Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Český bezdrát nebo GTS

Český bezdrát nebo GTS

Ness (14.9.2003 23:12:29)

Jaký poskytovatel ADSL je podle vás lepší,Český bezdrát nebo GTS? Nemyslíte,že GTS udělalo chytrý tah,aby nalákalo zájemce na neomezený datový přenos a od příštího roku všechny natáhnou?Jaké máte zkušenosti s rychlostí a spolehlivostí u těchto dvou,váhám koho vybrat.Děkuji

Karel (15.9.2003 01:34:50)

Spíš bych tipoval GTS, protože přeci jen je to větší firma a jak je známo tak pronajimaji spoustě ISP datovou propustnost do zahraničí a jinak mají i větší tržby takže si můžou dovolit delší dotování ze svých kapes...Český Bezdrát taky jednoduše může skončit pokud to jeho uživatele budou přehánět.

SWAT (15.9.2003 09:40:21)

GTS-pronajímá spoustě ISP datovou propustnost(nejen do zahraničí).Dojde k přetížení linky,to nemůžou utáhnout a pojede to na ....! Já dám raději přednost SKYNETU. A za 300 Kč od nich máte dalších 10GB dat.Mají několik nových tarifů.Mrkněte na www.skynet.cz

Karel (15.9.2003 10:30:35)

Hele tak ty jsi od Skynetu tak přestaňte si tu dělat reklamu zadarmo, už sem si všimnul dostkrát těch příspěvku!!!Skynet nikdy, neumí ani nabídnout datové neomezení a ještě k tomu jsou drahý!Takže ta reklama je fakt bídná!

Jarda (15.9.2003 14:48:55)

Já nejsem od skynetu ale mám od nich pouze připojení, když ale vidim jak tady lidi nadávaj na celý ADSL a přitom pro mě funguje perfektně (nechával jsem tady i výpisy traceroute a pingování na seznam 15 - 20) tak to doporučim, ADSL mi všehovšudy spadlo jednou úplně (2 hodiny nefungovalo díky výpadku dashboardu ČTc) a asi třikrát mi spadlo samo od sebe, ale šlo hned nahodit - pro představu už ho mám 4 měsíce, takže po tom, co jsem platil přes Kč 4.000,-- za ISDN tak mi to připadá nejen rychlý, ale i cenově výhodný (zaplatil jsem si dokonce za dražší variantu 320/128) a propo. datový omezení má každej provider kromě jednoho jedinýho (GTS) a to jenom do konce roku, pak že se uvidí, což znamená buď že všichni budou platit a pokud ne, přestane se platit i u ostatních ISP protože budou muset dorovnat nabídku, to je byznys. A abych ti ještě trochu podrásal nervy posílám výpis pingování na www.seznam.cz :)) a měření rychlost www.mistral.cz Příkaz PING na www.seznam.cz [212.80.76.18] s délkou 32 bajtů: Odpověď od 212.80.76.18: bajty=32 čas=17ms TTL=121 Odpověď od 212.80.76.18: bajty=32 čas=17ms TTL=121 Odpověď od 212.80.76.18: bajty=32 čas=14ms TTL=121 Odpověď od 212.80.76.18: bajty=32 čas=14ms TTL=121 Statistika ping pro 212.80.76.18: Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 4, Ztracené = 0 (ztráta 0%), Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách: Minimum = 14ms, Maximum = 17ms, Průměr = 15ms Rychlost Datum a čas přenosu: 15.09.03 14:46 Začátek přenosu: 1063630145796 Konec přenosu: 1063630148437 Trvání přenosu: 2.641 Velikost přenášených dat v tisících bajtů: 100 Odhadovaná přenosová rychlost (K bity/sekundu): 309 Odhadovaná přenosová rychlost (K byty/sekundu): 37.9 A TAKHLE MI TO FACHÁ UŽ 4 MĚSÍCE, TAKŽE JSEM S ADSL NAPROSTO SPOKOJENEJ komprende ??

