Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Smlouva Internet expres impuls se zavazkem po 12 měsících

Smlouva Internet expres impuls se zavazkem po 12 měsících

Hondza (10.7.2006 09:21:54)

Zmíněnou smlouvu jsem podepsal v červenci 2006, tehdy to bylo myslím 128/64, v únoru jsem si manuálně změnil rychlost a nečekal na to automatické navýšení(nyní IE Impuls 512/128) a nyní mi slečna na infolince říká, že smlouva je až do března 07, přičemž mám podepsanou smlouvu od července 06 do července 07. Chápu, že v terminologii ČT je "nová"(stále stejná) služba rovnou "nová smlouva", kterou nikdo nepodepisoval, takže má cenu jim tam nějak mávat před nosem podepsanou smlouvou, případně máte s tím někdo zkušenost a jak je možný(a kde napsáno), že se původní uplynulá doba nezapočítává do té nové?????

František (10.7.2006 11:43:24)

Pro Hondzu: Udělejte si pořádek v letopočtech (2005/2006/2007) a kontaktujte ADMINHELP (adminhelp@iol.cz). Sice to občas trvá (týden žádná doba), ale vyhledají vám, kdy vám závazek končí. Cituji, co napsali mně: ---------------------------- Vážený pane xxxxxxx, na základě níže uvedeného požadavku si Vás dovolujeme informovat, že závazek při změnách služby, které jste prováděl se vždy přenesl na další službu a tudíž závazek ke dni 05.03.2006 je ukončen. V názvu služby se to však nijak nepromítá, služba Internet Expres Impuls se závazkem je pouze názvem námi poskytované služby. Při případném rušení služby Vám žádný poplatek nebude účtován, jelikož podmínku užívání služby ADSL po dobu 12-ti měsíců jste již splnil. Děkujeme za pochopení S přáním hezkého dne Gxxxxxxx Čxxxxxxx administrativní podpora služeb xDSL ------------------------

Danik (12.7.2006 13:03:21)

Určitě se snažte, tak smlouva se Vám neprodloužila. Sami to říkali a měli to na svých stránkách, takže se ničeho nebojte. A jak již pan František níže píše, asi jste uzavřel smlouvu v červenci 2005 a platila do července 2006. Takže tento měsíc by Vám měla končit.