Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nbídka slevy na internet od www.802.cz

Nbídka slevy na internet od www.802.cz

NetData (22.5.2006 09:21:59)

Nabídka a sleva internetu od www.802.cz Dobrý den. Pokud by chtěl kdokoliv internet od Mattesu AD ( 802.cz ), tak mě kontaktujte na e-mail : NetData@email.cz Vše vám rád vysvětlím, zařídím. Určitě mají lepší internet než Telecom a dostupnost se rozšiřuje podle klientů. Tudíž pokud zatím u vás nejsme, tak do měsíce-při zájmu budeme. Jsem ochoten vám nabídnout slevu, když si ho obědnáte přeze mě. Rychlost, stabilita i pingy jsou dobré. Navíc máme služby VOX, TV. Tudíž můžete mít pevnou linku za 1 Kč. Ceny nabízíme slušné. Podívejte se sami : www.802.cz Kdykoliv mě kontaktujte.

Tiger (22.5.2006 11:56:37)

Mohl by provozovatel mazat takovouto vylozenou reklamu!?

Anonym (22.5.2006 12:48:14)

Mike a netdata jedna osoba jsou. DELETE TOPIC

Anonym (22.5.2006 21:00:35)

n1 setr :D:D:D

MikE (22.5.2006 12:11:01)

To je super.Dival jsem a hledal jsem levny internet od plno poskytovatelu a najednou vidim,ze nabizite presne to co hledam.Dokonce bez FUP.Urcite vam napisu co nejdrive.Dekuji za vasi super nabidku. Tiger hele chlape. Jdi si otravovat jine lidi.Aspon se nekdo tady snazi nabidnout v mestech,kde je pouze Telecom moznost levneho a neomezeneho internetu.Ja jsem rad,ze to tady dal a urcite jeho nabidky vyuziju.

Tiger (22.5.2006 13:38:47)

Jo mozna ti nekdo uveri, ale takhle okaty prispevek ti zbasti malokdo Netdataku. A otravujes tu jedine ty se svou priblblou reklamou.Asi davaj mesic uzivani internetu zdarma za noveho zakaznika ci co .......

NetData (22.5.2006 19:42:13)

No měsíc internetu zdarma nedaváme. A na přiblblé otázky nebudu odpovídat. Za mikeho jsem nepsal.