Karel (15.9.2003 18:35:17)

To si nech od předraženýho Skynetu...nic nikdy nenabídli fajnovýho, vždycky jen kopírujou nabídku telecomáčů takže s tim at se jdou vycpat...

Karel (15.9.2003 18:37:57)

A ted sem se podíval, did i Telecom nabízí 30MB mail a 30MB schránku. SKynet jen 20 a 10MB prostoru...tfuj!A ještě větší poplatky za instalaci, tomu se říká společnost za všechny prachy, at zkrachnou!

Jarda (15.9.2003 19:01:40)

Chlape já prostě tvrdim že je lepší si zaplatit 2400 Kč za službu s pingem 15-20 ms a rychlostí 300 Kbit než 2300 Kč za službu s pingem 70 - 150 ms a rychlostí 200 Kbit, to mi za tu stovku nestojí, btw chodí mi tak 5-6 mailů denně a 20 MB mi bohatě stačí, webovýho prostoru mám 10 MB a využívám ho přesně na 0% - pokud jde o nabídku ČTc tak ta je o 250 Kč dražší, takže kdybych chtěl, tak si za ně můžu 20 MB mailu a 20 MB web prostoru přikoupit a ještě mi zbyde 100 Kč, ale já nechci, nepotřebuju je.

ARow (15.9.2003 20:28:14)

ja nevim proc bych si kupoval sky net kdyz muzu mit levnejsi nextru,českýbezdrát(úplně jasnej eridan:) nebo GTS to mi vysvetli ty lamo a jestli reknes ze ma lepsi pingi tak to kecas jelikoz vsichni poskytovatele maj vsechno puceny od telecomu az na tele2(který zkončilo) které mělo servery zakoupené!! tak se prosimte nad tim zamysli:)

Jarda (16.9.2003 00:08:51)

stačí si objektivně vyhodnotit názory ve fórech, tady je vůbec v módě na něco nadávat - jednou nadáváte na ČTc, jednou nadáváte na ISP, pak se tu objevim já, jsem spokojenej, tak nadáváte na mě ... v podstatě ste určitě existence, který v podstatě neuměj nic jinýho než nadávat na něco, někoho, někomu ... Takže já doporučuju skynet protože jsem s nim spokojenej, to je všechno, odpověď na tvojí otázku je obsažena v předešlém komentáři, takže než na něco napíšeš odpověď, tak si to přečti O.K ?

SWAT (16.9.2003 07:48:13)

Tak hele kámo!!Já tady nepropaguji a nepracuji pro SKYNET!! Jen říkám svůj názor za kterým si stojím.Skynet je jedním z nejlepších ISP, tak neser!!Viz pingy a rychlosti.A že mají v ceně jen 10 nebo 20 GB to mi je fakt jedno.Mě to stačí a jestli tobě ne,tak stahuješ ilegální software a půjdeš do lochu. JARDO nedej se!!! HOOAH!!!!!

mirek (16.9.2003 11:10:16)

divej se trochu min na americke akcni filmy hooah!!! :)))

SWAT (16.9.2003 20:49:00)

Dám ti radu.Pořid si pevnou IP adresu.A pak stahuj a stahuj... Jednoho krásnýho dne se potkáme!! Seš LAMA a ani nevíš co píšeš.(americkej akční filme) HOOAH!!!

Karel (16.9.2003 23:05:13)

Podle sebe soudim tebe. Takže lama seš ty. Poslouchej si radio a nebo koukej na nějaký televizní přenos přes internet, k tomuhle broadband je, pokud hodlám využívat ADSL na vybírání pár emailu, tak si na takovýhle hovno můžeš vytřít i modemem!Takže 10GB je uplně k ničemu, protože stačí chvile televize a poslech hudby (žádné stahování!!!) a končíš.

