Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ISDN - vyhozené peníze

ISDN - vyhozené peníze

Miroslav Zuna (10.6.2006 13:42:27)

Na návrh o snížení cen ISDN,jež jsem poslal Českému Telecomu v 4.2006,odpověděl,že nebude ceny upravovat.Návrh jsem odůvodnil výhodami a cenou ADSL,jež ve všech parametrech zastaralé linky ISDN překonaly.Dokonce argumentovali superrychlým zaručeným připojením 64 kbs a možností telefonovat při surfování.Na ADSL si můžu napojit VOIP a surfovat i telefonovat.Na VOIP si lze zaregistrovat libovolný počet čísel zdarma.Telecom je myšlením někde v r.1995

Anonym (10.6.2006 15:37:28)

Ehm, jen naprostý hlupák bude cpat sve nazory nejake velke firme. Oni si musi spocitat jaka cena je pro ne smysluplna a zakaznik bud kupuje ci ne.

Pet (10.6.2006 17:31:02)

Spíš v roce 1955, jsou naprosto neschopný . Chce to najít technický řešení, aby na nich člověk vůbec nezávisel. Jinak já jsem přešel s ISDN k ČRA, za linku i s ADSL platím zhruba tolik, co stála u telekomoušů jen ta linka. Bohužel ale mají na většině území monopol, takže je nic nenutí snažit si udržet zákazníka.

Anonym (10.6.2006 18:06:37)

Takže ty, včetně hovorů, platíš za linku s ADSL u ČRa 430,-? To mě zajímá, jak si toho dosáhnul.

Atsepicnu (10.6.2006 22:20:04)

az budu velkej kluk tak budu pracovat u telekomu jako technik, prodavat lidem sagemy za 1000 a po par mesicich jim jako radu proc to nefacha reknu at si koupej u telekomu eth. router, takze telekom vic videla a ja budu sedet doma se zakaznickym netem od telekomu za par kacek, mega rychlosti a zadnym fupem a spokojenos na nasich/nasich/jejich ne strane :D:D

Anonym (11.6.2006 15:19:41)

Az budes velkej kluk, muzes prestat delat blbyhoa zjistis, ze se prodavaj po korune. :)

Pet (11.6.2006 01:23:32)

430,- u ČRa ne, ale zato jsem žlutejm sviním platil 595,- bez daně jen za ISDN linku (psáno na podnikatale). U ČRa to stojí s ADSL 649,-. Hovory jsou samozřejmě navíc, i ty stojí samozřejmě u telekomoušů mnohem víc.

Anonym (11.6.2006 18:28:12)

No v základním balíčku možná, ale samozřejmě, kdo hledá, najde pro sebe to, co mu vyhovuje. Jinak. Stále srovnáváš kvalitativně nesrovnatelné služby. U ISDN máš garanci rychlosti. U ADSL ne.

Thorough (10.6.2006 21:32:13)

Je pravda, ze tam kde se pouziva _jeden tel. pristroj, je dnes uz ISDN diky ADSL zbytecny luxus. ISDN ale bude jeste dlouho neprekonatelna.

Anonym (11.6.2006 15:24:25)

Kooukám pane Zuno, vy jste opravdu na slovo vzatý odborník. Možná byste mohl pomoci podobnému ¨spojenci "Pet" a navrhnout ČRa, aby to zlevnili i jemu, popřípadě je trošku pošťouchnout, aby svoje technologie nestavěli jen tam, kde mají 100% záruku návratnosti investice, aby ten zlej Telecem už neměl monopol. :)

Anonym (11.6.2006 16:52:24)

Koukám, že na věc jdete opravdu s tím správným fortelem. Nadávat nespokojeným zákazníkům do hovad, to je zaručeně ta nejjistější cesta, jak Telecomu odpadnuté zákazníky přitáhnout zpět a ještě získat kvanta zákazníků nových. ;)))))) Tuto neobvyklou PR metodu, zřejmě pracovně zvanou "N(Z-H)

Pet (11.6.2006 23:11:10)

Nevím čím jsem si vysloužil to hovado, asi že nepokračuju ve sponzorování telekomunistickejch svi*í. Nicméně jestli tam děláte, tak se začněte porozhlížet včas po novým místě, Titanic svou plavbu zrychluje a naštěstí je čím dál víc alternativ.