Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > GTS a děsný přístup k zákazníkovi

GTS a děsný přístup k zákazníkovi

Luboš (7.7.2006 13:37:06)

autor: Luboš napsáno: 7. července 2006 v 13:35 GTS a ¨děsný přístup k zákazníkovi Mám od bývalé nextry službu FUN 1M a začátkem dubna jsem žádal o změnu na FUN2M. V této době probíhala migrace z 1M na 3M za stejnou cenu tzn 690,-Kč. toto mě nenavyšovali prý z důvodu probíhající změny služby.. Do začátku června se nic nedělo ( i přes několik urgencí). Pak mi poslali mail, že mi byla rychlost navýšena na 2M.Ale ono nic ( ani po restartu modemu ) .Po reklamaci mě volali z technickýho že je vyčerpána kapacita DSLAMu a že oni s tím nic nezmůžou že za to může Telecom ( jedná se o odkupenou místní smyčku na bázi GTS NOVERA !!!!! a tudíž DSLAMy jsou GTS !!!) Takže prý mám smůlu,ale že se se mnou spojí někdo z finančního,aby jsme vyřešili cenu. A teď to nastalo. Paní mě oznámila, že 1M se už nenabízí, tak mě převedou prý na 512kB.Na to jsem jí oznámil, že když si žádám o zvýšení rychlosti tak ve výsledku nepřistoupím na nižší rychlost než původní jen kvůli tomu, že to nemají v tabulkách.. Ale prý to jinak nejde, protože 2M podle techniků tam nejde, tak to v počítači neprojde, jediná varianta je že mi nechají ten 1M za tu cenu co teď platím ( i když všichni ostatní mají za tu cenu 3M) Dodnes to není vyřešeno a neustále mě nabízí varianty výhodné pro ně a nevýhodné pro zákazníka. Má s tím někdo podobnou zkušenost?? Už hledám jinýho poskytovatele... ale Radiokomunikace tam bohužel nejsou.. :-(

Štencl (7.7.2006 18:42:40)

Zkusenost s tim mam a musim rict, ze se nic krome jineho poskytovatele delat neda. Nebo si pockat az bude kapacita, pripadne to zkus uhrat na 512 bez limitu za snizenou cenu alespon po dobu nez kapacita na DSLAMu bude ;)

danik (9.7.2006 20:56:42)

ja s tim zkusenost taky mam. S GTS jsem se hadal, aby mi po zmene ceniku nekdy v unoru 06 (nebo kdy to bylo), taky za 1 M Fun zacali uctovat 550 bez DPH. Dve reklamace a plno psani, ale nakonec povolili a zacaili mi opravdu uctovat jen 550 Kc. Behem toho me migrovali i na ten 3M, tak ted celkem spokojenost..... ale stejne posilhavam po Radiokomunkacich, protoze to GTS a ten pristup k zakaznikovi je silenej..... ale co jsem chtel vlastne rict? Ze pokud se nenechas odbit a budes se HODNE hadat a diskutovat (napr. s pi Korenou se dalo mluvit), tak treba povoli.

hogofogo (10.7.2006 10:08:10)

je to zcela jednoduche GTS ma tak hrozny pristup zakaznikovi protoze se rozhodla ze pro ni mali uzivatele nejsou zajimavi pro to je vicemene pousti a nema ani zadnou zajimavou nabidku v tomto segmentu narozdil od CRA misto toho se snazi tlacit do reseni pro vetsi firmy kde jsou mnohem vetsi trzby ...CRA se svymi tarify bluetone jsou akorat tak ve stavu ze se provoz sotva rentuje z toho duvodu taky nemaji jak u telekomu tak u GTS zadnou konkurenci ...

Anonym (10.7.2006 21:30:33)

Ještě, že ty hrdiny z ČRa máme. Ti, kterým jde akorát o retail segment. Ti, kteří bojují proti nechutnému komunistickému monopolu TO2 a kterým nejde o zisk...

