Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nucená migrace na nižší rychlost - Telecom :-(

Nucená migrace na nižší rychlost - Telecom :-(

Robin (10.4.2006 17:15:03)

Je tu ještě někdo,kdo měl Optimal (1024 kb) u Telecomu a linka mu neumožnujě vyšší rychost? Rychlost 1024 zrušili a přinutili mě přejít na rychlost 512 kb a protože základní Impuls má jen 1GB na měsíc,musím si platit Broadband 3GB za 712 kč.Hlavně mě ale nestačí rychlost. Jak to mám řešit?Jiná sít u mě nějde,kabel,Novera,Radiokomunikace..nic.Jsem závislý na Telecomu :-( Před měsícem mě slibovali že mě rychlost ponechají a sníží mě cenu,bohužel se tak nestalo. Aktuálně mám rychlost 412 kb ..

Anonym (10.4.2006 18:09:46)

JJ, presne ten samy problem.Ale nenechal jsem si to nabulikovat, protoze vzdy predtim mi to u dostupnosti psalo max rychlost 4096.Asi tyden to pak hlasilo maximum jen 512 a hned volal chlapek od Telecomu, ze budu muset prejit na 512.Za dva dny uz to zase hlasilo 4096 a tak jsem zazadal o zmenu na IE Ideal 2048 a dalsi den uz to jelo a od te doby to slape tak jak ma bez sebemensich problemu.Takze v tom meli jen bordel :-)

Robin (13.4.2006 11:37:28)

Nikdo neví,nikdo neporadí,jka vyjít se žlutým dáblem? :-( Dá se nějak zjistit jestli se to v budoucnu u mě změní?Myslíte že i na malé vesnici časem posílí linku a budu mít dostupnou vyšší rychlost?

Anonym (13.4.2006 12:20:52)

Zmeni se to jedine az vymeni vedeni od ustredny k tobe do baraku :-) S posilenim linky to nema co delat, proste jen nekvalitni vedeni. Pocitej, ze to bude nejdriv v horizontu let a ne mesicu.

Robin (15.4.2006 00:00:37)

Výměna vedení..to by chtělo,no..ale spíše vedení ve firmě :-(( Těžko kvůli mě rozkopou novou ulici:-( To spíš dříve zrychlí zase připojení a nejnižší tarif bude 2 Mb a já nebudu mít nic :-((((((