Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Blbne někomu taky Novera?

Blbne někomu taky Novera?

David (15.9.2006 07:07:04)

Od včerejšího večera - výpadky, dlouhé pingy atd. Taky je docela dobrá rozdílná dostupnost serverů - na některé se člověk dostane v pohodě, jako by nic, někam to nejde vůbec... Podle vytíženosti linky podpory hádám, že v tom asi nejsem sám... Kraví to taky někomu? :D Jo ještě lokalita - Praha centrum :-)

Zabar (15.9.2006 07:49:10)

Jo, mam doma to same, lokalita P6. Chtel jsem jen v praci restartnout server a trvalo mi to 30 minut.

Chipoun (15.9.2006 08:23:03)

Jo, úplně to samé, ale lokalita Brno :-/ Mám tak 20% ztrátovost paketů a vše se načítá děsně pomalu. Ale rychlost na stahování je dobrá. Tak nevím co provádí. PS: 5. pokus odeslat tento příspěvek :-/

y2k (fakt já, vyjmečně)...... (15.9.2006 09:04:23)

Ano Davide, také. Úderem 20:00 to začalo, trvá to furt. Přesně jak říkáš, buď linka běží a je šílená ztrátovost pingů (nejde každý druhý server, mění se trasy na servery (třebas Seznam.cz)) a neustále se linka resetuje a znovu se opět navazuje. Prakticky se nedá použít UPload a u Downu jsou značné problémy..... Nevím, co máš za modem, ale u mého ZyXELA se ještě linka občas odpojí a modem zůstane chvíli běžet v PLC-UP nebo Idle. Pak se tunel uzavře a vše zase neochotně běží. Jsem rád, že v tom nejsem sám, protože se to bude určitě brzy řešit, neb se o tom již musí vědět. Doufám, že jste to někdo nahlásil, páč já ne ;-) Jináč, lokalita - Praha Vinohrady....... PS,- kdyby náhodou přišel zase onen FAKE, který se za mě furt někde vydává, tak projistotu do tohoto threadu už nepřispěji. Každý další Y2K je fake :-) ...

David (15.9.2006 09:28:15)

Jj, tak nějak kolem osmý, to by odpovídalo... Hrál jsem "offline hru" a nekoukal jsem , jak je na tom net, ale přišla tou dobou ségra, že jí blbne ICQ. Pak to chvíli šlo (asi tak půl hodiny) docela normálně, ale od tý doby to pěkně kraví... No uvidím, snad už to bude OK, až dorazím s práce, jinak nebudu mít Noveře jak zaplatit fakturu přes inetbanking :D Mám SpeedTouch 510i V4. Přesně jak říkáš - někam se dá dostat v pohodě, někam ne, soudě podle vytíženosti hotline to bude asi opravdu nějakej průser v Noveře... Taky se mi neustále navazuje linka, ráno jsem k tomu sednul, zapnul diagnostiku modemu... net JAKŽ TAKŽ chvíli šel (aspoň ty nejnutnější maily jsem odeslal), ale z DSL duration - cca 7 minut, bylo vidět, že se to taky stále znova připojuje... Maj to nějaký rozes*aný, asi :-(

danik (15.9.2006 10:06:22)

Jo, tak to mam uplne stejny problem. Take vcera s uderem 20,00 az 21,00 a od te doby to proste nejede. Mam take ZyXELa a uplne stejne chovani jako y2k. Pripojka je na Praze 8, pres platformu GTS Novera/Telenor. Vcera jsem to hlasil, visel jsem ve fronte 20 minut. Pak si slecna vzala me udaje vcetne mobilu a pry se mi ozvou technici dnes po osme. Zatim se nikdo neozval, ale snad se to resi, kdyz se to tyka cele GTS jak tak vypada......

Trouba (15.9.2006 10:16:27)

Stejny problem. Otravoval jsem hotline v pul osmy rano, udajne je problem po cely Praze na byvaly siti Nextry a pracujou na tom.

David (15.9.2006 10:24:47)

Dík moc za info! Já jsem tam volal asi 5x,ale vždycky "operátoři vyřizovali dotazy zákazníků, kteří se dovolali přede mnou", takže jsem se na to vy..., abych nakonec "nepročekal" částku rovnající se měsíčnímu paušálu za net :D

puk (15.9.2006 16:28:05)

Nextra/GTS/ má velký vypadek v Brně od včera 21.17hod a zatím nejede. do toho dnes ráno má velké potíže telecom - Olomouc, Brno, Praha, ale údajně celá republika má potíže / dle sdělení tecomu/ vypadly nějaké hlavní DSLAMy ... shit day

Nargon (15.9.2006 16:56:07)

Ja jsem zadne problemy nezaznamenal. Asi ten muj dslam je v pohode a nejspise tam ani neni moc uzivatelu, ve vesnici to nebude tak zatizene jako ve meste.

Ivo (15.9.2006 18:34:03)

Teď jsem volal na Tech line. Výpadek se jim dnes ASI nepodaří opravit, nevědí, neslibují. Já jsem na P6 a trochu bych si tipnul. Před 3 dny mi totiž najednou anti-spyware nahlásil 88 napadených souborů - ze dne na den. A to pravidelně upgrade, Antivir, anti-spam, Firewall zapnutý, NAT taky, kanály zavřené,.... Úplně se mi zbláznil PC a vzpamatovávám se z toho do teď. Pokud někdo našel díru, která se takhle dramaticky šíří a napadlo to i jejich servery, tak jim to nezávidím. Já osobně hledám různé způsoby jak to opravit přes jiného poskytovatele na jiném PC a složitě to přetahuji přes USBkey. Takhle jim to asi nepůjde :-)

PUK (15.9.2006 21:52:24)

15.9.2006 20:00 xdsl linky od nextry byly opraveny/dslam telecomu/ - alespoň nám už brno jede...

David (15.9.2006 19:28:49)

Je to jen můj dojem, nebo už to jede zase normálně? :-)

Kdosi (15.9.2006 20:24:06)

Yes, již to jede normálně, zaplať pánbůh za ty dary. Hotl chybka, to se stane, nakonec alespoň u mě je to zatím druhá chybka za dva roky, takže OK.

David (15.9.2006 20:26:10)

Jj, buďme féroví... U mě je to taky druhý delší výpadek za ten rok a třičtvrtě, co Nextru, později Noveru, mám...