)

OPAKUJI !!! stačí se podívat pořádně - nebudu sem dávat www link , aby mi tu zase nějaký ČTc "fanda" či sponzor nenapadal z dealerství . btw.: spolehlivost DSL od ČTc mohu přirovnat k paměti mojí sklerotické babičky - veškeré problémy , žádosti o opravy (pokaždé opakovaně !!!) , opravy (datumy nahlášení , urgencí a "konečně" oprav) , a korespondenci s Iol si ukládám , a můžu Vám říct , že to je počteníčko ... Pokaždé to začíná : "Máte určitě zavirované PC , u nás chyba neni" ...

Jaja a Paja (3.4.2006 23:00:57)

Bumbes moc bumbes!! At zije zluty dabel FUP FUP FUP-(Jen lama porad breci)

Bumbes (4.4.2006 11:27:45)

CHa cha cha ! Jen LAMA platí nehorázné ceny a ještě si u toho blahem chrochtá , že má FUP btw: pryč od zlodějského ČTc !!! Tohle je jiné kafe : WiFi : Air-Net.cz Download / Upload / Upload SPEED / Cena služby 512[kbps] 128[kbps] 256[kbps] 333,– 1024[kbps] 256[kbps] 512[kbps] 400,– 2048[kbps] 384[kbps] 786[kbps] 500,– 6144[kbps] 512[kbps] 1024[kbps] 700,– 8192[kbps] 786[kbps] 1572[kbps] 999,– Cena instalace: PCI Karta 2 800,– / Ethernet konvertor 3 500,– / Router+firewall 4 999,– Ale ty přece miluješ "supervýhodné - levné - bezporuchové připojení" od ČTc s FUPem hihihi

Anonym (4.4.2006 15:12:59)

bla bla bla

Bumbes (4.4.2006 11:27:47)

CHa cha cha ! Jen LAMA platí nehorázné ceny a ještě si u toho blahem chrochtá , že má FUP btw: pryč od zlodějského ČTc !!! Tohle je jiné kafe : WiFi : Air-Net.cz Download / Upload / Upload SPEED / Cena služby 512[kbps] 128[kbps] 256[kbps] 333,– 1024[kbps] 256[kbps] 512[kbps] 400,– 2048[kbps] 384[kbps] 786[kbps] 500,– 6144[kbps] 512[kbps] 1024[kbps] 700,– 8192[kbps] 786[kbps] 1572[kbps] 999,– Cena instalace: PCI Karta 2 800,– / Ethernet konvertor 3 500,– / Router+firewall 4 999,– Ale ty přece miluješ "supervýhodné - levné - bezporuchové připojení" od ČTc s FUPem hihihi

Bumbes (4.4.2006 11:36:39)

Hle jak DSL od ČTc bezporuchově funguje : dokonce to dubluje odpovědi a perlička k tomu : od 1.4. 2006 mám resetovaný FUP - tzn na Moje konto limit - 0 přesto jsem stále ve zvláštním FUPu : down 7,5 kB upload 24 kB - závada už 4x opakovaně nahlášená - pokaždé slíbena oprava do "pár" hodin .... už je 4.4. 2006 11,40 hod jdu volat po páté .... no comment Jen LAMA platí jak kretén nehorázné ceny a ještě si u toho blahem chrochtá , že má FUP od ČTc

Sergey (4.4.2006 11:44:05)

Příspěvek o ničem, to už taky můžeš psát třeba o nabídce DSL v Japonsku. Asi jsem taky lama, že jsem se tam neodstěhoval.

Bumbes (4.4.2006 12:10:14)

Tys asi jen líný , serfovat a hledat - kdo nic nehledá , nic nenajde Jen LAMA platí nehorázné ceny a ještě si u toho blahem chrochtá , že má FUP od ČTc btw: dnes jsem si objednal WiFi od Air-Netu - příští týden si už budu chrochtat já ... s 6M bez FUPu za 700,- + 50,-(za veřejnou IP) bez DPH Žluťák se není schopný postarat o opravy věčně to nefachá , takže si může přijít smotat svoje dráty , aby jim náhodou někde nechyběli ....

tatik (4.4.2006 13:05:27)

abys nechrochtal:-)) jak pudes nasranej:-))

Cimpr (4.4.2006 16:30:02)

jojo, taky si myslim :)) .. si mysli jak nad tim vyzral, manasek jeste nevi co ho ceka :)) .. znam plno takovejch co se nakonec s wifi vratili k adsl :)) hlavne se jim uvaz na rok, aby sme se ti mohli smaaaaat :)))

Bumbes (4.4.2006 16:38:51)

RE: Cimpr vyzál nevyzrál - už půl roku jim to běhá bez větších problému (původně 4M) teď to "také" zrychlili na 6M ... jelikož to můžu sám posoudit z reálu tak si dovolím to tu i publikovat - nerad bych byl jako Telesráč a někomu něco nalhával ...

Bumbes (3.4.2006 20:51:42)

RE: clie xxxxxxxxxxxxx ADSL 2006 2048/512 kbps 1:20 Měsíční paušál : 589,- Kč Překročení limitu : bez limitu Smlouva : 12 měsíců Zřízení služby : 0 Kč Další informace Samoinstalace : zdarma Pevná IP adresa : Ano Nutno hradit poplatek za linku Telecomu (+ min. 276,- bez DPH)!!! První dvě zúčtovací období ZDARMA pro smlouvy uzavřené do 30.4.. Dárek: USB optická myš btw : kdo hledá , najde...

