Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > IPTV: vnímaná kvalita

IPTV: vnímaná kvalita

Anonym (13.4.2006 00:00:00)

IPTV není zdaleka pouhé televizní vysílání, ale znamená také interaktivitu (iTV), VoD, PVR, obraz v obraze a samozřejmě vysokou kvalitu obrazu (HD). Samozřejmě nemůžeme očekávat všechny služby naráz, ale postupně se k nim nabídky poskytovatelů rychlého přístupu jistě dopracují. Mají pro to dobrý důvod: potřebují zisky a nabídka samotné přípojky, jakkoli rychlé, jim zisky nezajistí.

jirka (13.4.2006 20:54:04)

Jo,kvalita možná ,ano ,určitě,ale komu to za současných rychlostí bude fungovat?? Jen lidem okolo ústředny u telecomu a ost.providerů co běží po drátech ,jak to je u kabelovky nemám tušení. My jsme na to měli jakési informační školení a teda co jsme se dozvěděli je síla-je to dost náročné na rychlost,takže pokud nemá zákazník dostupnou rychlost 4M,je to zlé.A pokud máte třeba 2M,tak bud budete mít IPTV nebo internet,obojí najednou ne.Tak nevím,myslím že dokud nebudou jiné technologie umožnující vyšší rychlosti,moc lidí to nezasáhne...............