Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > E-shop Bluetone - už nikdy !!!

E-shop Bluetone - už nikdy !!!

Honza L. (3.8.2006 13:55:39)

Ahoj, chci Vás varovat před nákupem v e-shopu Českých radiokomunikací - koupil jsem si tam modem, který jsem v rámci čtrnáctidenní lhůty vrátil zpět s žádostí o vrácení peněz. Bylo mi sděleno, že mi peníze přijdou na účet do několika dnů. Místo toho mi zpět přišel modem a peníze jsem dosud neviděl. Na infolince se mi nejdříve omluvili, že je to jejich chyba, což je zřejmé, protože společně s modemem jsem zaslal i průvodní dopis, ve kterém jsem žádal o vrácení peněz. Navíc mi nejdříve sdělili špatnou adresu, na kterou mám modem vrátit, takže už tohle na mě udělalo nevalný dojem. Dnes - po dalším týdnu - jsem opět volal na zákaznickou linku, kde se mnou operátor mluvil velice arogantním způsobem, řekl, že to, co jsem si dohodl s jeho kolegy, není jeho záležitost, ale že na vyřízení reklamace mají měsíc a že to mám tedy po uplynutí této lhůty řešit právní cestou. Vůbec ho nezajímalo, co mi slíbili jeho kolegové...Nikdy už nebudu nakupovat přes jejich e-shop, neboť se ukázalo, že to zkrátka "nejde".

cc (3.8.2006 15:18:32)

Bluetone je hodnej jenom když tě lákají. Potom už jseš pro infolinku jenom obtěžující blbec, kterej ničemu nerozumí.

Anonym (4.8.2006 11:46:01)

Ale podle reakcí jinde nechtěji narozdíl od telecomu peníze, a jsou to zachrnci národa, dělaji připojení v odlastech kde ten hnusnej telekom neni, aby pomohli lidem k internetu.

Anonym (4.8.2006 12:28:46)

Jezis co ty ses zač? 1/ CRa dela vse jen pro to aby vydelala, na narod ti kašle 2/ ADSL poskytuje zasadne pres draty telecomu, takze zadna charita ve vesnickach kde by telecom nebyl 3/ Jestli mas na mysli ten jejich bezdrat, tak ten ma pokryti stejne jen ve velkych mestech

Anonym (4.8.2006 12:42:05)

ja jsem Anonym napsáno: 4. srpna 2006 v 11:46 Jak někdo muže brát tenhle příspěk jako važně míněnej, samozdřejmě se jedná o ironii. I Když jsou tak někdy, i sami sebou, prezentováni.

danik (5.8.2006 15:04:04)

ucite to neni charita, to nepochybne, ale pomer vykon/cena jo PRAVDU MNOHOME PRIZNIVEJSI nez u Telecomu. Takze zachranci naroda to sice asi nejsou, ale i tak jsou "uzitecni" :)

Anonym (5.8.2006 21:19:09)

1.) můžeš mi jmenovat jedinou komerční firmu co nechce vydělat? 2.) přes jaké jiné dráty bys chtěl ADSL poskytovat ? 3.) to je nesmysl, Bluetone Wifi, Angel i Sky je dostupné i v mnoha malých městech a okolních vesnicích, jen cena není zrovna nejnižší

Anonym (5.8.2006 22:53:05)

1/ Tak proc to lidi nechtej chapat i v pripade TO2, na tu se nadava stale v tomto duchu 2/ Seriozni firma je poskytuje pres sve draty a nemusi se handrkovat s majitelem tech dratu a pokouset se porusovat jeho prava 3/ Je otazkou co je velke nebo male mesto

kirner tom (5.8.2006 23:12:29)

looool OMG ty dráty vznikli za komunismu a platili se z dání nás všech a teď díky "chybám" spadli jedné firmě do klína, která do výsta dala hov*n a ještě jedno ho*no a tím získala obrovskou konkurenční výhodu, kdyby tady nebyli ti "paraziti" jako jsou radiokomunikace a novera (dříve telenor) tak telecom dál vesele nabízí linku 512 za 1000 a 1024 za 2000....

Anonym (5.8.2006 23:28:29)

Za komancu tady byly tak akorat analogovy ustredny ty tupce a ADSL bylo tam kozna ve snu

kirner tom (5.8.2006 23:51:15)

ty exote, tady nejde o pojebaný ústředny, ty mohli být třeba z hoven, ale de o ty dráty v zemi!!! Ty se prakticky nezměnily a zkus si v dešní době pokrýt město konkurenčním drátem, ti by tě hnali!!!

Anonym (6.8.2006 08:59:45)

Važenej, ty draty ktere telecom zdědil už teď teměř nepoužívá( na těch by si ADSL ani nešktlo). Kdyby musel pronajimat zděděné dráty za 1Kč na rok ISP, stejně by to ISP nepronajímaly.

Taky anonym (6.8.2006 11:05:50)

Hele, mám pocit, že seš komunista.

Anonym (6.8.2006 11:17:00)

A ja mam dojem ze jsi debil

Anonym (6.8.2006 11:48:44)

Zklidni se! Zajímavé je, že u nás natahal Telecom po roce 1990 téměř všude nové dráty, takže nevím, co tady meleš o drátech z dob komunismu. A Telefonica snad za Telecom státu zaplatila, takže dráty jsou její. Ty chceš v dnešní době pokrývat město drátem - když už, tak jedině optikou.

Anonym (6.8.2006 14:14:01)

To oni někteří nepochopí, navíc státu zaplatili i ostatní akcionáři, už dřív.

taky Honza (4.8.2006 15:59:44)

V Bluetonu je dost bordel, to je jednoduchy. Bordel a pak jsi kapl na nejakyho trotla, co se blbe vyspal.