Jarda (17.9.2003 00:34:02)

Jednak jsem už několikrát zmiňoval že mám limit 20 GB a druhak ty určitě nejsi osoba která určuje k čemu je broadband připojení, dřív jsem platil 4000 za ISDN, teď mám ADSL, hraju hry, surfuju a ztahuju, pro představu 20 GB si můžu v pohodě ztáhnout 25 - 30 filmů nebo games nebo čeho chci. Akorát na takový množství se ani neztihnu podívat, při hraní je pro mě nejdůležitější ping, ten mám dobrej. Další věc, vy se tu odvoláváte na to, že někdo nezpoplatňuje GB navíc, ale dokdy ?? To nikdo nepíše, radši si prostuduj smlouvy, já tvrdim že buďto budou neomezenej přenos dřív nebo později nabízet všichni nebo nikdo, to je obchod. Zkrátka se snažím doporučit to, s čim jsem spokojenej a vy se mi to snažíte vyvracet čimž se odsuzujete do role blbců. Je to jako kdybych měl porsche a vy ste mi řikali že stojí za hovno, jezdí pomalu a je drahý - vysměju se vám protože jezdí rychle je perfektní a můžu si ho dovolit...

Karel (17.9.2003 19:59:16)

Dobrý a k čemu potřebuje 1Mbit?Ty seš ale blbec - jenom takovej příklad tebe, jakmile někdo nevyužívá službu tak jako ty, je u tebe blbec. Hehe...ty máš ale pohled na svět, s timhle daleko nedojdeš. A zkus použít tu tvoji hlavu na něco jinýho než pár sprostých slov a nesmyslných vět, oki?No, ale to se nestane tak radši do těhle diskusí už nepiš...kdo na takový ptákoviny má odepisovat?:o) phe

SWAT (17.9.2003 21:17:42)

Otázka zněla:Český bezdrát nebo GTS??? Já a Jarda říkáme že Skynet je nejlepší na hry. To, že ted někdo dává GB dat jen tak, je reklamní tah. Uvidíme od nového roku.

Karel (17.9.2003 22:48:40)

Proto byste měli držet hubu a nesrat sem Skynet, ptal sem se na GTS nebo Český Bezdrát. O Skynetu ani slovo tak se neserte idioti. A aspon umim číst narozdíl od vás.

Jarda (18.9.2003 00:53:18)

pánovi došly argumenty ...

Karel (18.9.2003 01:08:32)

Protože tu vůbec o Skynetu řeč neměla být a furt ho sem vnucuješ...typické pubertální individum jak už říká anonym výše.

Jarda (18.9.2003 11:45:16)

To je hezký, ale ten anonym se zmiňuje o tvém příspěvku a né o mém.

Dj.G (21.1.2004 16:18:02)

teda to je fakt vo nicem se tu tak peskovat, je fakt ze predmetem diskuze je docela neco jinyho... Premyslim taky o GTS jsem stredocech... je to solidni nabidka

Anonym (3.10.2005 11:26:05)

debile

SWAT (18.9.2003 21:03:49)

Jsi rozpolcená osoba.Ty nejsi Ness!!Ty ses na nic neptal!! Otázka zněla GTS nebo ČESKÝ BEZDRÁT?Já říkám Skynet.A Jarda se přidal.Tak nevím co nás urážíš a napadáš?Máme svůj vlastní názor.Tak jdi do GTS!!!Je to dobrej ISP. My a fůra ostatních zůstaneme u Skynetu. Sbohem...................

Jarda (17.9.2003 21:30:38)

Ty jsi asi mamlas, kterej vstává v 8 ráno a z práce přijde domu hezky v 16:00, když budu mít 1 Mbit a nebudu mít na lajně 49 Karlů, tak se dočkám svýho patche, updatu, demoverze, filmu a dalších 20 GB dat 3x rychleji než je tomu nyní, což znamená, že mi to šetří čas a čas jsou pro mě peníze. Když budu chtít, tak si stáhnu klidně dalších 20 GB, ty prachy mě až tak nebolí, jak řikám za ISDN jsem platil 4000 každej měsíc, což znamenalo asi 190 hodin ztrávenejch na netu za měsíc. Něco jsem propařil ve hrách, něco jsem prosurfoval a něco prodownloadoval, takže mi neřikej že ADSL neni pro mě. Já ti svůj názor nevnucuju, tak se o to prosimtě taky nesnaž jelikož my dva máme úplně jinej pohled na věc, takže se neshodneme. Za tu dobu co se tady dohadujeme jsi dokázal, že si moje argumenty vůbec nečteš nebo minimálně nad nimi nepřemejšlíš ( pro příklad nadpis tvě odpovědi zní:Ty hraješ jen hry? a přitom je v mém výše uvedeném textu je výslovně: hraju hry, surfuju a ztahuju) a vždycky vyplodíš nějakou hloupost, která nemá ani hlavu ani patu a navíc si odporuje s tím, co jsi už napsal předtím, nebo se tématu vůbec netýká, navíc, byls to to, kdo tuhle hádku vyvolal, takže tě nechám jí taky ukončit a na tvoje další hlody už nebudu odepisovat. P.S: Nemyslim si o tobě že jsi blbec proto, že nesouhlasím s tvým názorem ...

