Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > SilesNet

SilesNet

zyvla (20.7.2006 13:14:04)

Používáte někdo internetové připojení od firmy SilesNet (http://www.silesnet.cz)? Zajímalo by mne jak jste kdo s tím spokojení.

Anonym (20.7.2006 13:29:21)

Nepouzivame, nejsme magori

zyvla (20.7.2006 13:56:45)

Mohli by jste to trochu blíže popsat proč nepoužívate internetové připojení od firmy SilesNet? To, že nejste magoři je trochu málo konkrétní zdůvodnění.

HH (23.7.2006 09:54:47)

To jste prave spatne pochopil, tady se to magory bohuzel jen hemzi.

zyvla (23.7.2006 10:17:50)

Nevím co a jak bych měl pochopit. O těch magorech by se sice dalo hodně diskutovat, ale mne spíše zajímají konkrétní důvody proč někdo nepoužívá internetové připojení od firmy SilesNet a nebo naopak proč ho někdo používá. Co konkrétně komu vadí na tomto internetovém připojení a nebo co se naopak komu na tom líbí? Já internet od SilesNetu používám prozatím teprve 1,5 měsíce a prozatím jsem s tím spokojený. Mám od nich bezdrátové WiFi s rychlosti 256/128 kbps.

Anonym (23.7.2006 13:08:43)

Jeee.

zyvla (23.7.2006 16:42:48)

Jeee, a co jsi ty? Vidím, že jsi asi nepochopil o čem tato diskuse je. Budeš se asi divit, tato diskuse by měla být pouze na téma internetového připojení od firmy SilesNet. Snad to někteří pochopíte.

HH (23.7.2006 16:49:50)

Nejde o jedno tema, ale o lidi na dsl.cz a tudiz VSECHNY temata.

zyvla (23.7.2006 17:04:02)

Tato konkrétní diskuse byla ale založena na pouze jedno téma. Někteří to asi nejsou schopni pochopit a proto sem pletou i témata jiné.

Anonym (24.7.2006 13:59:52)

Jako třeba Ty, viď? Podívej se do adresního řádku, najdeš tam DSL.cz . . . Myslíš, že WI-FI je ADSL? Nevím, kdo je tu mimo...

zyvla (24.7.2006 20:30:53)

O tom kdo je tu mimo by se dalo hodně diskutovat, ale o tom ta diskuse opravdu není. Doména adresy těchto stránek je sice dsl.cz, ale to ještě vůbec neznamená, že by všechny diskuse na těchto stránkách musely být jednoznačně pouze o ADSL. Nevím, že by to někde bylo takto jednoznačně stanovené. Připadá mi, že někteří lidí se asi velmi dobře baví tím, že do zdejších debat píšou všechno možné, ale ne to co souvisí s tématem dané debaty. Asi jim hodně vadí to, že někoho něco zajímá a chce si o tom podiskutovat s jinými lidmi a proto se jim tu diskusi snaží co nejvíce kazit příspěvkami které nesouvisí s tématem dané diskuse.

Anonym (24.7.2006 21:15:56)

Ale tebe nic nezajima, ty nam tady chces jenom vykladat jak tvuj poskytovatel pripojeni (kterej uz ma mozna 4 zakazniky) je skvelej a neodolatelnej a jak je lepsi nez TO2 a my na to tady nejsme zvedavy takze tahni

zyvla (24.7.2006 22:12:59)

No tak to je už trochu příliš a asi i bezcharakterní vyhanět odtut někoho kdo zde chce na dané téma diskutovat. Já se zde vůbec z ničím nechlubím. Úplně na začátku jsem položil otázku a nyní čekám zda mi na ni někdo něco odpoví a zda se na dané téma rovine nějaká diskuse. Když se toto téma někomu nelíbi tak zde nemusi vůbec nic psat. Někomu ale asi velmi hodně záleží na provokaci a chce tak tím zde prezentovat svoji naivitu.

