Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Neschopnost o2

Neschopnost o2

Gorgy (6.11.2006 22:01:56)

Tak lidi chci vam dosvědčit že o2 je uplne neschopné.Před třemi opakuji třemi měsíci jsem si u nich objednal Internet expres a až ted mi ho zpojili a stalo mě to spoustu penez navíc. Tak jak to začalo.Jednoho krasneho dne 1.srpna jsem se dozvědel že v mem bydlišti je konečně možné zřídit ADSL že jim to ale trvalo.Okamžite jsem si ho obědnal za 4 dny mi přišel modem a bum nic modem nefungoval.Přišel technik a řak že modem je vadny tak šel do zaruky o měsíc pozdeji se vratili s tím že je funkční 2 tydny čekaní na technika co konečně vydedukoval že ten modem je slaby a nestíha.A za dva tydny konečne přišel onen vytoženy modem. Za ten vraceny segem sem heště nevidel peníze zpatky ale měli by je vratit už jsem zaplatil 2 modemy. No netrvalo to trochu dlouho

FILIP (6.11.2006 22:39:34)

Gorgy, buď rád, že ses vůbec dočkal!! Já objednal tlf. linku a internet 5. srpna a do dnes nemám nic. Nepomohly ani četné urgence!!!!!!!! Asi 3 měsíce je velmi KRÁTKÁ doba. Tak snad v příštím roce se možná dočkám???? AŤ ŽIJE 02 !!! ( A DÁL SPÍ)

pchb (7.11.2006 13:05:30)

souhlasim s tebou bratře :-)

pchb (7.11.2006 13:02:59)

o2 je banda kokotů!!! už mě taky serou za 2 tejdny budu mít antenu od coprosisu a pevnou linku za 100 měsíčně z daní...no neber to