Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Tiscali a jejich všeobecné podmínky

Tiscali a jejich všeobecné podmínky

Martin (5.3.2007 13:32:24)

Zkoušel někdo vypovědět smlouvu s Ticali? vím, že ostatní připojivoteté jsou podobná banda, ale tři měsíce platit pnou cenu, když potřebuju uvolnit linku, to je fakt mazec. Takže běžte do toho, ať jim nemusím nadávat sám. To je odměna za to, že člověk neskončí okamžitě po uplynutí smoluvy, ale naivně věří, že věrný zákazní nebude okraden. Vlastně jaký zákazník, kdo podepíše smlouvu se zlodějem není zákazník , ale pitomec. Zdar a Tiscali zvlášť a, že jim přiju mnoho dalších spokojeních klientů

Anonym (6.3.2007 07:37:25)

Zase nějaký prase od O2 pomlouvá ostatní operátory...

Anonym (17.3.2007 07:17:05)

Tak tiscali si také přisolím, vyhrožovali žalobou posouvali termín doručení výpovědi, sluˇbu neposkytovali npo a nakonec jsem jim těch asi 8000,- navíc za nic zaplatili plus ještě za právníka, to jsou ještě větší vyžírky :-) Ať si táhnou zase do Itálie. Tiscalové, nebrat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doporučuji Radiokomunikace, ADSL Premium má výpovědní lhůtu 14 dní a běží od následujícího měsíce po doručení anebo můžete ukončit do 14 dnů před výročím (uplynutím doby určité), TO2 má 30 dní a běží od doručení.

TheIF (18.3.2007 17:09:56)

Hlavně u O2 se zavazkem je smluvní pokuta poměrná čast aktivačního poplatku 1000Kč = po pul roce blbý 500kč nejelpší byla NEXTRA kde bylo 150% měsíční platby za každý měsíc (to by si jeden rozmyslel dát předčasnou výpoveď :-) a GTS je taky dost dobrá ze svíma 100% za každý měsíc... tohle býl hlavní důvod proč jsem přešel k O2, protože vím že pro mě je ADSL zabité a při první příležitosti mizím za rychlejším uploadem který se ani na slavném ADSL2+ nekoná alespoň ne v ČR :-( ADSL2+ Dow 28 Mbit/s up 3.5 Mbit/s http://en.wikipedia.org/wiki/Adsl min mega musí dát i ty český rezavé draty, jen nam sedí modrá žaba na pramenu :-)

Anonym (18.3.2007 20:48:37)

3.5Mbit je jenom u ADSL2+ annex M, který není moc rozšířený, protože je příliš agresivní na ostatní technologie. Jinak je maximum 1Mbit up.

TheIF (19.3.2007 19:45:49)

Jak by jsme byli i za ten mega radi....

TheIF (18.3.2007 17:09:56)

Hlavně u O2 se zavazkem je smluvní pokuta poměrná čast aktivačního poplatku 1000Kč = po pul roce blbý 500kč nejelpší byla NEXTRA kde bylo 150% měsíční platby za každý měsíc (to by si jeden rozmyslel dát předčasnou výpoveď :-) a GTS je taky dost dobrá ze svíma 100% za každý měsíc... tohle býl hlavní důvod proč jsem přešel k O2, protože vím že pro mě je ADSL zabité a při první příležitosti mizím za rychlejším uploadem který se ani na slavném ADSL2+ nekoná alespoň ne v ČR :-( ADSL2+ Dow 28 Mbit/s up 3.5 Mbit/s http://en.wikipedia.org/wiki/Adsl min mega musí dát i ty český rezavé draty, jen nam sedí modrá žaba na pramenu :-)

Anonym (6.3.2007 07:47:09)

No s tou věrností to dneska není moderní, já jsem u Nextry už od dob, kdy spustili 192/64 kbps ADSL a mám pocit, že coby věrnému zákazníkovi mi se.ou na hlavu čím dál víc.

Nargon (6.3.2007 16:14:02)

Ja bych trochu upravil, tu posledni vetu: "...mnoho dalších spokojeních pitomců." Jinak je celkem sranda pozorovat tady ty lidi co nadavaj na vsechny strany, kdyz po par mesicich pouzivani zjistujou jakou nevyhodnou sluzbu/smlouvu to vlastne podepsali. Podle me je normalni si smlouvu PRED podepsanim celou precist a kdyz necemu nerozumim tak se zeptat. Ale dnesni svet je takovej, ze kazdej ze sebe dela machra, ale ve skutecnosti vi hovno a pak kdyz mu dojde co podepsal tak zacne nadavat na vsechny strany. Ale pravda je takova ze by mel nadavat hlavne sam sobe.

Anonym (7.3.2007 13:00:44)

Jasně... A potom tady na fóru nadávají na klamavou reklamu a vyhrožují ČTU:-)

lipus (12.11.2008 08:48:28)

Ted se snazim vypovedet smlouvu a nejsou to obchodnici ale zlodeji... Tohle nesjou sluzby ale problemy a prekazky /jak pisete/ kladene "pitomcovi" co slouvu podepsal /jeste ze ji podepsal kolega :-))/