Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Přechod k ČRa

Přechod k ČRa

Pavel (5.7.2006 11:06:01)

Nevíte někdo, jestli, když mám ADSL na lince, a rozhodnu se přejít s linkou k ČRa, jestli to Telecom povolí a stávající ADSL tím zruší, nebo to zablokuje a musím čekat, dokud nedoběhne výpovědní lhůta staré služby. Je mi jasné, že starému poskytovateli musím zaplatit do konce výpovědní lhůty, jde mi jen o ten přechod.

Anonym (5.7.2006 17:34:07)

Převod Ti zajistí ČRa, budeš muset uhradit ČTc jen poměrnou část za nedodržení závazku, který máš s ČTc uzavřený. Spoj se s obchodníkem od ČRa podle kraje, kde to chceš zřídit, najdeš ho tady: http://www.bluetone.cz/main.php?pageid=72&PHPSESSID=26b7af3a56405de9f508ed9d556b09a2

Anonym (5.7.2006 23:17:38)

záleží...je třeba ke smlouvě připsat, že je na lince adsl...pokud je od telecomu, není problém, pokud od jiného providera, je třeba u něj vypovědět smlouvu a dát datum čra na vědomí...a pak se modlit, aby to provider oznámil telecomu, jinka to ten vrátí zpátky čra s tím, že na lince je aktivní adsl

Pavel (7.7.2006 15:06:49)

Tak jsem dnes mluvil s člověkem od ČRa a říkal, že pokud to vědí, tak že si to umí zařídit, tak uvidíme...

Data (7.7.2006 09:48:20)

Telecom to vzdy povoli, zadne obavy. Ale i kdyby jsi nemel zavazek je vypovedni lhuta 30 dni, kteriu telecom dodrzi na minutu. Jako u me. Bluetone je OK :-)