Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Super stronka, mozna zobaczyc jaką predkość sie ma.Nie znam polskiej zadnej strony z takim bajerem.Pozdrawiam wszystkich a wszczegulności twórców tej strony.Pozdro :)

Super stronka, mozna zobaczyc jaką predkość sie ma.Nie znam polskiej zadnej strony z takim bajerem.Pozdrawiam wszystkich a wszczegulności twórców tej strony.Pozdro :)

Krzysio (19.5.2006 19:31:51)

Super stronka, mozna zobaczyc jaką predkość sie ma.Nie znam polskiej zadnej strony z takim bajerem.POZDRAWIAM WSZYSTKICH CZECHóW a w szczególbnosci twurców tej strony.Pozdro:)

Anonym (21.5.2006 12:20:55)

A ty tomu rozumíš? Já třeba polštině rozumim málo, ale slyšel jsem. že čeština pro poláky není tak nesrozumitelná. Jak to je, je pro poláky čeština srozumitelná? Kdybych překládal tvojí větu: Super stránka, je mozné xx xx xx jak se má, neznám žádnou takovou polskou stránku s takovým xx, zdravím všechny a xx tvůrců této stránky, pozdrav. Takže ikdyž půlku přeložim, to podstatné mi tam chybí, to v čem je to lepší oproti polskejm stránkám z tohoto oboru a to ještě nevím, jestli sem to přeložil dobře:) Je bída, že se s polákama raději bavím anglicky, když máme tak příbuznej jazyk.

Tlamik (22.5.2006 07:36:54)

zobaczyc = videt predkość = rychlost bajerem = tak to nevim ani ja CZECHóW = Cechy w szczególbnosci = zejmena

Anonym (22.5.2006 16:14:57)

bajer bude asi budík ne? česky speedmeter :) czechow sem nedodal, jinak to mi samozrejme doslo:)

Vladimír (14.5.2010 11:38:58)

Jako důchodce z nutnosti procvičovat mozek hledám poláka resp.studenta či studentku učící se česky a toužící se zdarma procvičit v konverzaci kt.mne naoplátku naučí něco z polštiny.Letní ubytování zdarma poskytnu.Vladimir.Kabatniků@pslib.cz

Vladimír (14.5.2010 11:41:19)

Oprava e mailu:Vladimir.Kabatnik@pslib.cz