Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > ADSL od Radiokomunikací s extra dárkem navíc

ADSL od Radiokomunikací s extra dárkem navíc

Oborný Tomáš (6.12.2006 18:36:57)

Zdravím všechny. Jelikož naše marketingové oddělení absolutně nepodporuje své mimopražské zaměstnance při prodeji služeb a zvýhodňuje pouze Call centrum, nabízím touto cestou všem zájemcům, kteří by se rádi stali zákazníky Radiokomunikací možnost objednat si služby přes mou osobu. Za to nabízím : - expresní vyhotovení smluv a zaslání emailem ještě téhož dne - toto Vám urychlí proces zřízení až o několik dnů - stejné podmínky jako při objednávce přes internet nebo call centrum, to znamená USB modem zdarma, nulový zřizovací poplatek, 2 měsíce služby ZDARMA - pomoc při výběru a nastavení modemu - na požádání zaslání přihlašovacích údajů a termíny realizace - administrativní podporu 7 dnů v týdnu skrz ICQ nebo emailem, nemusíte volat zbytečně na placenou infolinku - k objednávce navíc USB Flash Disk zdarma(128MB-256MB) Kontaktovat mě můžete buďto emailem na: t.oborny@radiokomunikace.cz nebo na ICQ: 310228205 Flash Disk nabízím také osobám, které mě doporučí a zašlou kontakt na osobu, která si chce zřídit naše služby. Všem zájemcům, především těm, kteří mají zájem o službu Premium, doporučuji aby nečekali s objednávkou, jelikož dochází k vyprodávání kapacit jednotlivých DSLAMů a ne všude bude kapacita z technických důvodů navýšena. Jako příklad uvádím Šumperk, kde není možno zřízovat služby Premium. Jinak nabízím pomoc všem již stávajícím zákazníkům. Stačí se na mě obrátit. Nabídka platí pro celou ČR. Přeji všem hezký den Oborný Tomáš České Radiokomunikace

y2k (6.12.2006 19:18:11)

Bacha na nej, mam s nim zkusenosti, je to podvodnik!!!!!

Tomáš Oborný (6.12.2006 19:37:34)

Dobrý den, to byl pokus o vtip? Jsem zaměstnancem Radiokomunikací, pokud budete hledat najdete na mě kontakt i na webu. Čili podvodník určitě ne :-) Na podvodníky jste možná narazil jinde. Přeji hezký večer Oborný Tomáš

Anonym (7.12.2006 08:16:46)

S reklamou, radši odpověz těm, kteří si stěžují, že jim to vaše supoer adsl nejede...

Nargon (7.12.2006 08:56:34)

Odpovim za nej. Je to agregaci. Co jsem tu videl na foru, tak problem s rychlosti je vetsinou ve spicce. Takze je to na 99% agregaci. Kdyby to byl technickej problem na siti, tak je problem trvaly. Proste internet s agregaci a bez datovych limitu se v cechach neda provozovat. Cesi jsou proste takovej narod, kterej chce za malo penez hodne muziky.

Anonym (7.12.2006 10:01:13)

Jeste si zapomnel dodat ze cesky ISP jsou takove firmy ktere propaguji a reklamuji se NEomezenym internetem ktery ve skutecnosti nenabizeji! Kdyz kupuji neco co je NEomezene tak chci aby mi to jelo kdykoliv se mi zachce, i ve spicce. Kvuli tomu jsem kupoval to co je NEomezene a ne konkurencni sluzbu.

Anonym (7.12.2006 18:32:51)

Když chceš NEOMEZENÝ internet, který ti pojede i ve špičče plnou rychlostí, tak si musíš ZAPLATIT linku s agregací 1:1

Anonym (7.12.2006 20:04:23)

Další chudák, co zbaštil žvásty bývalého telekomu...

Nargon (7.12.2006 21:06:20)

Ale kdyz budes mit linku i jen s agregaci 1:2 tak ti nikdo nezaruci, ze ti stale pojede na max. To je proste technickej nesmysl.