SWAT (17.9.2003 15:50:56)

Když se budu chtít dívat na telku,tak se nebudu dívat na 17-ti nebo 20-ti palcovém monitoru,ale na pořádné bedně s úhlopříčkou min 72cm.A ješte se u toho budu válet v pelechu. A proto ty LAMO, ušetřím X GB dat a ty je projedeš za 2 dny. To co máš posazené na krku je hlava.Tak s tím zkus někdy přemýšlet.Občas to bolí ale snad to zvládneš. Jo a naše ADSL broadband ZATÍM není!!!!!!!!! HOOAH!!!

Karel (17.9.2003 19:56:26)

Máš plnou hubů keců a nadávek, první kdo tu začnou nadávat jsou ty co jsou vždycky poražený takže potrefený husy zakejhaly. SWAT a Jarda hned začali nadavat do lam a buzerantů a na nic jiného se neschylí, třeba hlavu mam posazenou na krku, ale aspon nevyluzuju jenom nadávky a nic neříkající neopostatněné věci.

Jarda (17.9.2003 21:11:40)

ARow napsáno: 15. září 2003 v 20:28 V tomhle příspěvku je první zmínka o lamách a tím pádem první nadávka vůbec - tzn. dle tvého tvrzení první potrefený husy zakejhaly a tím pádem prohráli, ale nebyli jsme to my ale vy !!! Ještě jednou ti připomínám že než napíšeš nějakou připomínku, nejdřív si zjisti fakta, jinak jseš za blbce, už několikrát se stalo, že jsi argumentoval mylně, takže vychladni a než na něco odpovíš, zkus ze svýho IQ 50 vyždímat co nejvíc, máš na to fůru času. Kašlu na tebe

Karel (17.9.2003 22:52:05)

Hehe...ted mě vlastně došlo, já se snad ptal na GTS nebo Český Bezdrát? hele je tam zmínka o nějakym Skynetu? No asi seš opravdu v nebesích...tak si tam zůstan a odpovídej na příspěvky který se týkají tvých oblak blbče a jdi si příspěvkovat do jinejch temat nebo si ho založ...vlastně vy už jste si založili takovej malej klub SWAT a Jarda - oooo :o) co vy tam dva kulišáci děláte :o). Možná, že budete mít hodně zájemců co se týče pěkný grupáče. Tak si to užijte :op

Anonym (18.9.2003 00:52:04)

Tenhle příspěvek to tvoje IQ jasně dokládá, jednak ses neptal ty, ale nějakej Ness (je teda možný že jsi to ty, ale proč bys používal 2 nicky) a ten zbytek je hodnej pubescentního individua a s těma já se nebavim, sbohem

Milan (16.9.2003 17:32:23)

Ale ale, nelegální software přece stahujeme všichni, stahuju já, stahuješ i ty, stahuje Jarda, stahuje ARow, stahuje Karel a 1 000 000 dalších čechů, vždyť je to jeden z důvodů proč jsme si ADSL pořídili :) Takže až se jednou sejdem v lochu, tak si to můžete vyřídit růčo :)))

SWAT (16.9.2003 20:46:54)

Má to jeden háček chlape!!S tebou se klidně v lochu sejdu ale já budu na druhé straně. A kdo si pořídil ADSL aby furt něco stahoval-at se jde vysrat!! Protože nám pařanům pak zasírá linku. HOOAH!!!!!!