Anonym (14.7.2006 21:17:10)

Ty seš taky komunista. Víš vůbec co to znamená? :-D Ty seš blb z ODSS co?

Anonym (14.7.2006 22:36:35)

A hadam, ze ty zase budes Paroubek?

Anonym (14.7.2006 22:51:34)

Spis komunista

Anonym (15.7.2006 13:53:35)

A já jsem z Prahy. Co vy kluci?

Anonym (15.7.2006 15:08:36)

Já bydlím na Kubě.

Anonym (18.7.2006 15:14:32)

To mluvis sam se sebou?

Anonym (18.7.2006 16:22:40)

Kéž by Praha byla na Kubě, to by se nám v ČR ulevilo...

Anonym (19.7.2006 21:41:44)

Tj. Akorát by to tu bylo bez města trochu smutný...:-(

EL (19.10.2006 00:19:54)

toto forum je lepší jak Teletele , ale i u ostatních se skvěle bavím

Petr (11.7.2006 06:52:38)

Nevíte náhodou jaká je výpovědní lhůta u GTS: Když jsem měl Nextru tak byla měsíc a teď sem hledal na webu GTS a v nějakém PDF jsem objevil 3 měsíce!!!! a vzhledem k tomu že se v září stěhuji a ruším pevnou linku je to celkem problém, nevíte někdo jak se v takovém případě postupuje? Dík

David (11.7.2006 08:24:02)

No a mě tuhle slečna koordinátorka psala, že výpovědní lhůta je 2 měsíce, když jsem se na to dotazoval (jsem Nextrák převedený ke GTS)... A teď se v tom vyznej :-)

Luboš (11.7.2006 08:49:18)

No jsou to 3 měsíce... Asi nejhorší podmínky z poskytovatelů dokonce horší než Telecom... NEXTRA byla v poho, ale toto GTS - HNUS.... A to jejich obchodní oddělení...:-( Na jednom čísle ,kde běží rok ADSL od Nextry jsme chtěli navýšit rychlost a po 2 měsících nám napsali z GTS vyjádření: Na daném tel. čísle je možné zřídit přípojku ADSL. Pak mě volali, že jim počítač hlásí, že už tam přípojka je , tak proč to objednávám znova--- a podotýkám--byl písemně ( dopisem jak to chtěli) poslán dodatek ke smlouvě stažený z netu a vyplněný na změnu služby.. Tak to snad stačí .. Kdo má možnost Čra tak bych neřešil tyto molochy,kam se GTS řítí.

David (11.7.2006 09:10:24)

Hm, tak to je na p*ču, myslel jsem, že to teď hodím , někdy v půlce září bude linka volná a přejdu k ČRa, takhel by to vyšlo na říjen, kdy si nemůžu dovolit být 4 týdny bez netu... Kua kua kua... To jsou sfině ty GTS...

Pavel (11.7.2006 11:38:01)

Nezoufej, ČRa ti linku převezme i s aktivním ADSL od někoho jiného, jen musíš GTS zaplatit určitý počet měsíců, kolik je výpověď, fyzicky už tu službu mít nemusíš. ČRa se snaží při přechodu aby výpadek nebyl delší než 24 hodin.

Jirka (16.7.2006 11:13:42)

ČRa se možná snaží, ale pokud je linka na bázi LLU od GTS (Telenor) tak počítejte 2 měsíce bez netu - GTS má 45 dní na vypořádání závazku - tzn. internet vypnou k domluvenému datu, ale linku si uměle podrží nejméně cca 20 dnů, běžně měsíc, než ji uvolní. A pak klasické 3 týdny, než to telecom na ústředně přepojí na ČRa. Při pořechodu z ADSL od Telecomu to obpravdu jde do 24 hodin. A nevěřte slibům obchodníků, že to půjde, on nic nezmůžou - jsou tak postavené smlouvy a ani velmi dobré známosti vysoko na telecomu nepoůžou.

y2k (21.7.2006 22:01:19)

Toto je také naprostá pravda. To samé ale platí i obráceně, když někdo utíká od ČRa...

