Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Aktivace IE

Aktivace IE

Jirka (8.4.2006 11:34:48)

Dobrý den. Včera mi přišel e-mail z Čt,že objednávka prošla úspěšně technickým šetřením.O dokončení služby budu opět informován,kde mi pošlou údaje pro přístup do internetu.Poslední věty zní,že mi v předstihu zasílají přihlašovací údaje to jest přihlašovací jméno a heslo.Ptám se co ještě bude telekom dělat pro dokončení této služby a jestli to bude nějak dlouho trvat.Dík

Nargon (8.4.2006 12:18:12)

No reknu to asi takhle, kdyz ti poslaly prihlasovaci udaje, tak ucet uz mas vytvorenej a jen cekas az te fyzicky pridratujou. Na to radim, vzit tvuj adsl modem a pripojit ho do telefoni linky a zapnout. Urcite ma na sobe kontrolku, ktera hlasi synchronizaci s dslamem. Asi najdes v manualu, ktera presne kontrolka to je. Ale nejspise to bude ta, co chvili po zapnuti blika. Blikani znamena, ze neni synchronizovan modem a nepujde se pripojit. Jakmile sviti, tak je modem synchronizovan a muzes se pripojit. Takze az uvidis ze ta kontrolka sviti, muzes se pripojit a nemusis cekat az ti telecom posle nejakej mail, kterej by mohl prijit treba az dalsi den po zapojeni.

enjoy (8.4.2006 19:45:16)

Teď pojede technik na ústřednu,naranžíruje to a pak to projde konfigurací.Informuj se na helplinkách.