Bumbes (3.4.2006 20:58:48)

RE: clie varianta 2: xxxxxxxxxxxxx 2006 Voice 2048/512 kbps 1:20 Měsíční paušál : 849,- Kč Překročení limitu : bez limitu Smlouva : 12 měsíců Zřízení služby : 0 Kč Další informace Samoinstalace : zdarma Počet email-aliasů : 0 Pevná IP adresa : Ano Již NEPLATÍTE za linku Telecomu!!! První dvě zúčtovací období ZDARMA pro smlouvy uzavřené do 30.4. Volání v síti xxxxxxx ZDARMA! Dárek: 128MB USB Flash Disk Ať mi tu nikdo netvrdí , že je Telecom lepší , nebo alespoň stejný - opak je pravdou Ať žijí spokojení sponzoři ČTc hihi

Anonym (4.4.2006 00:38:16)

Škoda, že už zase měsíc nebudeš mít vycházky, viď? hihihi.

Anonym (4.4.2006 16:50:39)

:-))))))))))))))))

Anonym (4.4.2006 08:06:04)

hod sem link ne ? nebo sis to jen vymyslels ?

xx85 (4.4.2006 08:10:45)

Vím o kom mluvíš, ale taky to není dostupný všude.

Rouchi (4.4.2006 16:19:26)

Jo je to sice moc pěkně, ale někdo hold nemá dostupný Bluetone s jeho premiumem

Bumbes (4.4.2006 16:24:45)

RE: Rouchi Tam kde funguje Telecom DSL , měli by fungovat i alternativní DSL poskytovatelé - jede to totiž pořád po stejné lajně

xx85 (5.4.2006 08:57:34)

Normální ADSL tam jde, to je pravda, ale pokud se jedná o Bluetone premium, tak to nejde všude.

maarty (5.4.2006 23:48:39)

blbost...Tuto trojčlenku bohužel umí spočítat bezchybně jen dost ostřílený internetový uživatel ... i Bumbes

Bumbes (6.4.2006 15:24:39)

RE: maarty O Bumbese se bát nemusíš , dnes odeslal Telesráči ukončení všech předražených služeb ... Takže , bye bye , jdu za lepším a hlavně mě už nikdo nebude okrádat službou kterou vůbec nepoužívám - "paušál za hlasové služby" , bo jak se tomu nadává ...

Anonym (4.4.2006 19:58:06)

je to tohle? http://www.bluetone.cz/main.php?pageid=907, nenasel jsem tam tvoje ceny

Bumbes (4.4.2006 21:00:00)

http://www.air-net.cz/index.php?id=2&jazyk=cs http://www.bluetone.cz/main.php?pageid=586 http://www.bluetone.cz/main.php?pageid=872 To jsou 3 různé typy připojení za slušnou cenu a bez FUP, ze kterých jsem si objednal ten Air-net 6M

Anonym (4.4.2006 12:53:28)

Někdo by měl tenhle thread asi zamknout... Jako se to u zbytečných a vulgárních threadů dělá.

Anonym (4.4.2006 12:56:53)

blahoslavení chudí duchem.

Bumbes (4.4.2006 13:11:55)

Chudí duchem jsou tací , co si kálet na hlavu nechají (od ČTc) (a peněženku plundrovati dovolí)

tatik (4.4.2006 13:13:28)

neurazej lidi co nedavaj na telecom ja nemam zadny problemy.nestaci treba napsat koncim s telecomem jdu do WIFI bo tak?? ps treba to wifi taky nepude tak ruzove jak maj na papire???

tatik (4.4.2006 13:13:52)

nenadavaj tam melo byt

Lonely (4.4.2006 13:16:11)

tady to je tak ZE SEM PISOU LIDI CO SOU NASRANY ZE JIM TO NEJEDE TAK JAK MA A NESNESOU KDYZ NEKDO NAPISE ZE MU TO FACHA......ESTE REKNETE ZE TO TAK NENI

Bumbes (4.4.2006 13:55:51)

RE: Lonely To je právě to , o co tu běží - jak to fachá , kolik to stojí , a jak to je omezené ... Tuto trojčlenku bohužel umí spočítat bezchybně jen dost ostřílený internetový uživatel ... Proto ta Mega-reklamní-kampaň ... každá lama dobrá , alespoň na ten jeden rok , než se trošku oťuká na netu , prokoukne ten podraz a zdrhne za lepším a levnějším ...

ADAM (4.4.2006 14:02:51)

Takhle nějak se dělá správnej bysnys.Nebo věříš všem těm reklamním sloganům u jinejch nabízenejch produktů?

Bumbes (4.4.2006 14:15:02)

RE: ADAM existuje bohužel pravidlo - 100x opakovaná lež se nakonec stává pravdou takže , když ti několikrát denně Kraus tvrdí , jak je Express od ČTc jedinečný , tak uvěříš ... navíc když o internetu jako teprve budoucí uživatel zhola nic nevíš ...

