Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > D-Link G664T Hry pres Hamachi

D-Link G664T Hry pres Hamachi

kafe (23.5.2006 18:55:55)

Zdravim, mam takovej malej problem, chtel sem si zahrat s kamosema jakoukoliv hru pres Hamachi a bohuzel se nam nepodarilo navazat spojeni (psat jsme si mohli), kdyz mi zacne hra vyhledavat zalozenou hru tak se na Hamachi ukaze zlute kolecko u jeho nicku. Zkousel sem i na routeru zakazat Firewall (ve widlich taky), ale nepomohlo to, zkousel jsem ruzny veci co jsem nasel na netu ale porad nic, prosim kdo vite co s tim poradte, budu rad za kazdou odpoved. Diky

Nargon (23.5.2006 19:27:55)

Kdyz jste zapli hamachi, tak se vam podarilo docilit stavu, ze jste oba videli toho druheho se zelenym sviticim koleckem? tj kolecko nebylo oranzovy a ani neblikalo. Proste jen zelene svitilo. Pokud jste k tomuto stavu dosly, tak by to melo fungovat (pokud neni zadrhel nekde ve hre). Pokud ne, tak si u sebe zkus v hamachi nastavit pevny port. A tento port (TCP i UDP) v natu modemu forwardovat na tvoji lokalni IP (10.0.0.x nebo 192.168.1.x, tj urcite ne na ip 5.x.x.x od hamachi.) Pak by to melo jet bez problemu. Pokud ani pak ne, tak je nejspise problem u tveho kamarada. Je mozne ze je na internet pripojen pres Proxy server, s tim ma hamachi problem a nedokaze se spojit. Ale spojit by vas jinak mel i bez toho forwardovani portu.