Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Bluetone premium vs. telecom express (2mb)

Bluetone premium vs. telecom express (2mb)

charlie-z (27.6.2006 10:35:35)

Ahoj, řeším na posl. chvíli, kterou variantu připopjení 2mb zvolit (Bluetonu končí akce) a než mi odpovíte, že Telecom prostě NE, chci říct, že to v mém případě možná není tak jednoznačné.. 1)cena za zřízení služby je teď u obou poskytovatelů zanedbatelná 2)bluetone je bez paušálu. bezva, ale samotná služba je včetně dph o nějakých 300 kč / měsíc dražší, což, mám pocit, paušál vcelku dorovnává. nebo ne? vážně tu "supervýhodnost" nějak nevidím! 3)ceny volání výhodnější u Bluetonu, ale podle mě nijak dramaticky a navíc z pevné skoro nevolám.. 4)přenos čísla stojí u bt přes 3000kč, což, protože jsme se pro zachování nakonec rozhodli, není rozhodně zanedbatelné.. 5)největší výhodu (a možná jedinou) proto vnímám v absenci datových limitů u bt. to mě sice láká, ale pokud by měsíční poplatky byly prakticky stejné (a mě to tak skutečně přijde), asi bych se bez toho obešel a ty tři tisíce za přenos čísla ušetřil.. tak nevím, jestli na něco zapomínám, nebo jestli je to s tím paušálem skutečně výhodné a já to nevidím..ale pokud ne, mám pocit, že bych přechod k bt oželel. díky předem za vaše postřehy.

Anonym (27.6.2006 11:34:34)

Určitě jdi do ČRa, u ČTc budeš platit min. cca 1000,- a u ČRa cca 700,-. To co dáš za převod čísla ušetříš během roku na poplatcích.

Anonym (27.6.2006 13:32:27)

urcite CRa........ 2 mbit u CRA je za 1010 vcetne DPH a dobreho hlasoveho tarifu a bez limitu! U Telecomu budes platit 1070 Kc vcetne DPH ale za internet s limitem a hlasovym tarifem Mini Express, tj,. kde ti za kazdy hovor uctuji 5 Kc za spojeni!! Pokud by jsi si vybral srovnatelny tarif jako nabizi Bluetone, musis sahnout po Express Standard a celk. cena u Telecomu je pak 1115 Kc vc. DPH/mesic. To uz je rozdil 105 Kc/mesic. A pokud chces jeste dale usetrit, vem si od CRa 1 mbit. Je to uz dost slusna rychlost (zrejme ti bude stacit, staci i na streamovani videa) a je to bez limitu a 1. rok to stoji vcetne hlas. tarifu 772 Kc. Tj. uspora oproti Telecomu 300 Kc/mesic. Zvaz jestli opravdu ti stoji preneseni stavajiciho tel. cisla za 3 tis Kc (dle me ne.... tech par lidi co ti vola na pevnou muzes informovat). Ale pokud prece jen ano, kombinace 1mbit u CRa je u tebe urcite vyhodnejsi, nez zustavat u Telecomu. uf, to byl roman.......

Pavel (27.6.2006 12:52:23)

Vem si ADSL od ČRa a telefon si nechej od Telecomu...

Anonym (27.6.2006 20:04:27)

Také možnost, navíc to dovedou zřídit podstatně rychleji jak verzi PPV. A nemusel by platit poplatek za přenesení čísla.