Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > telemor a jejich reklamy :-D

telemor a jejich reklamy :-D

Mephisto (10.4.2006 09:20:38)

Tak nad tím jsem se orpavdu mooco zasmál brouzdám si tak v těch nových ceníkách od 1.5 2006 a všimnu jsi tohoto: Tarif: Telefon Volno - volání ZDARMA mimo špičku do pevných sítí v ČR** ( říkám si ok super a co zanmenají ty 2 hvězdičky :-)?))) *ZDARMA se rozumí, že hovory do pevných sítí v ČR nejsou účtovány prvních 30 minut, poté jsou účtovány minutovými sazbami dle ceníku příslušného tarifu. Počet hovorů není nijak omezen. Ceny uvedené v závorkách jsou včetně 19% DPH tak to je zdarma jak cip :D ale co by jsme čekali co? :-)

Mephisto (10.4.2006 09:22:34)

když ZDARMA tak ZDARMA mám přítelkini na VŠ hodně daleko odemne takže nám nedělá rpoblém si volat třeba 3 hodiny to bych se pak nad fakturou trošku víc zamračil :-)

Bumbes (10.4.2006 10:18:43)

Ty si moravske cip, pako. Staci ji vytocit, mluvit s ni 29minut, zavesit a znovu vytocit, hovado moravske ozrale

Anonym (10.4.2006 10:21:13)

Ted si podrzel zlutou pijavici, treba ti daj garantovanej 4Mb, ale ten nahore je bud ostentativne anti CTc, nebo vygumovanej ze se divim ze nasel ty ceniky

Anonym (10.4.2006 10:46:38)

Má přítelk I ni na VŠ, tak musí být inteligentní!

Meph (10.4.2006 10:45:46)

a ty seš asi natvrdlá lampa jedná se mi o ten princip gumáku když tam píšou zadarmo tak rpoč musím po 29 minutách zavěsit a volat znovu jde mi o logiku jejich reklam. Ale tvuj NoBRAIN je zarážející:-)

Anonym (10.4.2006 10:56:20)

Ty si ale ZDPST ** Tak co nadaval sem ti nebo si pet verzalek?

Anonym (10.4.2006 11:22:25)

Hochu narazil jsem dneska na tvuj treti prispevek a muzu ti uprimne rict, ze lituju lidi co s tebou maji co do cineni.

Nargon (10.4.2006 10:55:39)

Bud rad ze tam ty hvezdicky daly, jinak by jses divil dvojnasobne, takhle mas tu moznosti mit hovory zdarma, kdyz bydes po pul hodine hovor prerusovat. Ale mas i moznost platit, kdyz budes chtit a ten hovor neprerusis (asi telecom sazi na to ze je tu hodne lidi co ho maji radi a nebudou zavesovat)

Anonym (10.4.2006 11:06:33)

Ne je to kvuli dial upum, aby jim ztizili pripojeni zadarmo. Ja se divim, ze je naopak tak benevolentni, protoze je plno vyzirek co by chteli vsechno zadara. Uvidite ve volbach! secti KSC a CSSD a uvidis proc to tak je. Stejne je mraky tech co se jim vyplati se odpojovat nebo instalovat software na odpojeni a shaneji nosny cislo 971. Protoze pul hodina je dost dlouha. Proto bude muset Meph a přítelkině zavěsit pětkrát když to bude chtít mít zadara. Třeba mu z toho ztvrdne na přítelkyni. Doufam ze studuje pajdak obor cestina - to bi jy musel trefyt slak, kdibi todle vydela, vyd.

Anonym (10.4.2006 12:46:05)

Myslím, že ty reakce mluví samy za sebe. Přestaň masturbovat na péčkem a nebudeš psát takový blbosti!

Anonym (10.4.2006 12:50:09)

Mozna to bude tim, ze jeho pritelkIne je momentalne daleko na VS a bez ni je asi tak inteligentni jako inteligentni FUP od GTS.

Bumbes (10.4.2006 12:53:01)

Jeho pritelkyne je Petr

Bumbes (10.4.2006 17:22:01)

RE: Bumbes (falešný) CO SE ZA MNE VYDÁVÁŠ TY ŠMEJDE TELECOMÁCKEJ Hajzl jeden , agent Telecomáckej , nejenže šmejdi okrádají zákazníky , ještě se mi snaží šlohnout Nick ... To je přesně ukázka , co ty Žlutý bastardi dokážou , ani se nedokážou otevřeně postavit a schovávají se za cizí Nick , pakáž podrazácká ....