Anonym (4.4.2006 16:55:44)

Kraus tam nic takovýho netvrdí takže kdo tady lže? ty

Bumbes (4.4.2006 17:06:32)

Re: Anonym asi dostaneš 5 s poznámkou od živitele - když si nejseš schopen pamatovat firemní reklamní spoty za poslední rok ...

Anonym (4.4.2006 17:10:46)

:-))))))))))))) Kraus ale v našich reklamách nevystupuje :-))) samá voda samá voda

Lonely (4.4.2006 14:08:58)

Proto sem zdrhnul od eurotelu pred rokem.......

Lonely (4.4.2006 13:12:10)

js teda nevim ale ja sem z Telekomousem spokojenej......sice sem tam to zacne dost kolisat ale jinak fpohode... mam IE Sprint, zatim nezrychlenej, lae me to vyhovuje, platim ncelej litr mesicne a vyhovuje mi to...nechapou ze tady nikdo neuzna jinej nazor .... 100 lidi 100 chuti...bavite se a hadate se o nicem....

iran24 (4.4.2006 14:25:18)

jen takovy detail, vsichni mame net na linkach CTc jen ma kazdy ISP pronajmutej svuj okruh za jine ceny ale jinak je to stejna kvalita, ostatni ISP jen malujou LAMY s agregaci a ty jim to zerou jako ty tady, ale jinak vsichni maj stejne net :)

Bumbes (4.4.2006 14:32:51)

RE: iran24 tak nějak - rozdíl je jen v ceně a poskytovaném tarifu a to je to , o co tu kráčí

Nikdo (4.4.2006 17:17:43)

A co treba site Telenoru nebo Ceskych radiokomunikaci, hm?

Bumbes (4.4.2006 17:22:39)

RE: Nikdo bohužel taky žádná sláva - zatím ... prý něco chystají , ale nějak se jim to vleče a ta "Fun" pseudonovinka je nejspíš díky FUPu taky propadák

Bumbes (4.4.2006 14:37:07)

Jdu na pivo a zároveň se těšit na WiFi 6M bez FUP +IP activ za 750,- bez DPH se tu mějte a od ČTc si nenechte ždimat kapsy ....

Anonym (4.4.2006 14:39:18)

6 Mbit/s po wifi?Jsi naivka a brzo spláčeš nad výdělkem,ale to se už sem přijdeš pochlubit,viď ty internetový hrdino.

Anonym (4.4.2006 15:04:51)

přesně :.-))))

Bumbes (4.4.2006 15:58:07)

Anonyme od Telecomu Hrdina jsi ty , že jsi ochotný dotovat tu zlodějskou bandu alespoň si dej nějaký nick , bo si taková lama , že to ani neumíš , bo se sám za sebe trapně stydíš ??? Telecomáku anonymní .....

Bumbes II (4.4.2006 16:06:57)

no za to ty nejsi vůbec anonymní :-)))))))))))))))))

Bumbes (4.4.2006 16:09:27)

RE: Bumbes II ty kloktadlo , na DC++ jsem známý dost , ale tebe Anonyme jsem tam nepotkal ...

Anonym (4.4.2006 16:14:23)

no to se máš čím chlubit brepto :-))))

Bumbes (4.4.2006 16:17:06)

RE: Anonym 6 Mbit/s po wifi?Jsi naivka a brzo spláčeš nad výdělkem ...... btw: o nějaký pláč se vůbec neboj , už jsem to připojení doporučil 4 mým zákazníkům a sám jsem překvapen , jak jim to šlape , takže se těším oprávněně ... pokud máš FUP , tak si ho s láskou užívej , ze srdce ti ho přeju ... pokud ho nemáš , tak tě chlebodárce alespoň pochválí za snahu ...

Bumbes (4.4.2006 16:19:36)

RE: Anonym hihi telecomák tělem a duší ... zkopči si to fórum a řekni si o prémie , možná budeš king ...

Anonym (4.4.2006 16:27:09)

dobrý nápad Bumbas :-))))))))

Anonym (4.4.2006 16:19:02)

no jdi na pivo :-))))) teď si to teda Telecomu nandal :-))))))) teď asi zkrachujou člověče :-))))) Bumbas je nechce pomooooc :-))))) ... ty se takových jako ty rádi zbaví

Bumbes (4.4.2006 16:22:36)

RE: Anonym bodejť by se mne rádi nezbavili - já chci za své peníze i službu a né jen jalové sliby brigádníka na hot-line Telecom potřebuje lamy , které drží hubu a platí

Anonym (4.4.2006 16:26:24)

kdybys to opravdu chtěl tak změníš firmu a zoufale tady neplácáš :-)))) jsi nasranej sám na sebe a chceš nasrat ostatní :-)))) ale akorát nás rozesměješ :-))))))))

Anonym (4.4.2006 16:39:39)

kdybys to opravdu chtěl tak změníš firmu a je to :-)) jenže ty jsi naštvanej na sebe a chceš naštvat i ostatní :-))))) ale jsi akorát k smíchu :-)))))))

Bumbes (4.4.2006 16:43:42)

RE: Anonym co to tu plácáš ? jakou firmu mám měnit ? pokud myslíš Telecom , tak už se na tom pracuje , pokud jsi schopen si pamatovat hodinu starý chat , tak už bys ses o tom dočetl ...

