Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Problém s připojením

Problém s připojením

Robert (3.4.2006 17:59:24)

Nazdárek mám problém s připojením ADSL. Během dne dochází k náhodným rozpadům sítě a pomůže až když začnu telefonovat. To se modem opět připojí a pak zas nějakou dobu vydrží. Někdy hodiny ale někdy taky jen minutu... Telefoní zásuvku mám pouze 1 a splitter byl vyměňován bez jakéhokoliv efektu. Také tam dochází k tomu, že při zvednutí sluchátka slyším jakoby pískání od modemu než se opět spojí. Mám modem Zyxel 650R-33 a k němu připojené 4PC přes HUB. Službu mám od ČTc ale stejné problémy jsem měl i u Nextry. S tím že jsem operátora měnil právě kvůli neschopnosti problém vyřešit a při změně operátora pak bylo vše ok.. Ale teď mi připadá, že pomohla spíš ta doba 1měsíce, po kterou jsem byl bez netu. Mám podezření že je to modemem, ale moc tomu nerozumím. Neměl jste někdo podobný problém? Prosím poraďte. Dík moc, Robert

Martin (3.4.2006 20:33:44)

Mám net od Nextry od července 2005 a najednou teď na tom samém modemu mi to hapruje. Přesně jak popisuješ. Odhlásí se to od ústředny a až po čase se to znovu připojí. Nevím čím to je, ale snad ne modemem.

LIT (10.4.2006 07:45:36)

me se vetsinou po nekolika hodinach odpojuje modem, ale ne ze se odpoji, ale postupne to zacne vypisovat connection timeout, linka je fyzicky pripojena ale nic nereaguje, pomuze restart pc...reinstal win nepomohl jak mi radili na ctc lince...

Anonym (10.4.2006 09:03:27)

Linkou to v tvém případě nebude, spíš bych to tipnul na malou NAT tabulku v modemu (jestli máš nějaký modem/router), nebo něco "shnilého" v PC... A jestli máš USB Sagema 840, tak ho hodně rychle vyhoď.

hmmm (3.4.2006 20:41:44)

jestli to není tím , že pořád používáš telecomáckou linku , v těch jejich ústřednách je neskutečný bordel , sami se v tom pomalu nevyznají .