Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > MaxiPing

MaxiPing

KUFI (11.2.2004 15:28:28)

Ja vedel ze to ADSL nakonec preperu a tuhle stranku zobrazim.Byl to sice dlouhej a vycerpavajici boj,ale vysledek stoji za to. http://imageshack.us/my.php?image=maxiping.jpg Tak tohle je duvod mojeho (ne)zobrazovani stranek.To je fakt uz moc,ty lidi co maji tohle na svedomi sou fakt ale hovada. No nic.Du si zahrat Wolfensteina:ET ,s timhle pingem to tam vsem natřu. PS:pomalu si zacinam vypestovavat averzi na slovo ADSL.Pri jeho precteni/vysloveni mi nepatrne cukne v levym oku...

cr0 (11.2.2004 16:07:29)

to se sere cele ADSL v cele ceske republice ? diky ti telecome.. tohle je posledni kapka

BioQ (11.2.2004 16:14:20)

Já zkoušel s tím pingem hrát Counter Strike, kupodivu jsem se asi už na 2. pokus připojil, ale docela maso. Panák se mi rozešel až 20 s po stisku šipky a radči jsem to hned vypl. Zlatý pingy na GPRS :-))).

Saper (11.2.2004 17:56:48)

Nehazel bych to cely na Telecom uz z toho duvodu ze na posledni bod telecomu mam ping v prumeru 35ms,ale jak to vleze k ISP zacnou divy, pingy se menej takovou rychklosti ze obcas mivam pocit ze si nekdo spletl ping s ping pongem.Ted sem se lognul na GZ a koukal jestli ma cenu hrat vietcong ping sem mnel od 10ms - 4562ms a hrat se to opravdu neda.

BioQ (11.2.2004 21:22:01)

Já to neházím na Telecom. Vím, že velkou část viny má na sobě Tiscali, a proto taky od nich odcházím.

(11.2.2004 21:25:02)

Neni to jen u Tiscali.... Volny v Usti nad Labem jede momentalne pod 100Kbps s pingem pres 1000ms (pocet nul je SPRAVNE).....