Pet (22.7.2006 00:38:45)

No těch bude!!! Třeba že by se někomu začalo stýskat po žlutých sviních a tučných účtech.

David (23.7.2006 21:45:14)

Jaký platit zase GTS? Vždyť mi smluvní závazek vypršel v únoru a od tý doby mám smlouvu na neurčito s výpovědí dříve dva, nyní tři měsíce? Komu bych měl zase za co proboha cvakat? 2 měsíce bez netu si moc nemůžu dovolit, xakru :-( ... Tohle je fakt bananistán...

Pavel (24.7.2006 11:08:07)

Davide, asi takto. Přiklad: Máš ADSL s 3 měsíční výpovědi. Vypovíš ho k 1.8., takže do 1.11. máš ADSL od GTS, pokud si objednáš ADSL od ČRa (třeba od 2.8.), tak do 1.11. musíš GTS platit paušál, i když tu službu již neodebíráš. Proto je nejlepší se s ČRa domluvit na aktivaci koncem října. Už to chápeš?

David (24.7.2006 12:35:50)

Ne, respektive chápu, co jsi asi chtěl říct, ale je to nějak divně napsaný. Zašlu-li GTSku 1.8. výpověď, tak službu další tři měsíce odebírám, do konce výpovědní lhůty, výpovědní lhůta přeci není to, že mi 2.8. odstřihnou net a já platím tři paušály "za trest"... Objednávat si 2.8. od ČRa je nesmysl, protože minimálně do 1.11. nebude linka volná (do té doby na ní STÁLE POBĚŽÍ DSL připojení od GTSka), GTS by mělo 1. listopadu zrušit internet a pak uvolnit i linku (na což si běžně "berou" těch 20 dní, to už jsem si v okolí ověřoval a bohužel to tak je, ačkoli koordinátorka mi samozřejmě na přímý dotaz v e-mailu psala, že budou pryč okamžitě jak odpojí inet a zbytek záleží na jiném operátorovi, jak rychle to zvládne zapojit)... Čili kdybych dal výpověď 1.8., tak mi IMHO přijde nesmyslný do ČRa posílat jakoukoli objednávku do řekněme začátku listopadu, s tím souhlasím, ale chtěl jsem uvést na pravou míru to s tou výpovědní lhůtou - z tvého příspěvku to vypadalo, jako kdybych platil 3 měsíce paušál za nic :-)

Pavel (24.7.2006 13:56:44)

Pokud přecházíš k ČRa na ADSL s platbou Telecomu, tak máš pravdu, ale pokud bys bral ADSL bez platby Telecomu, tak tě ČRa veme i s ADSL od jiného poskytovatele. Fyzickým přepojením drátů na ústředně se ti ADSL od GTS zruší a budeš mít ADSL od ČRa. Jen bys určitou dobu platil oběma, ČRa za ADSL co máš a GTS za to, že ti běží výpověď. Koneckonců i ve VOP je jeden bod, kde píšou, že přenesení čísla k jinému operátorovi je bráno jako výpověď bez udání důvodu ze strany uživatele.

David (24.7.2006 18:22:31)

Jo takhle, už mi to docvaklo, jasný :-) Čili řeknu ČRa, že chci pod nima mít linku => změní se to na ČTc ústředně, čímž se mi "ušmikne" net od GTS, čili nebude fungovat. Tím pádem jim to jakoby vypovím, poběží lhůta, ale net nebude funkční, takže budu platit za něco co nemám, jasně, takhle jsi to myslel :-) Takže shrňme to, nejlepší by bylo a) podat (třeba) 1.8. GTSku výpověď b) koncem října zavolat do ČRa, že chci od nich net i hlasové služby jest tak? :-)

Pavel (24.7.2006 21:14:54)

V podstatě, jen bych jim zavolal už v půlce září, že od konce října bych chtěl...