Anonym (24.7.2006 23:26:27)

No joo, dalsi WiFi idiotek se sem sere a musi kecat a musi kecat

Anonym (25.7.2006 13:20:24)

Nahore mas Diskuzní fórum o aDSL - hlavní okruhy příspěvků, takze sem cpes offtopic. Zavrit, az zcernas.

zyvla (25.7.2006 15:57:48)

Kde to máš napsané? Umíš ty vůbec číst? Nahoře v prvním příspěvku je jasně formulovaná otázka a na toto téma se zde očekává diskuse. Ty to ale jednoznačně nechceš pochopit. Nevím zda jsi až tak hodně hloupý a nebo se jenom hloupým děláš.

Anonym (25.7.2006 16:38:24)

Pavliku, to je ale trapny menit si nick.

Pavel (25.7.2006 16:50:14)

Já si nick nemusím měnit ani nepoužívám cizí a ani se neschovávám jako anonym. Hlavně,že ses končně představil: Jo těšilo mne, ale nemíním s tebou ztrácet čas!

zyvla (25.7.2006 16:59:28)

Myslím, že na příspěvky toho naivního a velmi neslušného anonýma nemá smysl jakkoliv reagovat.

Pavel (25.7.2006 17:23:29)

Si dej do nicku cislo obcanky aby ses pak mohl ukajet tim ze jsi jedinej neanonym na tomhle serveru, ale jinak jestli je nahore Pavel nebo Anonym fakt nehraje roli, porad je to anonym nick

Anonym (25.7.2006 19:19:02)

Pane boze! tohle je diskuze na tema silesnet - hadat se bezte kua jinam!!! Je to forma internetové konektivity, tak proc ne? Taky by me zajímalo jaké jsou zkusenosti.

Pavel (25.7.2006 20:11:15)

Pavliku, ty demente, nepodepsal jsi se a udelal jsi ze sebe uboheho anonyma

zyvla (25.7.2006 20:47:48)

Nejsi asi jediný komu se toto dohadování v této diskusi nelíbí. Je zde ale jeden bezcharakterní člověk kterému se vůbec nelíbí, že někteří lidé by zde chtěli diskutovat na téma internetového připojení od firmy SilesNet a proto stále zde napadá lidí kteří by měli zájem si zde slušně a v klidu podiskutovat na dané téma. Mnoho lidí kteří by možná sem něco ohlrdně SilesNetu napsali ten provokatér od toho odradil. I když mu už bylo dáno najevo aby odtud odtáhnul tak stále zde provokuje a asi nemíni s tím zkončit. S tím se ale asi nedá nic dělat.

Bumves (25.7.2006 22:14:15)

Co jsem videl tak spis ostatni posilaj do haje vas dva, tebe a Pavla.

Pavel (25.7.2006 13:26:40)

Pokud chceš někoho od někud vyhazovat, tak na to zapomeň. Na to je tu administrátor. A mluv jenom za sebe. jakým právem říkáš MY. To mluvíš i za mně nebo co? Co, kdyby ses představil, pofidérní anonyme. Zdá se, že tady se do toho cpe každej , který si myslí, že je nejgeniálnější a jako anonym dokazuje,že je ...

Pavel (25.7.2006 13:40:05)

Ted jsem si to uvedomil, nejvetsi blb na svete jsem ja, Pavel.

Pavel (25.7.2006 16:53:41)

Anonyme Je možné, že se jmenuješ jako já, ale ani to ti nedává právo za mně psát. Člověk chce diskutovat a ne se vybavovat se zamindrákovaným a neschopným nýmandem.

Pavel (25.7.2006 17:24:29)

Tak diskutuj pavliku, sam se sebou ti to jde prece nejlip, ty si vubec delas vsechno sam vid?

zyvla (25.7.2006 16:07:35)

Plně s tím co jsi Pavle napsal souhlasím.

