Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Optimal a smlouva

Optimal a smlouva

eda (18.5.2006 18:28:30)

Dne 14.3.2005 jsem si pořídil internet Optimal se smlouvou na 12 měsíců s tím, že budu mít 12 měsíc za 1,- K. Protože jsem nemohl zasáhnout do smlouvy, přemigroval mě telecom na nový internet, a to bez výzvy, a ejhle 12 měsíc přišel vyúčtován v plné sazbě, a reklamace zamítnuta, jaká je vaše zkušenost, případně děkuji za radu jak na to.

Zdeněk.B (18.5.2006 19:39:44)

I já jsem čekal, jak dopadnu s posledním měsícem za korunu. Já měl Optimal aktivovaný 2.4.2005 a na mé požádání, které jsem podal 3.4.2006 mi byl od 5.4.2006 změněn tarif na Ideal. 12 měsíců jsem dodržel, ale ve vyučtování mi bylo za 1 Kč počítáno pouze polovina měsíce. Zůčtovací období mám od 17 do 16-tého dni v měsící a když jsem měnil tarif, tak jsem byl zhruba v polovině zůčtovacího období a tak mi ve vyúčtování přišlo za 1 Kč polovina a druhá byla částečným podílem z ceny Idealu. Samozřejmě, že se mi to nelíbilo, protože pokud mi počítají Ideal od doby zřízení, tak jsem měl mít druhých 14 dní za 1 Kč už v předposledním vyúčtování. Podal jsem reklamaci telefonicky, operátor se mnou souhlasil a teď čekám na výsledek reklamace. Mají v tom asi "lehkej" bordel.

Anonym (21.5.2006 13:12:37)

jestli za tu kačku nebyla druhá polovina měsíce a v dalším zúčtu nebudeš mít první polovinu taky za káču. ale jelikož si migroval z vlastní vůle tak tipuju že ses vzdal nároku na slevu, jako kdybys koupil tráboš a měl do něj za rok na měsíc béňo s olejem zdarma a pak ho vyměnil za oktávku a chtěl i natural zdarma, tak to ti neklapne, přijeď s trábochem a mi ti čepnem zadax, nebo zasol natural!

Tiger (18.5.2006 20:52:36)

Ve skutecnosti nebyl za 1Kc 12. mesic ale az 13. mesic!!!!