Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Radiokomunikace - Classic ADSL

Radiokomunikace - Classic ADSL

Milan (26.9.2006 11:13:00)

Ahoj! Máte někdo zkušenosti se službou Classic ADSL od Radiokomunikací? Jedná se mi hlavně o to, jakým způsobem je uplatňovaná FUP (nejlíp na příkladu linky 2M), když si vyberu variantu se zpomalením rychlosti, a jak je to s voláním přes pevnou linku. Díky za odpověď!

pt (27.9.2006 09:56:04)

Fup se zapne po prekroceni limitu 2 resp. 2,5 GB - snizi se rychlost nacitani HTTP na polovinu, dalsi protokoly (ftp, peer2peer) spadnou na rychlost 64kbit vzdy ve ctvrtek o pulnoci se to resetuje a jede se od nuly volani je stejne jako bez adsl

Milan (27.9.2006 10:37:06)

Díky za vysvětlení tý FUPky. U toho volání jsem ale myslel něco jiného - na stránkách Radiokomunikací píšou, že když si objednám Classic ADSL, tak k tomu zároveň dostanu službu volba operátora. Já bych ale chtěl volat přes O2, jak tedy na to?

Anonym (27.9.2006 11:26:20)

Nejsem si jisty zda lze zaridit abys automaticky volal pres O2, to by ti rekla asi jejich infolinka 800123456. Ale pokud by to neslo, tak stejne jen staci pred kazdym hovorem vytocit predvolbu O2 a hovor pak pujde pres ne. Tusim ze je to 1023, tedy bys po praze volal 1023 2xx xxx xxx

Anonym (27.9.2006 19:45:54)

Když už tak 1022 !! Jinak je tam MOŽNOST, ne povinnost volat přes ČRA...

Radek (27.9.2006 11:47:50)

Je divný, že o tom FUPu na svých nových stránkách teď vůbec nepíšou, přitom je o hodně výhodnější jak FUP u Telecomu. Ale po prekroceni tydenniho limitu spadne rychlost na polovinu u protokolu http, pop3 atd, u ostatnich na 64kb/s. Pokud si sluzbu zrizujes, uved do objednavky "Nepozaduji aktivaci hlasovych sluzeb" a nadale budes volat pres Telekom - takhle jsem to udelal ja, protoze pouzivam tarif Telefon Volno a je tedy pro me vyhodnejsi volat prave pres ten Telekom. Jinak prijemnym prekvapenim od Telekomu bylp, ze i kdyz mám ADSL od Radiokomunikaci, tak mi v okamziku aktivace sluzby zmenili tarif na Telefon Volno Expres, cimz jeste oproti minulosti nejake halere za volani usetrim

Anonym (30.9.2006 11:34:55)

se koukni v dokumentech na tu smlouvu...jen když chceš budeš volat přes čra, není to nutný...