Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > GTS Novera - zmena FUP k horsimu :-(((

GTS Novera - zmena FUP k horsimu :-(((

Cavity (27.2.2007 22:51:31)

S platností od 1. 4. 2007 je ukončena možnost čerpání datového limitu do výše 10 GB/měsíc zdarma u služby Novera DSL Start 512/128 kbit/s. Váš datový limit pro službu číslo: adsl_XXXXX je nastaven na původní datový limit, který činí 5 GB/měsíc. V případě potřeby máte možnost dokoupit dodatečný objem dat v blocích o velikosti 1 GB za cenu 35 Kč. No nejsou to krysy? Tohle opravdu dokaze zkazit den. Nikde pred tim nepsali, ze je to casove omezene. Po vice jak roce... Taky vas to dozralo?

Anonym (27.2.2007 23:02:20)

a co se jedna? ty jsi mel v nejake akcni dobe vyssi limit nebo co? pokud se jedna o prachsproste snizeni datoveho limitu, tak je to zrale na vypoved, ale rekl bych, ze asi spise jde pouze o ukonceni nejake marketingove akce, ne?

Anonym (27.2.2007 23:09:51)

Smlouvu jsem zacinal u Nextry. Novera je koupila a pred koupi vsem lidem zvysili na nedefinovane dlouhou dobu FUP. Podle toho mailu co loni posilali neslo o zadnou marketingovou akci. Clovek uz tak nejak pocital, ze je to na porad, ale to by se nesmelo zit v tomhle bananistanu, kde chteji za giga 35Kc bez dane.

Vladimír (28.2.2007 08:10:27)

No nas*re to, ale mě dostali víc, jak píšu v jiném threadu, prostě mi od 1.4. o kilo zdražujou.

Anonym (1.3.2007 15:29:27)

bezte k o2 s takovyma tarifama, novera je pro firmy a unlimited tarify.