Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > O2 verzus rychlost a FUP

O2 verzus rychlost a FUP

DaBU (15.2.2007 09:54:20)

Nedávno jsem si objednal služby o2 protože mě v průběhu tohoto roku čeká stěhování a na radiokomunikacích mi řekly že v případě že odstoupim od tý jejich smlouvy zaplatím pokutu 3000 kč plus za každý měsíc do konce smlouvy půlku sjednané ceny za připojení což je docela darda u Outů mi řekly že zaplatím poměrnou část z 990 kč a říkal jsem si rychlost dostačující limit 12 g což neni moc ale lepší jak třeba u karnevalu se kterým jsem byl dlouhou dobu až na datové limity spokojený .. internet běhal takovou rychlostí jakou jsem si objednal a většinou i rychlejší a jaké mě nečekalo včera překvapení když jsem si toma vybalil ten modem od o2 vše pozapojoval a výsledky jsou asi takové: Rychlost připojení k internetu: 468,36 kbit/s , Rychlost stahování dat: 58,5 kByte/s ping na seznam.cz mám asi kolem 12ms ale třeba zase při csku mám pingy kolem 40ti což se mi vůbec nelíbí když u karnevalu jsem měl pingy na těch samích servrech kolem 15-25ti jinak služby které jsem si objednal od toho slavného O2 jsou označovány jako 2MB. Mám toto zapojené od včerejška a chtěl bych jim vrátit třeba i ten modem kabely ať si to strčí a aby po mě nic nechtěli.. Myslíte že je nějaká taková zákkoná možnost stejně jako když si něco objednám po internetu že to můžu do 14ti dnů vrátit ? Jsou to šupáci !!!

Anonym (15.2.2007 10:12:24)

Myslím, že jako první věc, než začneš něco kritizovat, bys to měl zkusit nahlásit na 800184084. Můžu tě ujistit, že tohle je porucha, rozhodně to není normální stav. jinak ty pingy jsou u ADSL normální. Přecejen, je to trochu jiná technologie, než CATV.

Nargon (15.2.2007 10:12:41)

Na 512ku to jsou celkem normalni vysledky. Takze by me zajimalo, jestli ti zridilu tu 512ku nebo 2Mbit, kterej jsi chtel. Z duvodu spatne linky mohli zridit jen tu 512ku. Takze se podivej do modemu, jakou ukazuje rychlost. Nebo na MojeKonto u O2, tam by taky melo byt napsano jakou sluzbu to mas.