Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > prechod BLuetone Classic na Premium - jak na to?

prechod BLuetone Classic na Premium - jak na to?

rodier (15.11.2006 01:19:36)

Muze mi nekdo poradit jak prejit z Classic na Premium u Bluetone? Poslal jsem jim e-mail a oni se mi za par dni ozvali s tim ze semnou slecna predvyplnila smlouvu. Tu mam ted tady doma + spolecne s nakejma papirama pro O2 a tak.. Co mi vsak vrta hlavou, je, jak zrusit to classic adsl od nich. Psal sem jim email a nejak nereaguji. Jednou mi bylo receno, ze ho proste musim zrusit.. "ale jak ?" ptam se. Staci jim proste spolecne se smlouvu poslat papir s oznamenim o tom, ze jim vypovidam classic ADSL? Jenze ja mam od nich v pronajmu modem.. ten jim mam poslat kdy? Prece nebudu mesic bez Internetu.. a ani nevim kam jim ho zpet poslat..

Věra (15.11.2006 07:21:31)

přihod k objednávce na prémium volnou napsaný dopis, že ukončuješ classica. I kdyby jsi toto neudělal, je jasný, že dle logiky nemůžeš mít víc služeb adsl na jedné lince... a na smlouvu jim to také písni, třeba červeným písmem že už od čra máš classica. je ted hodně smluv, takže pro jistotu aby nepřehlídli. ČRA vše vyřídí za tebe, ty s to2 jednat nebudeš, akorát od nich dostaneš možná dopis o ukončení smlouvy

rodier (15.11.2006 17:59:46)

jo jasny, to jsem udelal zejtra jim posilam vyplnenou smlouvu o prechodu i stim dokumentem pro o2 a tak.. + jim tam prilepim k tomu vypoved. Jde mi spis o to, kdy jim poslat modem ktery mam od nich v pronajmu? Prece jim ho neposlu ted, a budu 14 dni bez Internetu..

Věra (15.11.2006 19:57:19)

Modem se dá samozřejmě odkoupit, jsou na to tabulky ale doma je fakt nemám.-..a kdy vrátíš je modem je na tobě, do tý doby budeš platit pronájem

rodier (15.11.2006 18:03:26)

jeste neco.. abych rekl pravdu, uplne nejradeji bych od nich ten Cellpipe odkoupil co tu uz 2 roky mam v pronajmu.. pokud by to bylo za nejakou zustatkovou cenu (kdysi stal snad 4000czk).. Nez si zas zvykat na nakej Xavi..

Anonym (15.11.2006 08:22:38)

Zkus si najit prispevek Tomase Oborneho, urcite ti poradi, zaridi...