Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > premenilo se ADSL Contact na GTS Novera FUN?

premenilo se ADSL Contact na GTS Novera FUN?

V!3tX (2.11.2006 16:14:03)

ahoj pred dvemi lety jsem si zrizoval do tehdejsiho contactelu produkt ADSL contact 512/128...ted jak to preslo k GTS novera tak me zajima jestli to,co maji na strankach novery(tedy GTS Novera fun 2048/512) plati i pro to co stale mam(tedy byvaly ADSL Contact).ptam z duvodu abych vedel kolik me stoji data pres limit..tam pisou ze to ma FUP nebo muzu zaplatit 60kc/2gb ale nevim jestli to plati i pro me?diky

Anonym (2.11.2006 17:14:07)

No a proč nezvedneš telefon a jednoduše se nezeptáš přímo jich? http://www.gtsnovera.cz/cs/zakaznicka_podpora/kontakty/index.shtml

Nargon (2.11.2006 18:29:32)

1] Jakou tedy mas sluzbu ted?? mel by jsi to zjistit pres uzivatelske rozhrani na webu: user.gtsnovera.cz nebo uzivatel.gtsnovera.cz (ne funguje ta druha, v ty prvni mi to stale pise spatne jmeno nebo heslo, ale protoze jsem byvaly nextrak, tak vam mozna prave bude fungovat ta prvni) Nebo by to take melo byt na fakture. 2] Me, jakzto byvalemu nextrakovi sluzbu automaticky nezmenily, proste platila dokud jsem jim neposlal dodatek ke smlouve, kde menim sluzbu na FUN 2M a do te doby jsem mel proste to, co jsem mel u nextry. 3] jak uz radi anonym podemnou, asi bude nejlepsi zeptat se jich.