Pavel (24.7.2006 13:59:52)

Podívej se na stránky ČRa ( http://www.bluetone.cz/main.php?pageid=72 ), kde zavolej někomu, podle místa bydliště, a promluv si s ním, uvidíš, že mám pravdu.

earnil (11.7.2006 11:24:55)

Jo:-) Pamatuju se, jak se takhle pochvalně psalo o Nextře. ČRa taky nebudou věčně takhle výhodné. Kupodivu, jediná stálice, na kterou je jakž takž spoleh je TO2:-))

Chuta (21.7.2006 02:11:46)

prej: "jediná stálice, na kterou je jakž takž spoleh je TO2" ... asi budu zvracet.

Anonym (21.7.2006 08:50:15)

JJ jen se poblej pubertacku, nic jineho prece nedokazes

Chuta (21.7.2006 15:06:33)

nejhorsi je, ze nadavat tady umi kazdej, ale podepsat se jen nekdo... to je trosku skoda.

y2k (21.7.2006 21:59:08)

Né, že bych měl s anonymem něco společného, ale já negativní přístup na ČTc klidně podepíšu. Navíc tam, kde je namočený Španěl už nic lepšího vzkvést nemůže. Snad jen spojení s Novou, pak by v tom byl i Rumun :-D

Anonym (22.7.2006 02:23:24)

njn. Holt někdo má důvod být spokojný s TO2, někdo má být nespokojený. Ale urážet někoho, že je s TO2 spokojený je stejně ubohý jako urážet někoho, že je s ním nespokojený. Pokud někdo napíše, že po "mojí zkušenosti té a té jsem od telecomu odešel, protože mě fakt naštvali" prosím. Ale pokud někdo napíše, že Telecom je banda jenom proto, že je to cool teď říkat (a ještě k tomu doporučit obratem ČRa), tak nevim, nevim, co si mám myslet. Snad jen, že je škoda, že není víc lidí s vlastním názorem:-(

Chuta (22.7.2006 14:20:02)

no jestli si myslite, ze nenavidim telecom, ze je to cool a ze to rikaji ostatni, tak to skutecne ne. Mam s telecomem jen ty nejhorsi zkusenosti. dlouha doba zavedeni internetu, operatori, kteri nevedi vubec nic a tvrdi vam nesmysly, technici, kteri se nikdy neozvou, a pokud se ozvou tak stejne nicemu nepomuzou.(teda je fakt, ze ten posledni co se ozval, tak ten konecne trochu pomoh.. ale to uz telecom nezachrani.. :) ), predrazene sluzby, .... takze hned jak se naskytla jina alternativa, tak telecome sbohem.

Anonym (23.7.2006 17:56:56)

No vidíte. Já mám třeba zcela opačnou zkušenost.

Chuta (25.7.2006 23:42:06)

tak v tom pripade vam to uprimne preju, ze jste nezazil to co ja(a spousta ostatnich, jak sem tak cetl toto forum).

Chuta (25.7.2006 23:47:48)

a navic jeste dodatek: i kdyby byl telecom nakrasne ta nejuzasnejsi firma pod sluncem, proc bych u nej zustaval, kdyz konkurence nabizi internet dvakrat rychlejsi, bez limitu a za nizsi cenu? to bych byl blazen.

Anonym (26.7.2006 11:25:58)

Nechápu, proč pořád chcete slyšet, že Telecom je nejhorší a podsouváte nám, že tvrdíme, že Telecom je nejlepší. Prostě... Telecom je úplně stejný jako všichni ostatní ISP. Některé služby kvalitní, některé méně, někteří zákazníci s ním mají dobré zkušenosti, někteří špatné... Prostě normální stav.

Anonym (27.7.2006 21:08:32)

Přesně, já třeba s telekomem nemám žádné problémy - je to solidní firma. Vždycky uznali svou chybu a reklamaci vyřídili v můj prospěch. Kdybych si to neohlídal a reklamaci nepodal, tak nevím jestli by došlo k nápravě. A ani to není moc reklamací. No řekněte, 4 reklamace během 9 měsíců... naprostá spokojenost

Anonym (27.7.2006 21:08:56)

Ale ted vážně - jinými slovy > zloději to sou !

zyvla (31.7.2006 13:50:17)

Nevím jestli Český Telecom jsou zlodějí, ale levní rozhodně příliš nejsou.

rrob (14.10.2006 00:38:55)

jo.... urvat nohu od stolu a tou jim namlatit ty usbeckovy sagemacky kramy misto blinkru.