Anonym (4.4.2006 16:49:45)

jakou asi :-))))))))))))) pekaře ty ňoumo

Bumbes (4.4.2006 16:58:19)

RE: Anonym Koukám , že ti došli argumenty , tak tu meleš nesmysly ... Nech si implantovat FUP do mozkovny , možná ti to tam ty myšleky přibrzdí , a budeš je moci opětovně používat ...

Anonym (4.4.2006 17:01:58)

:-)))))))))))) argumentuju jenom na smysluplný debaty a ne na ulevování nějakýho zoufalce, to je spíš k smíchu :-)

Bumbes (4.4.2006 17:10:12)

RE: Anonym jj , jsem postřehl tu smyslplnnost : pouze pokud se chválí ČTc Jak jinak , ani bych nic jiného nečekal , ale bohužel toho moc ke chvále není , ve srovnání s konkurencí .

Anonym (4.4.2006 14:37:40)

Když je to tak špatný,tak proč to má tolik lidí?

psindel (4.4.2006 16:36:35)

Bo 99.95 jsou lamy ktere kdyz vidi krause jak beha v telce tak to okamzite objednavaji a nehledaji jine moznosti

Anonym (4.4.2006 16:36:54)

99.9%

Anonym (4.4.2006 14:54:32)

ADSL od telecomu a navýsost jsem spokojený !!!!!!

John Hirsch (4.4.2006 17:12:38)

Včera jsem volal na jejich linku 800184084 od 20.00 do 21.30. Ani jednou mne nespojili s operátorem a bych jim sdělil to, že už měsíc má doma můj zákazník jejich modem a ani po sedmé urgenci mu to nefunguje !!!!! Všichni, s kterými se mi podařilo spojit tvrdili, že to předají technikům a žádná reakce na urgence nebyla, přesto, že jsem jim nechal telefonní číslo. Dnes jsem jim zase volal, ale jsem v pořadí už další hodinu. Stěžovat si mohu tak na Lampárnu. To co jsem vyslechl předtím bylo sprosté mlžení do do vyšumělova. Telecom jsou hajzli, to mi už nikdo neyvmluví. Jejich kredem je plať a drž hubu.

Bumbes (4.4.2006 17:18:18)

RE: John Hirsch Běžný přístup ČTc k žádostem a reklamacím , mám s tím bohaté zkušenosti - ale asi tě nepotěším , možná bude ještě hůř Jedinná žádost , která se řeší okamžitě , je uzavření nové smlouvy se závazkem , aby si to náhodou uživatel ještě nerozmyslel ...

Anonym (4.4.2006 17:23:59)

Změna z Internet expres na Broadband trvalo telecomu po urgovaných žádostech a jedné stížnosti 1/2 roku. Za 7 měsíců se omluvili, že to řešili, ale nebylo to v jejich silách.

Bumbes (4.4.2006 17:26:51)

Obdivuji tu svatou trpělivost ...

Filipe (4.4.2006 17:29:34)

jj jsou to šmejdi

Anonym (4.4.2006 21:14:39)

jak to tady tak procitam, vypada to, ze CTe nasazuje do chatu svoje agenty, jejichz ukolem je chvalit monopolniho chlebodarce. Jak ale vyplyva z prispevku ostatnich, neni tedy opravdu co. Vzdyt na CTe uz ani nezvedaji telefony, kterymi sve zakazniky zadarmo okradaji o cas ... ;/

Tremolo (4.4.2006 21:46:34)

Ja s telecomem nemam moc zkusenosti, ale myslim si, ze pokud si nekdo chce pouze prohlizet stranky, obstarat email, a sem tam si sosnout nejakou drobnost, tak to staci. Ja jsem na wifi, kterou jsme si tu postavili sami a jsem spokojeny. Jedu na 4Mbps 1:1 za 500 Kc mesicne, bez omezeni, linka je sdilena, ale jeste jsem se ani pri spicce nedostal pod 2Mbps s latenci okolo 10ms bez vypadku pingu. Je fakt, ze pri prutoku siti 500GB za 14dni, by nam linka od telecomu nebyla nic platna. Presto ze je tu moznost takoveho pripojeni, lide k telecomu jdou a to proto, ze nemaji tak velke pocatecni naklady, precijen 3050Kc za wifi zarizeni je ponekud dost na malou vesnicku jako je nase.

Anonym (4.4.2006 21:51:49)

ja nevim, ale osobne mam Ideal 2Mbps s FUP 8GB... internet jede porad,bez vypadku,FUP pocita malo nebo vubec, mesicne stahnu kolem 20GB bez jakehokoliv omezeni a cena za sluzbu je velmi slusna. Navic jsem si koupil dotovany router za skvelou cenu a az na mizernou podporu a rychlost reseni problemu, pokud nastane si nemam na co stezovat

Bumbes (5.4.2006 08:23:13)

RE: Amonym Bohužel si zapoměl , podotknout , že se do FUP započítává celkový průtok dat (download+upload) - takže pro sběratele (videoklipy , mp3 a pod.) , kteří si mezi sebou své poklady vyměňují (tzv. sdílí) je bohužel DSL s FUP naprosto nevyhovující ... a když se přidá nějaký free TV kanál , tak toho tedy opravdu moc člověk nestáhne ... To že měsíčně stahneš 20 GB může mít 4 příčiny : 1. taháš data z placených serverů (TV , Music ,...) kde se FUP neaplikuje 2. taháš data většinou z Telecomáckých IP - princip vnitřní sítě , kde se FUP také neaplikuje (existují dokonce servery a sítě , kde se telecomáci sdružují viz: DC++) 3. máš to štěstí , že zrovna ty máš tu poruchu , že ti FUP špatně reaguje (bo vůbec) - tato porucha taky není vyjímečná - škoda , že ji nemá každý telecomák 4. jsi agent Telecomu (či dokonce zaměstnanec) a jen nás tady oblbuješ , místo abys opravoval poruchy nás ostatních uživatelů - já už čekám 4. den a stále se nic neděje ... naposledy jsem čekal 5 týdnů - s takovým přístupem může jít Telesráč provozovat net do Afriky tam nikdo prý na nic nespěchá ...