Jarda (17.9.2003 00:39:36)

SWATe nech je bejt, to je banda buzerantů, nevim proč pruděj.

SWAT (17.9.2003 15:43:25)

ROGER THAT!

Milan (16.9.2003 00:22:55)

citát: jestli reknes ze ma lepsi pingi tak to kecas jelikoz vsichni poskytovatele maj vsechno puceny od telecomu No až na tu chibu je to taky pěkná blbost protože práce Telecomu končí na dashboardu, dál už je to práce ISP na jehož vybavení taky hodně záleží, osobně bych vybíral ze členů NIXu protože to jsou firmy který jsou soslý přímo na páteř a měly by mít ping vcelku v pořádku, rychlost už je bohužel opravdu věc ČTc, ale záleží taky na přístupu ISP k celýmu ADSL, jestli je pro něj prioritou nebo ne, proto bych asi hledal nějakou menší firmu, která ADSL nebude stavět až na chvost svých zájmů.

Jarda (16.9.2003 17:48:50)

Jestli mě teda nechceš přesvědčit že nejsi lama ty, tak mi sem hoď výpis pingování (jestli to umíš) z tý tvý skvělý nextry na kterou akorát každej nadává. Navíc Skynet je LEVNĚJŠÍ než nextra u obou variant tak než začneš vykecávat nějaký vymyšlený bláboly, tak si nejdřív zasurfuj po netu a zjisti jaká je realita ty hnide. Karle při rychlym zřízení máš na zřizovací poplatek slevu 850 Kč, takže se rázem dostaneš na nějakejch 750 Kč takže ani ty nemáš pravdu a platí pro tebe totéž, než něco vyplodíš do fóra, podívej se pořádně, jestli nepíšeš blábol a neděláš ze sebe hlupáka...

Karel (16.9.2003 23:06:29)

Stáhni si 50GB a pak mi řekni cenu u Nextry a Skynetu - haha :o)

Jarda (17.9.2003 00:37:02)

No to je ubohej komentář, navíc už několikrát jsem tu psal že víc než 20 GB neztáhnu takže útěr ...

Karel (17.9.2003 19:54:22)

Hned je Skynet dražší to máš 10GB a dalších 10GB započatejch nehledě kolik...to máš něco kolem 2 tisic.

Jarda (17.9.2003 21:55:22)

Ale ale, ty sis zase nepřečet to co říkám a píšu, někde tam nahoře stojí, že si platím variantu 320/128, takže se tvých 10 GB nekoná a nekoná se ani cena kolem 2000 nýbrž cena kolem 2500 Kč jenže jááá nato máám tak si poskočím tak si vyskočím ... P.S: už jsem zmiňoval, že si rád připlatím za kvalitu, takže se se mnou o penězích nebav, nejsem z těch, kteří si koupí gumovej rohlík za 1 Kč, když můžou mít za 1,20 Kč výbornej, křupavej a ještě teplej ...

SWAT (16.9.2003 07:57:38)

Seš normální troska.Stejně si ADSL nepořídíš,protože na to nemáš.Tak sem vůbec nepiš a bude klid.

Karel (16.9.2003 23:00:27)

A vis pres co sem ted pripojenej???Pres ADSL blbe.

SWAT (17.9.2003 21:23:34)

Haha.Jsi pripojenej jo?Tak dovol abych se zasmál. To jsi si mohl zrovna nechat 56k modem protože s TELE2 jsi to nevyhrál.A vím o čem mluvím.Mám Tele2 bezdrát a je to pěknej shit.

