Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Prechod na ADSL. Vase zkusenosti s GTS pls?

Prechod na ADSL. Vase zkusenosti s GTS pls?

Petr (31.10.2006 22:12:55)

Zdravim vsechny uzivatele, chtel bych se vas zeptat na vase zkusenosti s ADSL od GTS? Konkretne se mi jedna o 2048/256 OFFICE (bez FUPu). Moje situace je takova. Dva roky jsem fungoval na CDMA a ted mi konci smlouva. Drive u nas ADSL nebyla ted uz ano. Tak chci prejit na neco na cem se da obcas zahrat, obcas neco uploadnout a hlavne stahnout par desitek GB mesicne. Mel jsem objednado IE EXTREME od O2 a po mesici cekani a neschopnosti mi sluzbu zapojit jsem vypovedel smlouvu (co Eurotel = O2 tak hruza a des!!! ) a hledam jineho providera. Jde mi o slusnou down rychlost bez FUPu kolem te tisicovky mesicne. To mi nabizi GTS a prave O2. O2 jsem vyloucil, tak bych se vas chtel optat na GTS? Podotykam, ze jsem z maleho mesta a treba o BT Premium si mohu nechat jen zdat. Dekuji za vsechny odpovedi.

Nargon (31.10.2006 22:52:53)

No ja mam Fun 2M (s fupem) a jsem spokojeny. cca od 9ti hodin vecer stahuju LiveDVD linuxu, dotahuju mesicni limit, a uz jsem si rekl ze ten linux alespon vyzkousim. No celou dobu to stahuje kolem 215KB/s a zadne vyrazne poklesy. (214.5-216.8 skace rychlost). Jen nevim, jaky to bude se zapojenim. Vetsinou tam, kde O2 nema kapacitu linky pro ostatni ISP tak pro sebe neco najde. Ale tam kde to nezridi ani sobe neco smrdi. Je dost mozne ze to ani alternativnimu operatoru nezridi. A co se tyce GTS, tak co jsem vycetl na foru, tak normalni domaci uzivatele jsou pro nej spise jen otravny hmyz. Spise se soustredi na firmy. Ale pokud od nich nic nechcete (tedy nemate problemy a helplinku nevyuzijete) tak asi nebudou zadne problemy. Ja od nich temer nic nepotreboval a jsem spokojeny zakaznik.

Daniel (1.11.2006 11:51:53)

To s tim hmyzem muzu potvdit, sam jsem presel od GTS (Nextra) na technologii CTc -> CRa bez CTc pausalu. Ja jsem s nimi resil nekolik mesicu QoS + VoIP, ale vyplynulo -> jsi maly koncovy zakaznik -> neotravuj nas. U me slo prejit k CRa. Mohu take potvdit to, ze dokud nic od nich nechcete, tak je to OK. Pokud budete na jejich DSLAMu (bez pausalu CTc) asi budete spokojenej. Je dobre se v ADSL a sitich 'trochu' orientovat, abyste nemusel okusit tu jejic PODPORU.

Karel (1.11.2006 15:34:57)

Mám 2048/256 s 10 GB za 600 bez DPH a šlape to velmi dobře, stahování běží stále cca 200 kB/s, VOIP telefonování je také v pohodě.

Anonym (1.11.2006 16:18:35)

heeej kdy se plati faktury? jeste mi zadna nedosla a to mam uz asi mesis.

rpytlik (2.11.2006 19:32:31)

Faktury najdes na www.setbox.cz

Anonym (2.11.2006 23:34:44)

nejde se me prihlasit, jaky mam puzit heslo zkousel jsem to co jsem dostal ke smlouve a nic

Anonym (1.11.2006 16:17:02)

mam presne co rikas na platforme ctc, a jede to bravurne nikdy to neslo pod 1800. ping absolutne stabilni. podpora nebyl problem

Pája (1.11.2006 23:56:52)

Ja mam ADSL od GTS zatim 14dni a zatim vse v poho, akorat zrizeni trvalo trochu dyl!! mam 512 office, modem Zyxel prestige 660R, nedokazu si predstavit ze bych tam mel limit! doufam ze to bude bez problemu i nadale