Kukis (28.7.2006 17:46:09)

JJ ale na fórum píšou jenom ti naštvaní lidi ti spokojení k tomu nemají důvod a když jsi vezmu že telecom má přes 300 000 zákazníků avšichni alternativci tak 50 000 tak mě to že má s telecomem negativní skušenost víc zákazníků příjde celkem logický.

Anonym (28.7.2006 17:59:27)

Naopak, vyjadreno v procentech tak ma TO2 monohonasobne mensi miru "zmetkovitosti"

Nargon (28.7.2006 18:35:44)

Samozrejme, ale kdyz to tu nekdo cte, tak je mu jedno kolik procent to je. Kdyz tu vidi 50 nadavek na TO2, a treba 4 (celkem) na ostatni ISP, tak si rekne ze TO2 je spatnej.

Chuta (21.7.2006 23:54:48)

Hlavne ze sem se podepsal. A nesklonujte me jmeno.

Chuta (22.7.2006 14:13:11)

ale joo.. kdyz tohle nekoho bavi, tak at si to uzije.. ja prece nikomu nebudu kazit zabavu... :))))

Chuta (22.7.2006 15:03:52)

Prosim Te, co se tady rozcilujes ...takhle diskuze je anonymní a anonymní zůstane. Podívej se, jak sem se podepsal. Myslíš, že si to psal ty?

Chuta (22.7.2006 15:54:25)

Je to mozny, ja jsem strasnej ...

Chuta (25.7.2006 23:39:16)

uz me to nebavi. vy neuznate muj nazor a ja neuznam ten vas. hotovo, konec.

Chuta (26.7.2006 00:03:00)

Jasne, reknu to na rovinu., Sem zamindrakovanej 12letej debilek a konec

kyssling (30.8.2006 14:14:57)

Podobnou, ale lepší zkušenost mám s providerem Volný. Chtěl jsem zvýšit rychlost na 2Mega z 768kb řešili to 2 měsíce s tím že maximální rychlost co mohou implementovat je 1Mega. Ve chvíli kdy jsme se to dozvěděl, již měli v nabíde pouze 512kb a 2 Mega .... Rychlost nesnížili, ale zlevnili službu za 768kb. Celkem to trvalo asi 3 měsíce (mnoho urgencí, telefonů a nervů) ...

Vecernicek (1.9.2006 12:55:57)

Já když tohle čtu tak si připadám jako někde na marsu. Jako pochybuju že by s tebou takhle vyjebávali. Jako spíš si myslím že když jim tam voláš 10x denně tak se ani nedivím že jsou zblbí protože to pokaždé veme někdo jinej. A že by GTS měla plnej dslam? Wau... pěkná pohádka. nech si ji pro někoho jinýho. že má bluetone plnej dslam věřím ale jinak ne. PS: Pokud se někomu zdá že píšu kraviny tak prosím ať se se mnou spojí a začnem podnikat jelikož večerníčkovy dslamy by měli vždycky volnej slot pro každého. Copak je v čr málo firem? Klidně budu dělat providera.

Anonym (2.9.2006 12:55:43)

No koukám, že ty chodíš hned po večerníčku spát a nevíš pak co se děje ve světě... :-)) Neber to moc osobně :-) Já je tam neprudil 10x denně. Vždy jsem tam psal e-mail - včetně stromové stuktury,aby věděli vo co go. Ty DSLAMY nejsou pohádka- Bystrc je má fakt vyčerpaný a navíc tam mají nějaký starý mrdky co neumí ani protokol PPPoE. Ověřeno a potvrzeno technickým oddělením. Jo a vyřešný to už je.. Po domluvě až s nějakou šéfkou marketingu s tím že jejich jednání je tak na stížnost na SOS tak se začala chovat trošku rozumněji a sama se ptala jak bych si představoval cenu.. navrhl jsem ji mnou vypočítanou cenu pro 1M ( rozdíl mezi 2M a 512) . To prý ale nejde protože to nemají v tabulkách,ale dá mě 3 měsíční paušály zdarma při platbě jako za 2M a tím to vyjde nastejno... Ale co to stálo nervů.....