Anonym (5.4.2006 08:50:28)

Stejne dobre muzu rici ze ty jsi agent bluetonu a tdy akorat hazis spinu na nejlepsiho operatota v Cechach

Bumbes (5.4.2006 09:12:31)

RE: Anonym ty mě rozesmíváš ..... prý nejlepší operátor v Čechách ... nejlepší (NEJDRAŽŠÍ) má tak leda ceny vs. služby ... já můžu být tak leda agent bývalých (už brzy) Telecomáků , kteří už nechtějí snášet poruchovost , absolutní ignoraci a neschopnost včas vyřizovat reklamace a závady - za nestydatě vysoké ceny Mimochodem mám objednán Air-Net , tak proč bych měl dělat reklamu BlueTone - ale je pravda , že se mi jevila jejich nabídka jako druhá nejlepší (mě dostupná) btw: jako perličku ještě uvedu další kousek Telesráče : Nějaký "chytráček Telecomáček" mi v únoru samovolně změnil mojí adresu , takže mi pošta chodí do jiné čtvrti - jak dlouho myslíš že trvala nápravas po 6x opakovaném nahlášení a urgencích ??? Ti kdo hádali , že ještě oprava není provedena zabodovali - alespoň už mi dlouho nepřišla faktura , a asi už žádá nepřijde , páč s takovým BORDELEM nechci už mít nic společného ...

Bumbes (5.4.2006 09:36:46)

RE: Anonym A další prličky jen za letošní rok : 27.2. jsem si zažádal o zrychlení - potvrzeno - do týdne prý bude ... VELKÝ KULOVÝ po týdnu , když vypršel slíbený termín žádost opakována .... opět NIC celke opakovano 6x (na Hot-Line a Moje konto) ... bez komentáře 1.4. konečně zrychlení !!! ale ouha !!! Moje konto hlásí : vyčerpáno 0 (slovy NULA !) , moje rychlost : down 7,59 kB/s (60,7 kbps) , upload 23.52 kB/s (188.2 kbps) už 2x nahlášeno ... opět VELKÝ KULOVÝ a to vše za pouhých 1539,50 Kč měsíčně !!!!!!! Tak buď tak laskav a strč si toho tvého nejlepšího operátora v Čechách někam , ať si tam s ním hraje třeba slavný Vladko , až tě přijde navštívit ....

Pavel Nepraš (5.4.2006 09:41:00)

ADSL od telecomu a navýsost jsem spokojený !!!!!! Rychlost připojení k internetu: 2.5 Mbps Rychlost stahování dat: 317.1 KB/sec Měsíční limit 12 G.

Bumbes (5.4.2006 09:56:06)

RE: Pavel Nepraš Pokud ti těch 12 GB stačí za ty prachy , tak to je tvoje věc ... Jenže takových (běžných uživatelů - Telecom reklama) už moc neni ... A kvapem budou ubývat , až si začnou stahovat poze 2 free DVD měsíčně ... a pak jim nepůjde ani net TV , páč jim to FUP blokne ...

Anonym (5.4.2006 11:13:03)

Myslim, že si měl asi problém v dětství nebo tak něco. Chápu, že tě asi mrzí, že zrovna tobě to nefunguje a dalším 250 000 lidí ano. Taky chápu, že si myslíš, že služby ČTc nejsou pro tebe vhodné. Na to máš právo a můžeš táhnout třeba k ČRa (hodně štěstí s jejich technickou podporou), nebo třeba k nějaký WiFi rychlokvašce, kde ti dají net za pět stovek, ale když bude Franta na dovolený, tak budeš mít smůlu. Nebo já nevim co vlatně, kup si třeba pevnej okruh s SLA, tam ti přijedou i vyměnit plíny. Co ale nechápu, kde bereš tu neskutečnou aroganci každýmu, kdo tady napíše, že je se službou od ČTc spokojený, nadávat, shazovat ho a dělat z něj blbce. Kdo si sakra myslíš, že si? To si opravdu myslíš, že když TY si s tím nespokojený, že i ostatní musí být?

jiný anonym (5.4.2006 11:26:27)

jen ho nech, on na to prijde sám, hned jak překoná pubertu :)

Anonym (5.4.2006 11:44:41)

Neprijde, na to je moc velkej kreten

Bumbes (5.4.2006 11:51:52)

RE: Anonymové - Žluťáci Tak , tak , pánové , pravdu díte , už jsem na to přišel , že Telecom je Shit , proto také u něj končím - budete mit nižší výplatu o můj dotační příspěvek ... hihi

Bumbes (5.4.2006 11:40:33)