Chuta (26.7.2006 00:18:36)

musite omluvit, ze nebudu psat o pripojeni SilesNet, ale neda mi to. Konecne aspon nekdo chape, jak to myslim, kdyz kritizuju nejakeho anonyma, ze tam nedokaze vyplodit nejaky svoje jmeno nebo prezdivku a diky tomu muze naprosto beze smyslu nadavat a naprosto hatit celou diskuzi.

Zyvla (26.7.2006 00:24:31)

tady se bavime o Silesnetu

zyvla (26.7.2006 11:08:22)

Tak zde je názorný příklad jak daleko a k čemu může bezcharakternost někoho zavést. Ten příspěvek napsaný 26. července 2006 v 00:24 jsem nepsal já, ale někdo jiný kdo zneužil mojí přezdívku zyvla.

zyvla (26.7.2006 11:32:10)

Co to je, kdo se to vydava za me a pise ze to nejsem ja? To bude nejaka bezcharakterni potvora co se pase na louce a dava mleko

zyvla (26.7.2006 12:56:13)

Reakce na příspěvek napsaný 26. července 2006 v 11:32 - NO COMMENT.

Jiří (25.7.2006 19:43:26)

Vykašli se už nato.pokud nechceš poradit a jenom kecat o ničem tak běž pryč

Pavel (25.7.2006 13:20:38)

Nemyslím, že je to tady jediný dotaz na Wi- Fi a pokud jsou zde i odkazy nejenom na Wi- Fi, ale i na kabelovky apod. je logické se zeptat i na providera u Wi-Fi. Našel jsem tu dotazy, které tady nepatří vůbec. Ale toto je OBECNÁ DISKUSE TO ZNAMENÁ z mého pohledu obecně o všem, co se týká internetu. A magor je ten kdo tak nazývá jiné, aniž má k tomu důvod.

Anonym (25.7.2006 13:40:27)

Siles neni provider ale ubozak

zyvla (25.7.2006 16:02:25)

Zkus jim to napsat. Zajímalo by mne co by ti asi na to odepsali v případě, že by ti na to vůbec něco odepsali.

Pavel (25.7.2006 23:22:44)

Je mi líto, že jsem se tu dohadoval s ponem anonymem. Štvaly mně ty jeho cancy. A k tématu. Zatím jsem neslyšel stížnosti na Silas. Používal jsem jednu dobu asi před rokem jejich služeb i když zprostředkovaně u známého a potíže nebyly. Určitě nemá 4 zákazníky. Kvůli tomu by nepřijímali servisní techniky. Doufám, že Vám to trochu pomohlo

Anonym (26.7.2006 14:23:47)

To je fakt sranda takhle diskuze...to je snad lepší než kartinki

Anonym (26.7.2006 15:06:26)

JJ, Pavel a zyvla = jeden clovek a soucasne = zamestnanec Silesnetu

Eser (26.7.2006 07:53:46)

tragédie nad tragédii, používal jsem je cca 3 měsíce, pak jsem je zrušil. Každou chvilku neočekávané výpadky ve spojení, pingy na seznam 20 ms až nekonečno, stav nekonečno mnohdy trval i 3-5 dní vkuse, technici nevěděli co s tím, vyský packet loss, nechuť řešit problémy, například jejicj AP a anténu mám demontované už rok, 3 x mě ujistili, že si proto přijedou a nic. K dnešnímu datu mají některé splečnosti na třinecku minimálně 4 dny nefunkční weby, protože SN má nějaké problémy

zyvla (26.7.2006 12:00:13)

Já mám internet od SilesNetu prozatím necelé 2 měsíce. Jedná se o WiFi s rychlostí 256/128 kbps. Bydlím na vesnici a zde nemám na výběr příliš mnoho poskytovatelů internetového připojení tak abych si mohl vybrat takového kdo by mi nejlépe vyhovoval. V místě mého bydliště je z poskytovatelů WiFi asi pouze SilesNet. Prozatím jsem s internetem od SilesNetu spokojený, ale na nějaké větší hodnocení tohoto poskytovatele internetu jsou necelé 2 měsíce asi příliš krátkou dobou. Prozatím jsem zaznamenal pouze jednou výpadek internetu (asi následek bouřky), ale do několika málo hodin to bylo zase zprovozněné. Předtím jsem používal obyčejné, pomalé, nekvalitní a časově omezované DialUp od Českého Telecomu. Časově a datově neomezené WiFi s rychlostí 256/128 kbps od SilesNetu je proto pro mne velkým skokem k lepšímu internetu za ne sice levnou, ale přijatelnou cenu.

