Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Tiscali zkresluje informace

Tiscali zkresluje informace

Satan (19.3.2004 07:12:19)

Zdravim, Tak me dnes presunuli do FUPu. Sel jsem si sem na dsl zmerit rychlost pripojeni: Rychlost vašeho internetu: Rychlost stahování dat: 53.3 KB/sec Rychlost připojení k Internetu: 426.6 Kbps vsude jinde mi to jede kolem 5kbps. Pravdepodobne nastavili nejak QoS na njvetsi prioritu server dsl,kde potom zakaznici tiscali nameri vysokou, klamavou rychlost... To se zase predvedli... :(( nicmene uz to mam odpojeny - k datu 19.2.2oo4, ale porad mi to jeste neprisli odpojit realne... :((

A (19.3.2004 07:32:26)

Naivita nektery lidi nezna mezi co ? :o) .. PROBOHA, to si myslis, ze DSL.cz cte tolik lidi, aby to bylo pro nejakeho ISP relevantni ? Naopak, na DSL.cz se nas sem chodi bavit par rekneme desitek - jedni co breci jaky jsou chudaci stahovaci (a prebihaj od jednoho ISP k druhymu) a pak lidi z oboru, co popichujou tyhle stahovace pri rannim kafcu v praci ... Ani DSL Speedmetr neni tak zasadni aby to nekomu stalo za to prioritizovat jeden server ...hm ?

Anonym (19.3.2004 08:14:26)

To by se s divil !!! jak to nekteri uprednostnuji.

Satan (19.3.2004 08:16:07)

No...ja nevim, ale podle me na tento server chodi hafo lidi, kteri si meri rychlosti a ctou si board. Tyto lide si jen prochazi bard ale bez prispevku...tim nemuzes hodnotit, jestli je zde hodne, nebo malo lidi... A provideri vetsinou chteji jako dukaz o "pomalem internetu" dukaz nejakeho screenshotu ze speedmeteru tudiz, kdyz si tady zmeri clovek rychlost internetu, nemuze to obhajit...ma tady 425kbps ale vsude jinde kolem 8kbps....

cambis (19.3.2004 10:00:29)

dsl.cz vyznamne mozna neni, ale lupa.cz nebo zive.cz kde dsl.cz publikuje vysledky mereni rychlosti uz vyznamne je a dost:-)

Miroslav Šilhavý (19.3.2004 10:02:57)

Ani ne, lupu a zive čtou lidé, kteří jsou pro ISP nezajímaví; je to řekněme odbornější veřejnost, u které je pravděpodobnější, že linky budou zatěžovat více. ISP nehledí na tyhle odborné e-ziny; snaží se nabírat lidi jinak.

Pavel Urbancik (19.3.2004 08:45:32)

Prave ses zaradil mezi nepohodlne zakazniky, kterych se tvuj ISP snazi zbavit. A dela to klasicky ceskou cestou pomoci podrazu a falesnych informaci. Holt zakaznik je pro ne porad jenom odpad (tedy takovy,co ma tu drzost si linku pouzivat )

Satan (19.3.2004 09:10:25)

Nene, ja uz to mam vypovezeny a inet mi (ne)jede zadarmo...takze pocitam, ze mi to kazdym dnem zrusi, uz jsem jim volal...