Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > od koho

od koho

martin (11.6.2006 11:06:14)

Chtel bych si zaridit adsl a celkem si mi libila nabitdka od GTS novera ale jeden problem je v tom ze mi napsali ze v jejich siti to neni mozna ale ze mi to poskytnou na platforme telekomu. Tak by me zajimalo jestli tam nebude dochazet k nejaky problemum. nebo si raci vzit adsl od telekomu a pojede to na jejich dratech

Atsepicnu (11.6.2006 15:09:57)

na platforme telekomu je skoro vsecko, ale mel by byjt jejich problem jak to zaridej...

Anonym (11.6.2006 16:51:57)

no, nevim,co se ti libi na nabidce GTS... ale pokud mas jen Telcom, tak mi zkusil Radiokomunikace....... je to asi nejrozumnejsi volba at na jejich platforme, nebo na Telecomacky. GTS mam (dokonce na jejich platforme), ale vubec se mi nelibi jejich chovani ke stavajicim zakaznikum (viz. zmena zlevneni sluzeb pro nove zakazniky a zdimani starych dle starych cen.....)

martin (11.6.2006 20:12:30)

delaji nake problemy kdyz ti neo nejde ? (dejme tomu ze mi vypadne net a budu ho potrebovat co nejrychleji zprovoznit)

Anonym (11.6.2006 21:27:44)

no, me pri zrychlovani internetu ADSl vypadlo anahodili to druhy den po zavolani na infolinku. S tim, ze to behem toho prvniho dne zkouseli, at pockam, ze se to rozbehne samo.....