Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nezavěšujte, jste v pořadí...

Nezavěšujte, jste v pořadí...

Petr (29.5.2006 15:00:10)

Dobrý den, mám dotaz: u firmy jsem si objednl internet ADSL, ale stále jsem ještě nebyl připojen a trvá to již čtvrt roku!!! Když poslali požadavek na Telecom, dostala se jim odpověď, že je nedostatečná kapacita DSLAMu. Jsem laik a nevím, co to přesně znamená. Firma se hájí tím, že u nich problém není, že to stojí na Telecomu, až rozšíří ústřednu či co. Zdá se mi to dost dlouhá doba. Ale prý mám vydržet a čekat a čekat, až se Telecom uráčí něco udělat...:((( Může mi prosím někdo vysvětlit, proč to tak dlouho trvá nebo má někdo podobné zkušenosti? Díky za reakce. L.

xxx (29.5.2006 15:25:40)

DSLam je zarizeni do ktery se pichne tvoje linka a de ti net... Rozsireni DSLamu je zavisly na tom jak je v ktery lokalite moc potreba, treba z moji zkusenosti, byl zaplnen DSLam, ale i tak jsem od objednavky cekal pouze tyden, mel sem stesti

Anonym (29.5.2006 18:10:29)

Tak tak , pokud se čeká na dodávky od samotných výrobců techniologie a vaše oblast není vyhodnocena jako prioritní ( počet zákazníků , typ služeb - výsledný zisk) , můžeš klidně čekat i půl roku ....

Anonym (30.5.2006 11:54:57)

Nebo porad, neni to nejaka verejna sluzba na pozadani, ale uz plne uvolnena trzni zalezitost, stejne jako nekoupis letenku do karibiku za 735 Kc do Karibiku z letiste, ktery je 15 km od tvyho vidlakova:)

Anonym (30.5.2006 11:55:38)

Jo zapomnel sem dodat, ze letenka je do Kkaribiku:)

Pavel (29.5.2006 17:25:19)

Ja čekal na vanočni akci 2005 až do března 2006,take nedostatečna kapacita DSLAMu na ustředně CTc!!!!!Jak mně však překvapily když přišlo vyučtovani za připojeni již od ledna!!!!!!!Modem přišel až březnu,tak nevim jak jsem se připojil.Operator říkal že naton neni nic divneho že mam žadost na vanočni internet expres!!!!!!!!!!!! Dodnes jsem neobdržel smlouvu s tim že technik který to ma na starosti toho ma moc!!!Snad do 30dni od reklamace učtu a upozorněni že ještě nemam smlouvu!!!!!! POZOR NA TELEKOMunisty, jim to dobře klape když si človek neda pozor co a jak jim plat...(((((((

Anonym (29.5.2006 18:12:33)

Tohle je běžný model , pokud se neozveš a nebudeš reklamovat , nikdo se ti neozve ( lidí kteří reklamují je stále méně než těch co mlčí a tupě platí ....)....

Anonym (30.5.2006 11:58:33)

Telecom se uráčí něco udělat až se mu to vyplatí finančně, já po tobě taky nechci abys mi vykopal studnu za tři kila a ještě tě budu natírat na webu , kdy se uráčís hnout prddelí

Anonym (1.6.2006 12:05:59)

Souhlas, ale v tom případě mají už v reklamě upozornit třeba na to, že to nebude vyřízeno do týdne, ale že je to otázka technického rozšíření!!! Hodnotil bych to jako klamavou reklamu:)))