RE: Anonym Nadávam jedině lidem (nejspíš zaměstnanec Telecomu) , kteří se schovávají za nick anonyma a zjevně hájí ten humbuk zvaný Český Telecom a nepřipustí , že by mohl vůbec jeho živitel někdy chybovat - což je evidentní - přece nepřipustí , že by svoji práci odváděl špatně ... Pokud někdo slušně reaguje - tak glosuji také ve vší slušnosti ... Ale na lidi který mají žluto-zeleno-modré sluchátko platí pouze - jak vy ke mě , kak já k vám A myslím , že jedinej kdo tu má problém je ČTc protože nabízí a prodává službu , která je dost podstatně poruchová , jak dokazují ohlasy a mé vlastní zkušenosti

Mynona (5.4.2006 11:53:11)

No jasně. Tak jsem se podepsal. Lepší? Budu tě, bumbesi, citovat: >ADSL od telecomu a navýsost jsem spokojený !!!!!! >Rychlost připojení k internetu: 2.5 Mbps >Rychlost stahování dat: 317.1 KB/sec >Měsíční limit 12 G. >4. jsi agent Telecomu (či dokonce zaměstnanec) a jen nás tady >oblbuješ , místo abys opravoval poruchy nás ostatních uživatelů - já už >čekám 4. den a stále se nic neděje ... naposledy jsem čekal 5 týdnů - s >takovým přístupem může jít Telesráč provozovat net do Afriky tam >nikdo prý na nic nespěchá ... Takže, bumbesi, doufám, že s tou tvojí Wifinou nebudeš mít problém, protože jinak je mi líto všech jejích uživatelů-agentů, kteří si dovolí napsat, že jim to chodí, když BUMBESOVI TO NECHODÍ.

Bumbes (5.4.2006 12:04:02)

RE: Mynona Zapoměl jsi citovat všechno !!! Ale podle toho který bod z nabidky sis vybral , je hned každámu jasné , ke které kategorii patříš .... jejeje ... takhle se prozradit ... to tě tedy šéfko nepocválí ...

Mynona (5.4.2006 12:11:19)

Sakra. Dostal si nás. Nebo i sebe? Podle toho jak často tu postuješ bych tipnul, že tě z telekomu vyhodili a teď si tady jako nezaměstnanej léčíš komplex. Ještě, že tě za chvíli vypojí pro neplacení.

Anonym (5.4.2006 12:23:58)

RE: Mynona nepotěším tě , s Telcomem jsem nikdy (mimo poruchového připojení) žádný pracovně právní , bo poskytovatelský vztah neměl ... narozdíl od mého strýce , který kdyby neměl před důchodem , tak by ud svého živitele (ČTc) už prý dávno odešel ...

Tremolo (5.4.2006 12:35:26)

Nekalej na wifi. ne kazda wifi je problemova a zalezi jen na pristupu lidi co to tvorej a jaky maj zajem problem v siti resit. pokud se nekdo spokoji s tim, ze ma 20% stratu pingu jeho problem. V nasi siti jsme nervozni kdyz mame stratu 1% a snazime se to resit a vetsinou se to taky vyresi. A co se tyce oprav a sluzeb, tak se nam jeste nestalo, ze by nebyl nekdo, kdo by ap zase nenahodil nejpozdeji do hodiny. za posledniho pul roku jsme meli jen dva hodinove vypadky. jeden vypadla elektrina u prijimace a druhy byl u dodavatele internetu, kdyz menil kabelaz.

Anonym (5.4.2006 12:45:35)

No jasne. Já netvrdim, že každá wifi je špatná. Většinou jsou hodně v pohodě právě ty sítě, kde to lidi dělají na základě domluvy a ne jako výdělečnou činnost.

Anonym (13.4.2006 12:02:09)

To já mám právě opačnou zkušenost - mám připojením od firmy která se tím živí a je perfektní - agregaci v praxi nepociťuji,pingy stabilní,veřejná IP zdarma...

Bumbes (13.4.2006 21:21:14)

A k takové firmě právě také přecházím (jen ta IP bude za 500,- ročně) - konec nerváků s ČTc ...

Bumbes (5.4.2006 12:49:54)

RE: Tremolo přesně jak říkáš ... jen zaměstnanec Telecomák si může myslet , že jsou všichni ostatní také takoví břídilové ... ta WiFina co mám objednanou šlape už půl roku bez problému u 3 zákazníků , co si nechali ode mne poradit - myslím že půl roku je dost na ověrření ... Záleží na přístupu k uživateli , což u Telecomu je vlastnost podstatně pokřivená

Klacki (5.4.2006 11:49:24)

Sakra Bumbes, děláš vůbec něco důležitějšího, než zvracíš v týhle diskuzi???? Třetí den tu kálíš, že bys byl propuštěným Telekoumákem a teď se tu snažích takhle mstít??? Správce tohoto fóra by měl velmi vážně uvažovat o zamknutí tohoto vlákna...

Bumbes (5.4.2006 11:56:45)

RE: Klacki Bohužel správce tohoto fóra nejspíš neni přidruženka ČTc , takže je zde možné i kritizovat špatné služby a né jen zaslepeně chválit a bagatelizovat jakýkoliv problém ...