Anonym (2.9.2006 15:28:00)

Jenom dodám, že to jestli je na lince možné použít PPPoE nebo PPPoA nezávisí na DSLAMu...

Anonym (3.9.2006 22:23:59)

.. ale B-rasu, a ten je ta stará mrdka o ktere se pise výse, takze ma pravdu .......

Anonym (4.9.2006 22:47:24)

Mno... Pokud by to byla pravda, potom by značná část jižní moravy neměla PPPoE.

Večerníček (5.9.2006 15:07:14)

No vidíš, zkus zavolat na bluetone. Tam ti roztomilá dívčina poví že to nemůže udělat a že si mám zavolat na čt. Volám na čt. Tam mi říkají že si to musím vyřídit se svým vlastním providerem. Tak volám bluetone, a ona ti poví že to je tak a tak a a že mám na výběr jen dvě možnosti a kdesi cosi. Takže jsem ji poslal do oněch bezokeních míst. No ale nebaví mě číst jak tady ty firmy berou peníze za něco co je extrémně předražený. Nechcete někdo postavit satelit a optický kabely do Brna? Ukážem těm mrchám co je to konkurence a položíme na záda i NetBox. Uděláme internet 15Gb/s za 100kč/měsičně bez Fup. Co vy na to?

Anonym (5.9.2006 21:12:27)

připojení přes satelit bych nechtěl ani zadarmo fakt ping 2 sekundy mě nijak neláká, ale takové 10Gb pojítko v naráku bych za těch 100kč bral... škoda, že realita je jiná a to co nastiňuješ je možné jenom v pohádkách, třeba ve Večerníčku... A dnes nás děti čeká pohádka o 10Gb optice v baráku za 100kč měsíčně...

Anonym (6.9.2006 00:35:27)

K cemu 10Gb kdyz ti comp sotva zpracuje pul gigabitu a dost se u toho zapoti.

Anonym (6.9.2006 00:44:31)

neboj se, já bych klidně přikoupil tak ze pět PC s Gigabit síťovkou a no a to by sme se trochu přiblížili :D

Anonym (7.9.2006 15:54:50)

Až budeš mít, tak řekni, potřebuju někde dělat zálohu sveho serveru, tak při tom zálohování netu na mě nezapomeň.

Večerníček (5.9.2006 15:07:14)

No vidíš, zkus zavolat na bluetone. Tam ti roztomilá dívčina poví že to nemůže udělat a že si mám zavolat na čt. Volám na čt. Tam mi říkají že si to musím vyřídit se svým vlastním providerem. Tak volám bluetone, a ona ti poví že to je tak a tak a a že mám na výběr jen dvě možnosti a kdesi cosi. Takže jsem ji poslal do oněch bezokeních míst. No ale nebaví mě číst jak tady ty firmy berou peníze za něco co je extrémně předražený. Nechcete někdo postavit satelit a optický kabely do Brna? Ukážem těm mrchám co je to konkurence a položíme na záda i NetBox. Uděláme internet 15Gb/s za 100kč/měsičně bez Fup. Co vy na to?

Večerníček (5.9.2006 15:07:14)

No vidíš, zkus zavolat na bluetone. Tam ti roztomilá dívčina poví že to nemůže udělat a že si mám zavolat na čt. Volám na čt. Tam mi říkají že si to musím vyřídit se svým vlastním providerem. Tak volám bluetone, a ona ti poví že to je tak a tak a a že mám na výběr jen dvě možnosti a kdesi cosi. Takže jsem ji poslal do oněch bezokeních míst. No ale nebaví mě číst jak tady ty firmy berou peníze za něco co je extrémně předražený. Nechcete někdo postavit satelit a optický kabely do Brna? Ukážem těm mrchám co je to konkurence a položíme na záda i NetBox. Uděláme internet 15Gb/s za 100kč/měsičně bez Fup. Co vy na to?