Anonym (15.9.2003 18:03:00)

jestli o tom nevite tak nextra ma neomezeno taky a ja jsem s ni naprosto spokojen jo a jak nekdo svadi vypadky adsl na nextru tak to neni pravda to sou vypadky telecomu(az na par vyjimek) Ja ti doporucuju ze svy zkusenosti NEXTRU

ARow (15.9.2003 18:03:43)

sorry sem se nepodepsal

Milan (16.9.2003 00:35:13)

No jo nextra je velká ale kdysi jsem na ní viděl hodně kritiky, nevim jak to maj teď, jestli už to dali dohromady, ale asi jo když ses spokojenej

Zabar (3.10.2005 10:34:37)

Jo, nextra mela driv potize pres CT, ale uprimne receno, GTS byla pred 2 roky po dobu minimalne 6 mesicu na tom stejne spatne. Jela tak 240kbps mimo spicku a ve spicce 100kbps.

Porter (16.9.2003 01:53:25)

odpoved na otazku jesli GTS nebo CB je jasna... GTS ma proste bezesporu nejvice tech. naslapano ... nazor ze se GTS zahlti je proste ****.Je pravda ze sposta ISP ma od GTS pronajato ale to na to nema vliv GTS neni cuckar ma 2.4mld obrat oni nepojedou na doraz a nehlede ze asi ani nebudou tak blb** ze by omezily sve zakazniky na ukor jinych/ i kdyz jak jsem uz psal tato situace je vlastne nemozna/. Ja osobne jsem vybiral ISP na aDSL asi 14 dni :) nakonec jsem se rozhodl prave pro GTS ... jesto to nemam doma je to asi 14 dni ale jinak musim rict ze jsou slusni,hot-line jim jede suprove nikdy jsem necekal i kdyz jsem mnel par tupejch otazek vzdy mi rekli co a jak nebo zpet zavolali .. akorat ta cena neni zrovna v pohode to je pravda.... ja jen doufam ze si je budu vychvalovat i jak pojedu na jejich aDSL :) PS>muj osobni zebricek ISP pro aDSL 1GTS 2COL/volny/ 3 IOL 4 Nextra

Jarda (17.9.2003 21:37:04)

Tady ale může nastat problém s tím, že ani pro nextru, ani pro GTS není ADSL priorita, je to pro ně nízkoprofitová záležitost, v případě průšvihu dají přednost kabelářům a mikrovlňákům, kteří mažou desetitisíce měsíčně za jiné služby, proto doporučuju menší ale kvalitní ISP, pro které je ADSL no.1 nebo alespoň no.2 :)

Porter (26.9.2003 08:49:58)

uz cca. 7dni mam adsl od GTS. A tady par faktu: Ping na seznam je stabilne 32ms. Hrani na cz servrech 35 az 70 ms V zahranici 45 az 100 ms /vetsinou okolo 60/ Prave jsem se dival jsem 152.3 hod. on-line :-) Dostal jsem modem speedtouch 510 nemusim se vubec pripojovat k das. ani k nicemu jinemu proste restartuji a jedu nebo i kdyz jsem dokonce preistaloval XP porad to jelo :-) Kdyz jsem potreboval porad z prvni instalaci zavolal mi technik a "trpel" se mnou cca 25 min. Ze sluzbou jsem spokojen jeste jsem nemigroval na 512 ale vse potrebne uz mi poslali.. Doufam ze to nikdo nepochopi jako reklamu ve prospech GTS jsou to jen me postrehy a muzu jen klepat na drevo at to vydrzi !

Karel (26.9.2003 09:48:34)

Kolik máš rychlost tady na dsl.cz???Změř si to tak 3krát, někdy je to taky nepřesné.

Porter (27.9.2003 23:10:02)

no je pravdou ze 190 jsem s toho nikdy nedostal porad tak okolo 170 az 180kbs.... ale muze to bejt i lokalitou

Anonym (29.9.2005 09:51:17)

:-)

Anonym (29.9.2005 18:44:00)

Nekecej!

tajas (1.10.2005 14:41:03)

Já osobně mám ADSL od GTS už 14 měsíců ještě z dob co to bylo GTS czech a můžu říct, že s tim nemam za celou tu dobu jedinej ani ten sebemenší problém. Rychlost a pingy jsou v podstatě pořád stejné download pořád 50-57kB/s a ping na www.seznam.cz je tak 30-35ms.