Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Rychlost a spolehlivost ADSL od Telecomu

Rychlost a spolehlivost ADSL od Telecomu

Jindra (4.5.2006 20:20:30)

Zmenil jsem svuj internet z vytaceneho pripojeni na ADSL Internet express standard 512/128 u Telecomu, v Praze. Od teto doby muj internet bud vubec nebezi, nebo udesnou rychlosti kolem 100kbs, nemuzu volat, surfovat, nemuzu nic. Telecom si ale mysli, ze mne bude uctovat stale to same. Jak jste vy spokojeni s Telecomem ? Jindra

Petr (4.5.2006 23:08:52)

No, ja si na Telecom nemuzu zas az tak stezovat. Sice jim trvalo asi 2mesice nez vube byly schopni kvuli udajnym technickym problemum internet zridit, ale kdyz sem to urgoval pres znamyho, tak to slo hned. Ale co se rychlosti tyce, tak sem spokojenej *mlati pesti do dreva*. Sem taky z Prahy, mam 3Mbit a beha mi to tak 2,8Mbs a taham pres 300KB/s. Jediny co mi nefungovalo bylo FUP, ale to bohuzel uz asi spravili. Nicmene souhlasim, ze domoct se jakehokoli servisu od Telecomu je nemozne a denne dekuji osudu, ze patrim k tem, kterym se nic neposira.

Karel (5.5.2006 08:18:34)

Asi jsem naprostá výjimka na tomto fóru, nebo je na Telecom povinnost nadávat, ale mě to od Telecomu jede líp než od Bluetonu. 2Mb linka Telecom stabilně kolem 1835 +- 10. 3Mb linka Bluetone dost velké výkyvy, maximum 2340. Obě připojení vedou do stejné krabičky na zdi. Samozřejmě každé na jiné lince a na jiném modemu.

Heady (5.5.2006 08:46:31)

Ale to urcite ne... Uznejte sam, kdyz nekomu neco nepojede, tak se podiva na fora, spokojeny clovek si nebude procitat fora a otvirat si thready typu - Nejede mi DSL od CTc. Samozrejme toto neni pravidlo. Take mam DSL uz dlouho a dlouho mi jelo bez problemu, takze jsem nemel duvod si stezovat a neco resit, btw.IMO ceska natura nema myslim ve zvyku neco chvalit, spise naopak ;-)

Anonym (5.5.2006 08:46:36)

Už ti z toho straší v "krabičce"?!