Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > EMEA TELEKOM AHOJ DSL

EMEA TELEKOM AHOJ DSL

Petr (3.12.2006 12:39:03)

Zdravím, mohli byste napsat zkušenosti s tímto poskytovatelem. Uvažuju že k nim přejdu, přece jenom 3M (12GB) od O2 a 3M (30GB) EMEA je dost velký rozdíl..

y2k (3.12.2006 13:42:28)

Ještě jednou si přečti ten blbej název společnosti a služby a pak si polož otázku znovu. Určitě dospěješ k odpovědi NE.

vesnican (4.12.2006 20:43:43)

Nevím na základě čeho dokážeš posoudit kvality služeb z názvu společnosti - evidentně konkrétně o této nemáš ani páru. Já jsem u nich už přes 2 roky a jsem zatím plně spokojen. Žádné výpadky, žádné kolísání rychlosti,.... Pokud Ti tedy vyhovuje rychlost připojení a cena, tak bych se jich nebál.

Luboshek (4.12.2006 22:44:34)

Jestli to neni nahodou tim, ze v tom prdelakove u tebe nejsi na dslamu sam .Ve mestech je to plny a nechodi to.

Anonym (4.12.2006 23:47:22)

Tato diskuze je otevřená pro všechny. Ale tvým příspěvkem bude od této chvíle pouze mlčení.

Anonym (5.12.2006 09:41:46)

praha4 ping na seznam 13 ms rychlost neklesa pod 80%. mam pres rok jejich free a absolutni spokojenost.

tomáš (6.4.2010 19:48:42)

musím se s vámi podělit, mám mít 8mgbit, reálně je to 3,6mgbit. Máme od nich internet asi 5 let, behem toho jsem si kupoval 3x modem, 2x exnul, jednou mi to doporučili, komunikace s nimi je desná, asi tam tomu fakt nikdo nerozumí. Každý pul rok nám vypadne na týden internet, oni nám tvrdej že je chyba u nás, a pak po týdnu zázarakem začne jít (jako by se nekdo podíval jestli mu nevypadl kabel ze zástrčky) Když volaj servis tak stejně od o2, pokud neco chtej zkontrolovat tak musej přez gts novera.... to je marnej boj... V praze teda asi moc rychle nebežej

Anonym (3.12.2006 14:34:49)

jo, celkem pohoda, ja jsem spokojenej

Mysel (12.12.2006 15:50:10)

Obchodne je to sluzba EMEA Telekomu, technicky s tim tahle firma nema nic spolecneho (jedna se o obchodni firmu, pouze preprodava sluzby svych dodavatelu). Technicky se jedna o ADSL od GTS Novera (puvodne od Contactelu). Z toho vychazejte.

Nargon (12.12.2006 23:21:47)

Ale ci sluzbu preprodava uzivatele nemusi zajimat, uzivatel bude mit smlouvu s Emeou, a kdyz bude nejakej problem tak otravovat emeu, jestli ona ma nejaky problemy se svymy dodavateli tak at si to vyresi sama. To uzivatele opravdu zajimat nemusi. A kdyz preprodava sluzbu GTS, tak to nemusi byt tak marne. Osobne mam GTS noveru a na kvalitu sluzby si nemuzu stezovat, vse funguje tak jak ma. Narozdil od telecomu a sluzby dataclick, spatne pocitajiciho fupu... U GTS je snad jedine problem "horsi" zakaznicke podpory, protoze koncovy uzivatel je pro gts jen jako hmyz. Hlavne kdyz uzivatel pouziva jiny nez jimy doporucovany modem (nejaky zyxel) tak rozhovor konci tim, s vasim modemem neumime zachazet, kupte si zyxela, tam vam poradime. Gts se totiz spise soustredi na velke firmy. Takze u emey mozna i odpada problem zakaznicke podpory a sluzba bude celkem kvalitni ze vsech stran.

pchb (13.12.2006 08:05:12)

seš blázen jestli knim chceš jít rači si kup on nějaký net společnosti router a net od nich a tyhle společnosti nemaj většinou fup!

y2k (13.12.2006 11:52:30)

Rozumite nekdo tomu ?

Anonym (13.12.2006 12:16:48)

Kterýmu?

Anonym (13.12.2006 12:48:17)

Jen jestli nemají tak vysoký limit kvůli tomu, že jim to blbě počítá. Před časem si na ně tady spousta lidí stěžovala právě kvůli účtování překročení limitu (již tehdy placenému), což museli v reklamacích uznávat a nebyly to malé částky. Jejich komunikace s klienty při problémech byla také stejná jak popsal Nargon o GTS, tedy nulová a na tom se sotva co změnilo. Ona již samotná objednávka přes internet byla pastí a ceník neuváděním DPH dokonce porušuje právní normy. Dodnes také neuznávají, že Český telecom již neexistuje;-)