Klacki (5.4.2006 12:04:47)

Od 3. dubna 2006 v 13:26 do teď 49 příspěvků (ráno, v poledne, v noci)!!!!!!!!! To už musí být amok...., proto si myslím, že by bylo lepší to uzamknout!!! No nic, jdu vydělávat peníze. Do zaměstnání někdo chodit musí....

Bumbec (5.4.2006 12:11:09)

RE: Klacki Já už mám vyděláno , takže si můžu trávit své volno jak chci ... Hlavně odvádim kvalitní práci , a pokud se vyjímečně vyskytne reklamace , tak ji řeším okamžitě a zadarmo ... To je totiž o hodně lepší reklama , než oblbovat lživou TV reklamou ...

Bumbes (5.4.2006 12:16:28)

RE: Klacki btw: ono při výměně HW a instalaci SW je dost času si občas poklábosit o jednom nekvalitním poskytovateli .... Neboj , je to moje firma , takže svého zaměstnavatele neokrádám ...

Bumbes (5.4.2006 12:29:53)

RE: Klacki ještě mám stavební firmičku - daňové přiznání odevzdané , daně zaplacené , ani jsem nevyužil odklad - dobrý stavbyvedoucí mi stavby ohlídá .... takže jedinný aktuální problém - nekvalitní Telecom ...

xx85 (5.4.2006 14:02:31)

A nechceš říct jak se ta tvoje firmička jmenuje?, aby jsme věděli co nabízíš za kvalitu.

Bumbes (5.4.2006 14:12:55)

RE: xx85 pokud jde o tu stavební , tak se stačí zeptat kterou menší firmu doporučuje jako kvalitní Colorbeton Liberec a můžeš mi pak zavolat ...

xx85 (5.4.2006 14:15:47)

Ne o tu stavební mi nejde.

Bumbes (5.4.2006 14:40:28)

: xx85 PC stavím a servisuju jen stálým , známím a doporučeným zákazníkům - opravy a modernizace BRAVE rovnou odmítám a s Mironetem taky moc dobré zkušenosti nemám - dělám klasiku na chipsetech nVidia , doposud se mi zdaji nejkvalitnejší ...

Anonym (5.4.2006 15:00:01)

Stavíš domy a počítače - no potěš pánbůch,to ale musí dopadat.Buď umíš jedno nebo druhé,ale dohromady to moc nejde.Pokud chceš odvádět kvalitní práci v nějakém oboru,tak se mu musíš plně věnovat a dvě věci kvalitně stíhat nejde.Je to vidět i na tom,že stavíš PC na chipsetech nVidia.Jako profík jistě víš,že PC se staví podle účelu použití a ne podle oblíbenosti chipsetu a pokud jde o stabilitu je nejlepší Intel,pokud jde o výkon v grafice je nejlepší AMD atd..

Bumbes (5.4.2006 15:20:40)

RE: Anonym kupodivu stíhám obojí a kvalitně , narozdíl od Telesráče ten nestíhá ani sám sebe ... koukám , že se tváříš jako PC profík , tak ti snad došlo , že každý při stavbě už počítá s tím , že na compu si budou asi hrát i jeho děti (každý si občas smahne nějakou gamesku) , takže se snaží o standart který bude univerzální - pokud ti tohle nedošlo , tak raději běž do ústřendy šroubovat svorkovnice , ať nám funguje internet - oprava - příští týden doufám už poserfuji u konkurence - bez FUP , 2x rychleji , a o třetinu levněji

Bumbes (5.4.2006 15:26:58)

RE: Anonym btw: když tak zpětně uvažuju nad tvou glosou , tak tě tipuju na zasténce BRAVE shitu , to jsou opravdu kvalitní sestavy , šité přesně na míru , až na to , že vydrží stejně jako připojení od Telecomu - takže raději se vyhnout ...

Anonym (5.4.2006 15:46:04)

Máš hodně zakalenou křišťálovou kouli,nejdřív jí musíš pěkně vyleštit a pak teprve veštit.

psindel (5.4.2006 15:35:03)

nejsem ani zakaznikem telekomu(nemam ani pevnou liknu) ale rekl bych ze mezi tvoji minifirmickou a gigantem jaky je telekom bude patrny rozdil, mám jednu malou wifi síť a nepotřebuju tady machrovat jake mam parametry ,... proste telekom nasadil nakou cenu a i kdyz ta sluzba nemusi byt super kvalitni ale lidi si ji kupuji tak proc jim ji neposkytnout a vydelavat

Bumbes (5.4.2006 15:49:43)

RE: psindel to je jenom chvályhodné - ale určitě se ke svým zákazníkům nechováme jako "gigant" Telecom , to bychom to mohli zabalit ... ale nabrat statisíce uživatelů , naslibovat hory-doly a pak je nestíhat odsloužit (opravy a reklamace) - to si opravdu může dovolit jen "gigant" Telecom a ještě si za to naúčtovat , ty nehorázné ceny ... Proto je opravdu jistější být u malé spolehlivé firmičky , než u "Gigantu" , kterému jde v první řadě o to zinkasovat zákazníka a pak to možná někdy bude funguvat ... Oni totiž pravidla marketingu plati pro malé i velké , to jak je kdo dodržuje už je druhá věc ...

Anonym (5.4.2006 12:50:18)

Jedni CTc zaslepena haji a druzi na nej zaslepene nadavaji. Oba jsou pripad pro psychiatra.......