Anonym (8.12.2006 12:20:06)

Ano, jedna vec je technicky nesmyls a nerealisticke propocty a druha vec je skutecnosti overene poskytovani sluzeb. I u nas v dobe prazdnin, kdy nebylo FUP. tak IE express jel naprosto bez problemu na cca 80% nominalu (a tech 20% neni agregaci, ze...) takze v realite se ta agregace opravdu temer neprojevuje

Anonym (8.12.2006 12:29:39)

To že se u TO2 agregace skoro neprojevuje, je jenom v podstatě jenom její dobrá vůle. To že, ADSL (jako retailová služba) dosahuje standardně téměř 100% nominální rychlosti na fyzické vrstvě rozhodně není běžný jev. V zahraničí jsou na tom podstatně hůř...

Anonym (11.12.2006 14:49:46)

Kde ze jsou na tom hur ? Treba ve Svedsku ? No jo, chudaci.... to ADSL2+ a nebo nelimitovana optika az domu, to je hrozny no.

Anonym (12.12.2006 08:43:38)

Treba tam, protoze jejich realna rychlost je nizsi. Co ti brani vzit si nelimitovanou variantu?

Anonym (12.12.2006 10:00:13)

co? cena...... a muzete si nechat zase ty reci o sockach a nesockach... faktem je, ze v zapadni Evrope jsou za ceny naseho IE Expressu nabizeni nelimitovane varianty (Extreme)..... takze asi tak

tfbilly (8.12.2006 09:02:17)

Fakt nechápu ty lidi, co tady nadávaj na ing. Oborného. Myslim si, že pro nás je to jedině + když nám někdo může zadarmo pomoct s aktivací služby a o dost se tak zřízení služby zrychlí. A to jestli za to něco má nebo ne, je mi úplně jedno, hlavní pro mě je, že mi s tím pomohl a urychlil aktivaci. Mě internet od ČRa taky nejede tak jak má, ale určitě nejsem tak hloupej a nebudu nadávat člověku, který s tímhle nemá nic společnýho.

Anonym (7.12.2006 23:58:46)

Pane Odborniku, to nemate nic na praci a musite nas otravovat zde na foru? Pokud vsichni vasi zamestnanci travi cas surfovanim tak se ani nedivim, ze se to pripojeni od vas tak sere.

Věra (8.12.2006 07:46:12)

někteří to tady čtou z domova :-)))

tfbilly (6.12.2006 21:15:57)

Podvodník to určitě není!!!! Mě s aktivací a zavedením služby ing. Oborný pomohl a jak píše, určitě to ušetří hodně času. To y2k: Proč se na těchto stránkách objevuje poslední dobou čím dál víc hlupáčků, jako jsi ty?

Anonym (7.12.2006 08:54:54)

Nejspíš to nebude skutečný původní y2k (ten podobné hloupé a vulgární příspěvky nepíše), ale zamindrákovaný puberťák, který jenom provokuje.

Dan (8.12.2006 09:15:25)

Nevím proč zde otravujete s nevyžádanou reklamou !!!!Toto je fórum pro lidi, kteří řeší nějaký problém a ne reklamní noviny, nejste-li schopnej si najít práci sám jinak, tak to radši nedělejte , ale nezneužívejte tyto stránky pro svoje záměry a osobní obohacení nebo na Vás podám trestní oznámení !!!

Anonim (8.12.2006 09:50:35)

Ty asi nejsi úplně v pořádku, co se týče duševní rovnováhy co?

Anonym (8.12.2006 11:54:58)

trestni oznameni pro jaky trestny cin? Vrazdy? :-) nebud smesny Dane

Biges (8.12.2006 13:35:13)

Pana Oborného jsem kontaktoval s dotazem stran poruchy a byl mi k tomu schopen a ochoten alespoň něco říci, i když není technik, je z technického oddělení. Měli bychom být rádi, že se sem alespoň někdo z ADSL providerů namáhá zajít a něco případně objasnit. Nejde tedy o podvodníka, jak se tu někdo snaží malovat čerta na zeď. Já už teda ADSL Premium mám (t.č. nefunkční), ale pokud ho chcete, tak to vypadá, že přes pana Oborného by to bylo rychlejší. Asi z toho má malou provizi, což je jen dobře, má zájem na tom pracovat rychle :)

Anonym (10.12.2006 12:21:05)

Jasně. A třeba tohle napsal úplně stejný člověk, co si říká Oborný. Anonymita je strašná věc...

Anonym (10.12.2006 14:21:08)

Ne treba, ale spise urcite