Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Uz fakt nevim

Uz fakt nevim

Homer (19.5.2006 15:33:06)

Dle celkem pozitivních ohlasů na službu Bluetone Premium ADSL jsem si ji objednal dne 25.4.2006. Nejenže kdybych se nepřipoměl tak mi do této doby tj. dnes nepřišlo žádné potvrzení o objednávce, to bych ještě nějak rozchodil vzhledem k jejich administrativním chaosům. Ale kdyz jsem si ověřoval dostupnost na jejich stránkách, tak měla služba fungovat do 30.4 (o tomto datu jsem stejne pochyboval), ale dle posledních dnů tak ze zajímavosti zkouším ověřování dále a jak jsem zjistil, tak toto datum stále oddalují to jest ze 30.4 na 15.6 dále 31.6. dále 31.7. Z tohoto důvodu nechápu jak může někdo nabízet objednání služby když ani pořádně neví kdy bude vůbec fungovat (jestli vubec). Kdyz na to takhle koukam tak asi nejsem jedinej.

Painkiller (19.5.2006 22:50:58)

No to teda nejsi! Ze začátku jsem se bavil, jak mi na jejich zákaznický lince každej říkal něco jinýho - teď po měsíci čekání na připojení s negativním výsledkem už mě to začíná poněkud ...át.

Luki (19.5.2006 23:23:29)

JJ mám u nich objednanou službu cca měsíc a pořád realizaci odkládaj, výstavba DSLAMů jim nějak vázne. Když nemaj DSLAMy, potom nemaj přijímat objednávky svině!!!

Anonym (23.5.2006 06:58:46)

jojo

Nargon (23.5.2006 10:20:38)

No to by jste se treba toho adsl nedockal vubec, kdyby neprijmaly objednavky. Takhle vedi, kolik lidi tam a tam chce adsl, tam kde jich je nejvic tam vybudujou dslam. Kdyby to nevedeli, tak to nejspis budou stavet jen nahodne, treba i tam kde adsl nikdo nechce.

Anonym (23.5.2006 10:59:50)

To je jasné, ale asi bych v tomto případě ocenil informaci typu: "V místě ještě není DSLAM, výstavba je plánovaná na XY o posunu termínu vás budemem případně informovat..." Jenomže zase na druhou stranu chápu, že kdyby tohle udělali, lidi si to objednají jinde, kde budou mít net hned

Pet (20.5.2006 01:17:35)

V mý lokalitě slibovali nejdřív konec června. Pak půlka září, konec září,.... a teprve od prosince to zprovoznili na ústředně. Slíbili zřízení do 3 týdnů. I když měli podepsanou objednávku od října, zprovoznili na konci ledna. Takže v zásadě je to dobrá služba, ale na termíny u ČRA se nespoléhat.

Painkiller (20.5.2006 20:34:39)

tak z toho mě chytá poněkud depréze...

Anonym (21.5.2006 07:29:18)

To je podle hesla cokoliv jen ne Telecom, tak si uzivejte to cokoliv:)