Anonym (17.9.2006 22:28:04)

no, vzhledem k tomu, že v puvodmim postu jsou tvrzení že jde o xdsl , tj exTN technologii ( viz : jedná se o odkupenou místní smyčku na bázi GTS NOVERA !!!!! a tudíž DSLAMy jsou GTS !!!) tak nezbývá než souhlasit. ExTN DSL totiž dpo ted je na PPoA celé, a to zmanená, že i na jižní moravě. Jestli víš o nškom , kdo má na jížní moravě PPoE na exTN xdsl , pak to velmi pravděpodobně bude postaveno na O2 technologii. Nebo "je dědek blbec a neumí počítat", jak říkal Menšík

Vecernicek (1.9.2006 12:55:57)

Já když tohle čtu tak si připadám jako někde na marsu. Jako pochybuju že by s tebou takhle vyjebávali. Jako spíš si myslím že když jim tam voláš 10x denně tak se ani nedivím že jsou zblbí protože to pokaždé veme někdo jinej. A že by GTS měla plnej dslam? Wau... pěkná pohádka. nech si ji pro někoho jinýho. že má bluetone plnej dslam věřím ale jinak ne. PS: Pokud se někomu zdá že píšu kraviny tak prosím ať se se mnou spojí a začnem podnikat jelikož večerníčkovy dslamy by měli vždycky volnej slot pro každého. Copak je v čr málo firem? Klidně budu dělat providera.

David (4.9.2006 22:20:54)

Tak dneska pánové... dneska mě to málem porazilo. Volal jsem po dlouhé době na hotline Novery... A poslechněte si ten příběh... Koupil jsem si novej modem a potřeboval jsem sdělit jedno nastavení... Zvedl to ČECH, bylo mu rozumět a bylo vidět, že tomu ROZUMÍ! Žadnej "tu Martin pri telefone", který akorát čekal na string "USB" v dotazu, aby poradil vypojení a zapojení modemu... Během dvou minut (!!!!) bylo vše vyřízeno a šlapalo, jak má! Neuvěříitelný, teď se z toho ještě málem nemůžu vzpamatovat :-)

Jirik (12.10.2006 16:44:12)

A vis co je na tom nejhorsi? ze toho cecha skolil presne ten tyz martin na ktereho nadavas :) takze v nem problem asi nebyl :) spis bych rekl zes mnel modem pro socky ....

Anonym (21.10.2006 00:24:18)

Ty jsi ale debil.

Spidken (14.9.2006 17:25:30)

Jsem rad ze je tu veselo,, jen me mrzi ze je tu vice lidi kteri jen placaji, nic moc o xDSL technologii a stavu site operatoru nevedi a jen si stezuji. TO LUBOS > skoda ze jsi neudal email,, poradil bych,,

Nemo (20.9.2006 18:53:59)

Z toho si ni nedělejte já mám od nich: DSL Office 2048/256 kbps kde je neomezený objem přenesených dat a dnesta mi volali že je tento měsíc velký přenos dat a že mi připojení zruší.

Anonym (20.9.2006 19:34:05)

to se mi nejak nezda.... co to tedy znamena "Velky prenos dat"? 100Gb? 200 Gb?? a co to znamena "pripojeni zrusi"? na den, na mesic, na porad??

Michal (23.9.2006 10:39:00)

Zdarek.. kolik GB za mesíc stáhneš a odešleš?? podívej se na jejích web.. já sosám kolem 50-130GB

HollyG (19.10.2006 08:49:04)

Taky tak nejak...

Michal (18.11.2008 12:38:42)

To jsou smrdí ja bych do nich kopal ....