Pravda (26.7.2006 12:38:43)

Tak tak, taky jsem je mel a musim rici , aDSL od Telefoniky na ktery jsem ted presel je 200* lepsi

zyvla (26.7.2006 13:19:34)

Mohl bys to trochu více upřesnít v čem je to ADSL od Telefoniky lepší v porovnání s internetem od SilesNetu? To ADSL od Telefoniky je možná lepší, ale za mnohem větší cenu. Nevím zda tam máš nějaké FUP tak jak je to asi běžné u většiny ADSL. Mi se na internetu od SilesNetu mj. líbí to, že tam nemám žádné FUP a nemusím tak přemýšlet zda si něco z internetu stáhnout, zda si poslechnout některé internetové radio nebo internetovou televizi a podobně. Osobně bych asi velmi ppřemýšlel zda si pořídit rychlejší a kvalitnější internet u kterého by mi kvůli FUP ta rychlost nebyla umožněná využívat naplno. Tím nemám v úmyslu kritizovat ADSL od Telefoniky ani vychvalovat internet od Silesnetu.

Anonym (26.7.2006 14:02:41)

Rychlejsi/stabilnejsi/spolehlivejsi Mit "lacinej" net s tim ze nevim kdy to pujde a kdy ne, to je loterie. Navic FUP maj, ale takzvane "skrytej". Proste kdyz se dle jejich uvazeni jedna o prenos vetsiho poctu dat tak te seriznou a jeste ti pak tvrdej ze o nicem nevedi a ze vse slape jak ma. To opravdu delaj, mam to overeny od zdroje

zyvla (26.7.2006 15:31:36)

Já prozatím mám ten WiFi internet od SilesNetu docela stabilní a bezporuchový, tak nevím zda to tak bude i nadále a nebo s tím někdy nastanou i nějaké problémy což by se mi příliš nelíbilo. Občas ten internet zatěžují trochu více poslechem internetových radií nebo některých internetových televizi a prozatím jsem nezjistil, že by mi rychlost nějak značně poklesla. Spíše mi připadá být ta rychlost stabilní bez nějakých větších odchylek směrem dolu. Možná bude záležet i trochu na tom kde se kdo k tomu internetu od SilesNetu připojuje.

Anonym (26.7.2006 15:56:38)

Tak jako tak v tom tvym buranove jiny pripojeni neni, tak co resis.

Eser (27.7.2006 10:24:21)

když jsi spokojený tak co se tady tak hloupě vyptáváš, mě internet od SN nevyhovoval, proč, to máš uvedeno výše.

Nespokojený zákazník (27.7.2006 22:26:47)

Internet od společnosti SilesNet používám už delší dobu a nemůžu říct že bych byl spokojený. Jak se tu už někdo zmínil, pingy se samy od sebe ztracejí do čtyř a dokonce i pětimístných čísel a to i na několik dní, jednu dobu to byl dokonce týden. Na moje stížnosti nebyl skoro brán ohled a bylo mi i sděleno, že je chyba v mém počítači. Dále internet bez nějaké zjevné příčiny přestal fungovat a rozběhl se v rámci od několika minut do 36 hodin, menších výpadků bylo někdy až nesněsitelně mnoho. S připojením od této společnosti spokojený nejsem a nemohu ho tedy doporučit, zárověn v současnosti uvažuji o změně uživatele pokud se situace v blízké době nezlepší.