Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > GTS Novera divná nabídka

GTS Novera divná nabídka

Stepan (4.4.2006 12:34:46)

Právě jsem volal na zákaznickou linku GTS ohledně jejich nové nabídky, kdy je možné zrušit paušál u Telecomu, s žádostí o podrobnosti. Jaké však bylo moje překvapení, když mi sdělili, že to lze pouze s příplatkem 245 Kč k paušálu za internet ale kromě toho z telefonní linky nepůjde volat, bude jen na internet !!!Opravdu nerozumím této nabídce - radši budu platit dál cca o 50 Kč víc za paušál Telecomu,ale aspoň si zavolám.

Anonym (4.4.2006 12:40:24)

a cos čekal? linky jsou telecomu a oni jim za ní musejí zaplatit takhle je to u všech (volnýho, ČRa), když k tomu nechceš telefon budeš platit minimálně 200Kč navíc

Anonym (4.4.2006 12:45:16)

No mám pocit, že u ČRa to tak není. Platí se příplatek k internetu za zrušení závazku vůči Telecomu, ale zákazník má pořád stejný číslo a může volat dál. To právě u GTS nejde-tam ti volání zruší a ještě jim za to připlácíš.

Anonym (4.4.2006 12:57:43)

On se ten poplatek ve skutečnosti platí za přenesení čísla. Co by mě ale zajímalo... ČRa má vlastní telefonní ústředny a pronajímá si jenom místní smyčky? Nevíte někdo?

Bumbes (4.4.2006 12:52:09)

koukni se na BlueTone - tam se dá i telefonovat , vyvázat se z plateb Žluťákovi a ceny jsou taky příznivější než u Žlutého zloděje ...