Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > ADSL fikce a skutečnost..

ADSL fikce a skutečnost..

Standa (22.3.2004 16:19:54)

Rozhodl jsem se pro ADSL prostřednictvím Contactelu. Ověřil jsem si dostupnost na svém tel. čísle..byla OK a objednal samoinstalační balíček. Když mi dorazil, tak mi volali z ČTc, že není možné službu zřídit kvůli velké vzdálenosti od ústředny. Tak jsem jim poslal písemnou stížnost..znova volali, že prý je velký počet uživatelů a prý nemají volné porty nebo co!! Jsem naštvaný..poraďte prosím, dá se s tím něco dělat? Mimo GPRS TMO nemám jinou možnost připojení.Děkuji Standa

Miroslav Šilhavý (22.3.2004 16:25:10)

Pokud je to délkou drátů, tak asi nenaděláte nic, dokud nevznikne nějaký nový xDSL standard (resp. dokud se u nás nezavede). Pokud je to nedostatkem portů na DSLAMu, je pravděpodobné, že to v relativně brzké době rozšíří, takže zkoušejte.

Standa (22.3.2004 16:43:33)

Právě tím, že je to délkou drátů si nejsem moc jistý, když vám pak řeknou, že je to nedostatkem portů..nevím, jestli mám čekat a nechat si ADSL modem, nebo ho vrátit Contactelu a pak to všechno zařizovat znova. Navíc je to v oblasti, kde je tak málo zájemců o ADSL, že nevěřím ani jejich info. o nedostatku portů :-(

Anonym (23.3.2004 08:22:02)

Vrat to, ADSL se tak rychle vyvyji, ze bys ten modem mohl taky klidne ususit doma a za par mesicu ti bude na nic.