Bumbes (5.4.2006 13:03:17)

RE: Anonym ještě je jedna varianta - pokud neni Telecom schopen udržet svou poskytovatelskou síť ve stavu který se zove "kvalitní" , tak prostě a jednoduše od něj odejít , což tak činím já i mnoho dalších (některých už šťastně bývalých) uživatelů ČTc - mohl bych uvést i jejich IP, ale nevím , jestli je už ČTc nepoužil u někoho jiného ...

Anonym (5.4.2006 13:05:51)

To seš borec, a k čemu by to bylo?

Bumbes (5.4.2006 13:12:50)

RE: Anonym Třeba jen proto aby mne někdo opět neobvinil , že si vymýšlím , jako operátor několika serveru , mám tyto údaje v log-záznamech ...

Anonym (5.4.2006 13:24:17)

No pardon. Ale IP adresy v tomhle případě nejsou k ničemu. Ty si můžu vycucat z prstu (stačí, když trefim dynamickej pool ČTc) a nikdo nic nepozna. Jsou prostě nic neříkající.

Zase jeden Anonym (5.4.2006 13:20:01)

je videt, ze jsi v teto oblasti zacatecnik a tva "firma" bude asi jedna z onech garazovych. Telecom ma jednu z nejkvalitnejsich infrastruktur v Evrope z pohledu páteřních sítí a zařízení na ni osazených. Jediné co ma horsi, jsou nekteré doposud nevymenene místní kabely, které "podedil" a jeste nevymenil. A to je snad okolo 20%. PS. Jako tvuj zákazník bych v pripade problemu asi zesílel z tvoji zaujatosti a neschopnosti akceptovat cokoli s cim nesouhlasis

Bumbes (5.4.2006 13:34:52)

RE: Zase jeden Anonym ale , ale , pěkně si nám tu svého živitele vychválil - doporučuji se mrknout vedle , jak dopadl chudák nový uživatel Telecomu "jajaja" K tomu opravdu není co dodat - jak těch problémů mají chudáčci technici tolik , že náprava je v nedohlednu ... PRAVÁ TVÁŘ ČESKÉHO TELECOMU zvrací (jak jsem tu byl osočen) sami sobě do vlastní kapsy hihi ... hošánkové nestíháte a do mě se tu navávážíte , že vám tu píšu pravdu ... Zvedněte své zadnice a mazejte do terénu opravovat , ať vám nezdrhnou i ti uživatelé , co vám ještě věří ...

Anonym (5.4.2006 13:52:19)

tak to nevim kde jsi vzal, ze jsem zamestanancem telecomu....proto ze jsem vyjadril obdiv k jejich siti? Nebo snad proto, ze ti dosli jine argumenty? Pro telecom nepracuji, ale v oboru se pohybuji uz nejakou dobu....

Zase jeden Anonym (5.4.2006 13:55:59)

pardon, zapomel jsem se podepsat Apropos, rikal jsem neco o tve neschopnosti akceptovat jiny nazor....vid

Bumbes (5.4.2006 14:08:34)

RE: Apropos Jedinný názor který nemohu akceptovat je , jak ja náš slavný Český Telecom "jedinečný , nejlepší , nejspolehlivější , nejrychlejší a nejlevnější" Tak to tedy akceptovat nemohu , když čtu so dělá se stávajícími i novými uživateli , a sám to zažívám už 2 roky na vlastní kůži ... to tedy opravdu NEE Že já vůl z té ISDN , nepřešel někam jinam - bohužel jsem skočil na špek díky všem těm slibům , jak se to do konce roku všechno spraví , velké PRD , je to ještě horší ... PRAVÁ TVÁŘ ČESKÉHO TELECOMU

Bumbes (5.4.2006 17:28:38)

JOP !!! další vylepšení : http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/clanek.phtml?i d=120823 to si teda hošánkové kopou hrob , už takhle jsem platil paušál jen kvůli připojení příští týden pá pá , sbohem nenažrana hydro podvodníků - alespoň budete mit méně uživatelů , tím pádem i méně poruch a pokud nebudete sedět na fórech a vychvalovat ČTc , tak už možná i ty opravy budete zvládat ...

Tremolo (5.4.2006 20:04:02)

Ja na telecom nenadavam, protoze pres nej pripojenej nejsem, ale treba soused uz od rijna ceka na pripojeni, vola, pise a nic. smlouvu uz podepisoval v rijnu. Presto, znam dost lidi, kterym bezi adsl v pohode a fup jim nevadi, protoze proste nesosaj. Pokud je s tim tedy nekdo spokojeny, nemel by jsi o nem rikat, ze je nastrceny agent. Proste nekde je linka silnejsi a lepe poresena. Konec koncu neni treba nadavat, je tu spousta jinych operatoru a tim i moznosti pripojeni a tak to ma byt. Necht si kazdy vybere dle sve potreby a doporuceni od lidi z dane lokality. Ovsem problemem je pak smlouva, kterou podepisete a ktera vam pak muze pri prechodu na jineho operatora cinit problem. Ctete co podepisujete a na jak dlouho se upisujete a predevsim podminky odstoupeni od smlouvy.

MUDr. Chocholoušek (5.4.2006 21:56:05)

Tomuhle postižení se říká diskusní průjem.