Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > GTS NOVERA DSL FUN 2Mbit

GTS NOVERA DSL FUN 2Mbit

MyLOŠ (29.5.2006 19:43:14)

Zdar máte to někdo? Já jsem u Contactelu a šlape to furt dobře, jen mě napadlo, jestli nepřejít na tenhle tarif, je tam pevná IP, FUP po 10 GB přenesených, předplacený data za hubičku, což se současným tarifem nemám a přitom by to vyšlo skoro o kilo měsíčně levněji. Dál je tam za korunu zřízení + modem, ten prodám, mám už jeden, sice za upsání na rok a půl, ale to jde, dřív byly u contactelu dva roky. Tak pište svý názory, připomínky, ať se rozhoupu k případné výpovědi a dalšímu jednání

Anonym (29.5.2006 22:54:36)

no, za prechod bse budes muset upsat na dalsich 12 mesicu. Takze nebrat, pokud muzes Bluetone Premium, tak prejdi tam.... jinak nevim :(

Anonym (30.5.2006 11:03:35)

výpověď ti stejně poběží pár měsíců a od 1. července by jsi automaticky přešel na tarif GTS, takže je to na tobě

MyLOŠ (30.5.2006 12:26:14)

jak to myslíš AUTOMATICKY? ....Všim jsem si také při online objednávání tý služby u GTS (objednávku jsem samozřejmě nedokončil), že je tam možnost zaškrtnout, že jsem zákazazník Cantactelu a pak, že mi bude po objednání této služby poslána "nová" faktura. Jestli jako mi budou tupci posílat faktury 2, nebo mi změní tu stávající?! - To nechápu, nevim a asi to nezjistim jinak, než zavoláním na infolinku Contactelu. Blutone Premium v ČB dosud není, aspoň ne v mé části města.